Author Topic: Téma číslo 1261 (10. 10. 2015) - Klec  (Read 1259 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 1261 (10. 10. 2015) - Klec
« on: 09. Oct 2015, 12:52 »
Kdo nepíše drabbly, drží Klec.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6284
  • The Progeny
    • View Profile
Stoffel the Second
« Reply #1 on: 09. Oct 2015, 13:37 »
Stoffel the Second (1980)

„Pane ředitel, tomu nebudete věřit,“ halekal už z dálky zřízenec londýnské zoologické zahrady na svého nadřízeného, „máme nový přírůstek!“
„Copak, copak, ta lvice konečně porodila?“ pronesl starší Brit nepobaveně.
„Ne, vy to nechápete, úplně nový druh.“
„Cože?“
„Nechal jsem včera žrádlo pro lachtany v té opuštěné kleci po šakalech a dneska tam v prázdném kolečku ležel on.“
„Kdo?“
„Já vlastně nevim, pojďte se podívat, zamknul jsem ho tam, neřáda.“
Když však ke zmíněné kleci došli, nebylo v ní víc než kolečko, pár chlupů a tunel vedoucí na svobodu. Protože jakmile se přeměněný Flann nažral, už ho to tam prostě nebavilo.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Faradayova finta
« Reply #2 on: 09. Oct 2015, 13:52 »
Faradayova finta (4087)

Moře všude kolem bylo temné, co chvíli ozářil oblohu zlověstný blesk a na palubě Alenky panoval čilý ruch. Zatímco Edvin vyléval svojí helmou přebytečnou vodu, což byla mimochodem činnost naprosto zbytečná, Alko a Bruno se snažili opravit ovládání počasí ve sféře a vypnout tu zatracenou bouřku. Jediný, kdo situaci vysloveně neprospíval, byl Tedd, nedávno odchycený zlovolný syn beholdera Edda, jenž levitoval v kovové kleci na přídi a strašlivě kvílel.
„Všichni zahyneme, chcípneme, zabije nás blesk a budou z nás jen smažený oči!“
„Drž hubu,“ okřikl ho v tu chvíli Alko, „vždyť ty jsi díky tý kleci jako jedinej v bezpečí!“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4354
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Rétorická podpásovka
« Reply #3 on: 09. Oct 2015, 14:29 »
Rétorická podpásovka

Banana se s matkou hádala jen výjimečně, ale když už na ostřejší výměnu názorů došlo, jejich zeltronská krev z toho udělala drama hodné zveřejnění na holonetu.
„Mladá dámo, zase si na tebe stěžoval pan učitel,“ spustila takhle Becky na svou dceru, sotva se doma potkaly.
„Je na mě zasedlej.“
„Zasedlej? Píše tady, že jsi spolužákovi spálila obočí a mohlo být i hůř!“
„Nemohlo, došel mi fosfor!“
„Měla bych ti napařit aspoň týden domácího vězení.“
„To mě tu chceš držet jako v kleci?“
V tu chvíli se Becky před očima promítly podmínky, v jakých žila většinu předchozího života, a rozbrečela se.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Harryho tajemství
« Reply #4 on: 09. Oct 2015, 19:10 »
Harryho tajemství

Harry byl považován za přátelského profesora, který vychází téměř se všemi studenty. 
Po hodině létání se neustále usmíval, což bylo u cholerika, jako byl on, krajně podezřelé. A ještě podezřelejší bylo, že půlka nebelvírského prvního ročníku byla toho večera prohlášena za nezvěstnou.
Nikdo neměl šanci přijít na to, že přitáhl do sklepení velkou klec, kam ty výtečníky zavřel. Když se ke kleci otočil zády a odešel, pocítil v duši klid a mír.
A pak se šel opít, takže bylo dost možné, že si druhý den na nějakou klec vůbec nevzpomene, natož na zavřené studenty. A nikoho to nebude trápit.
Amen.

Fandom: Felix Felicis!

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Šaškova bezmoc
« Reply #5 on: 10. Oct 2015, 08:10 »
Šaškova bezmoc

Šašek se držela mřížovaného okna, křičela, že to neudělala a ať jí pustí. Nakonec toho nechala, sedla si do kouta své cely a jídlo, jenž jí přinesli, nechala ležet na zemi. Vždyť se to nedalo ani jíst! Dozorci po ní několikrát hodili něčím neidentifikovatelným, ale aspoň to bylo něco měkkého. A protože se Šašek začala nudit, aspoň řvala o pomoc.
No, alespoň, že ty mrňata ve školce to bavilo, když už nic jiného. Šašek už se samozřejmě nemohla dočkat, až přijde domů a plácne sebou na postel, pořádně se nají a udělá si kafe. Jelikož to umělé jídlo bylo hnus.

Random: Krutá realita.
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Flannův fixl
« Reply #6 on: 27. Oct 2015, 18:21 »
Flannův fixl (m.ž.)

Flann, toho času sedmák, pokojně požíval výsledku své pěstitelské snahy, netuše, že se blíží nebezpečí.
"Ha, mám tě, zlotřilče! Z toho se nevykroutíš! Spadla klec!" zjevil se náhle horlivý prefekt s vítězným úšklebkem. Flanna to neoslnilo.
"Klec nám spadla, klec nám spadla, kdopak nám ji postaví," opáčil klidně.
Prefekt, sice trochu rozhozen faktem, že na staršího zmijozela výhružky nepůsobí, chvíli konsternovaně koukal, a pak ho prostě popadl za loket a dotáhl k Brumbálovi; kolejní na tohle nemohl stačit.
Jaké bylo jeho překvapení, když Flann vylezl s odznakem primuse, a než za sebou zavřel dveře, stihlo se ven prodrat Brumbálovo chichotání...

Fandom: Felix felicis AU
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: