Author Topic: Téma číslo 1324 (12. 12. 2015) - Miluji tě k sežrání  (Read 1067 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Drabble, Miluji tě k sežrání.

(vánoční romantická komedie Just Friends neobsahuje ani jednoho kanibala)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Jak jinak
« Reply #1 on: 11. Dec 2015, 23:03 »
Jak jinak

"Ty můj ňufíčku, ty moje zlatíčko, ty jsi ale roztomiloučkej, viď? Jsi jen můj, nikomu tě nedám. Nikdy. Nikdy! Jsi to ale vážně fešák... Co bys tomu řekl, přístěnek na košťata, jen ty a já, hmm? Ty můj koláčku..."
Ne, to se k Bradavicím neblížilo nebezpečné jarní období, ve kterém je hodno raději zalézt do sklepení a ukázat se, až vlna hormonů pomine. To si Cherry z kuchyně ukradla obzvlášť velký nášup koláče a teď na něj šišlala, než měla dost kochání a celý ho v tajnosti bez milosti sežrala.
Chápejte, tohle nebyla láska - to bylo něco mnohem, mnohem víc.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Zoufalý pozorovatel
« Reply #2 on: 12. Dec 2015, 19:51 »
Zoufalý pozorovatel (pokračování Patrickova drabblu ↑)

Liam se schovával v jednom z výklenků na chodbě nedaleko kuchyně a s žárlivým a tak trochu vražedným výrazem ve tváři pozoroval Cherry, která se z kuchyně právě vyvalila s pěknou náloží koláče a zamilovaně k němu šišlala.
Liama bodlo u srdce a vzedmula se v něm vlna zoufalství, protože zase přišel pozdě - ač se to nezdálo, Cherry se uměla pohybovat rychle, když se jednalo o to, kdo bude dřív u jídla. A zase vyhrála.
Znamenalo to, že Lee, který miloval koláče skoro stejně, jako svou snoubenku, bude muset počkat, až skřítci napečou další várku. Tu už si pečlivě ohlídá.

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Žrádlo
« Reply #3 on: 12. Dec 2015, 20:22 »
Žrádlo

Mít někoho rád k sežrání, to se nosilo i v předaleké galaxii a kupodivu to nevynalezl Simbacca, nýbrž nějaký ten šikovný neznámý básník o pár milénií a civilizací dřív. Těžko říct, jestli tenkrát taky mluvil ke koláči, ale prostě se to najednou chytlo a nevymřelo to ani s nástupem Impéria.
Becky Brannigan by samou láskou snědl každý týden někdo nový a některým to dokonce i věřila. Ostatně když to řekli anglicky a laškovně při tom mrskli jazykem, význam to trochu posunulo, mrk mrk.
Ovšem bylo to docela jiné, když to na ni skrz rezavé mříže zavrčel ten nový colicoidský žalářník.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Patos před plesem
« Reply #4 on: 12. Dec 2015, 20:56 »
Patos před plesem (1978)

Plesu čas se zase blíží,
jedna věc mi srdce tíží:
že nezvládnu napsat větu,
kterou dal bych vědět světu,
jak mi chybí tvoje blízkost,
že bych radši zmrzl na kost,
že bych radši šilhal hlady,
že bych zvládnul nejíst hady,
že bych přeryl zahrádku
a trávil léto bez chládku,
to vše, snad dosti výmluvně,
jen za pár chvilek v knihovně.
Odmítneš-li, chápu zcela,
ovšem kdybys třeba chtěla,
když tam venku padá snížek,
dát si valčík v ráji knížek,
budu štěstím bez sebe,
neb moc se těším na tebe.
Mám tě prostě mnohem radši
než na světě všechnu naši
bramborovou kaši.

Fandom: Felix Felicis!
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Žhavé žrádlo
« Reply #5 on: 12. Dec 2015, 22:36 »
Žhavé žrádlo (3700)

Z pohledu na dvojici u baru by jeden možná zapomněl, že venku zuří galaktická válka s králíky. Ona se usmívala, on mírně opile platil všechny ty drinky, na které ji pozval, a štamgasti zhrzeně bručeli, že je ji pro takového hovňouska škoda.
„Ta láska na první pohled je strašně fajn věc,“ soudil opile mladík, zatímco kráčeli temnou uličkou k jeho bytu. „Taky cítíš, jak ti buší srdce vzrušením?“
„To si piš. Mám dokonce pocit, že tě samou láskou sním právě teď a tady.“
V jiných věcech mu možná lhala, ale teď bylo každé slovo z těch nádherných succubích rtů pravdivé.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Tofu a tortura
« Reply #6 on: 18. Dec 2015, 15:40 »
Tofu a tortura (nedělní žolík, pro Ryu)

Billy měl z toho ručně psaného pozvání na večeři radost přesně do chvíle, kdy zjistil autora. Byl jím  totiž spolužák z vysoké školy, s nímž se ze dvou dobrých důvodů už dvacet let neviděl: zaprvé se po celou dobu studia bytostně nesnášeli, zadruhé vyšlo najevo, že zabil a snědl čtrnáct lidí. Každý normální člověk by tedy čekal past končící pomalým dušením.
Ovšem teď byly Vánoce, čas odpouštění, a sebevražedná zvědavost nakonec zvítězila.
Ukázalo se, že z kanibala se ve vězení stal fanatický vegan a Billy byl jediný, kdo ho ještě s jeho láskou k cizrně a skořici neposlal k šípku.

Fandom: Originální
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: