Author Topic: Téma číslo 1332 (20. 12. 2015) - Zatímco jsi spal  (Read 1285 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zatímco jsi spal, já psal drabbly, duh.

(While You Were Sleeping je romantická komedie s tou ženskou, co řídila autobus s bombou, a prezidentem Spojených států amerických. Nebo tak něco.)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Kouzelnická symbioza
« Reply #1 on: 20. Dec 2015, 12:14 »
Kouzelnická symbioza (1978)

Den čtvrtých narozenin dvojčat se rychle blížil. Ery dlouho přemýšlel, co dětem k narozeninám pořídit - hraček už totiž měly tolik, že nebylo kam šlápnout, a knížek měly taky dost. A pak ho to konečně napadlo. Děti už byly dost rozumné, aby měly doma nenáročné zvířátko. Volba padla na kluběnku.
Ta se většinou volně pohybovala po domě a její soužití s Andersenovými jí vyhovovalo, protože v noci bloudila po místnostech a dlouhým jazykem luxovala drobečky, sem tam i nějakou tu mouchu, která se zatoulala dovnitř.
A zatímco všichni spali, důkladně všem vyčistila nosní dírky, protože to byla největší labužnice pod Sluncem.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Spáčova stalkerka
« Reply #2 on: 20. Dec 2015, 16:40 »
Spáčova stalkerka (2513)

Dvě zrzky se řezaly v bahně; Edvin stál zaraženě opodál a nechápal.
„To se mě po těch letech, co jsem s tebou spala, ani nezastaneš?“ hulákala jedna, nikoliv však lady Thrúðr. Ta zastání nepotřebovala, ze své sokyně, Paní jezera, lehce vytloukala duši a dokonce si sundala adamantiovou plátovku.
Edvin se chtěl bránit, spal s ní jenom párkrát a nedobrovolně, ale ona pokračovala.
„Hlídala jsem tvůj sarkofág dnem i nocí, slzy ronila a takhle skončím?“
„Měla sis ho hlídat líp,“ odsekla valkýra, soupeřku omráčila a narážela pravděpodobně na fakt, že sarkofág i s Edvinem ukradla kolem roku 850 banda ožralých Vikingů.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mazaný multitasking
« Reply #3 on: 20. Dec 2015, 17:03 »
Mazaný multitasking

Když se nejmenovaný pirát probudil, musel chvíli vzpomínat, kde že vlastně je. Tmavá, ale luxusně zařízená místnost, mu připomněla, že se večer vrátil se zásilkou do Zorbova paláce, nahá zeltronka na posteli vedle něj zase to, jak moc nadšený Zorbo ze zásilky byl.
Odkašlal si, zamžoural do šera kolem postele a všiml si, že něco je tu jinak než když usínal.
„Tys mi poskládala oblečení?“ podivil se lehce pobaveně a Becky se začala omlouvat, že kdyby měla žehličku, udělala by i víc.
Fakt moc totiž potřebovala, aby si nevšiml, že za tu dobu zvládla taky zneškodnit šokový obojek kouskem drátu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Teskno a temnota
« Reply #4 on: 20. Dec 2015, 20:31 »
Teskno a temnota (pro Iantoucha)

Kili byl možná prvním trpaslíkem, co se zamiloval do elfky, ale do dějin se ještě trochu víc zapsal Bálur, který se jako první zamiloval do elfa. Jeden by řekl, že jsou teplí, ale ve skutečnosti jim byla spíš zima a Království pod horou tomu druhému celkově moc neprospívalo. Chřadl, bledl a zdálo se,  že brzy skoná, až jednoho dne ráno uvítal svého druha opět čilý a zdravý.
„Zázrak!“ vydechl Bálur a samou radostí se rozplakal. Všechno však bylo mnohem jednodušší.
„Zatímco jsi spal, šel jsem se projít ven,“ vysvětloval elf opět v plné síle. „Očividně jsem jenom potřeboval vidět slunce.“

Fandom: Pán prstenů
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Nečekaná noc
« Reply #5 on: 20. Dec 2015, 23:19 »
Nečekaná noc

Byla ještě hluboká noc, když se probudil - a upřímně, čekal ho docela šok. Někdo mu kradl deku a kočka to nebyla. To bylo podezřelé (a ještě že netušil nic o orientaci staršího Harringtona, jinak by ho pravděpodobně rovnou kleplo). Opatrně se natáhl pro hůlku, to aby náhodou nezjistil, o co tu jde, dřív, než se bude moct bránit.
Ukázalo se, že zatímco spal, do postele mu, v domnění, že se jedná o postel její, vlezla Jane Edwardsová; jakmile se vzpamatoval z toho šoku, nabídl jí čokoládu a přátelský rozhovor.
A trauma měl z tohohle zážitku jenom na pár let, vážně.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: