Author Topic: Téma číslo 1382 (8. 2. 2016) - Zhubni  (Read 1438 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 1382 (8. 2. 2016) - Zhubni
« on: 07. Feb 2016, 19:01 »
Zhubni, nebo aspoň napiš drabble.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
10 kilo s jojem
« Reply #1 on: 08. Feb 2016, 12:53 »
10 kilo s jojem

Zhubni! Nežer tolik! Omez sladké! Říkám si snad každý den, jenže realita je úplně někdy jinde. Asi jako každý, i já si prošel očistou v podobě pokusu o běhání (páni, 3x do týdne po dobu 3 měsíců) a taky značný kus loňského roku jsem téměř nejedl sladké. Jenže jsem slaboch. A to sladký je tak dobrý. Proč se vlastně ochuzovat o něco, co je tak úžasné? Navíc mi mnozí tvrdí, že když nejím sladké, tak jsem protivnější. Výsledkem je, že si pupek nechám i nadále a budu si užívat všechny ty čokoládový tyčinky, sušenčičky, bábovku, domácí štrůdl a tak dál....

Fandom: bohužel realita

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Otesánkovy obavy
« Reply #2 on: 08. Feb 2016, 17:09 »
Otesánkovy obavy (22 BBY)

Simbacca žaloval jenom tuze nerad, ale tady nebylo zbytí.
[„Tati, Fosh je na mě hnusná!“] spustil mezi dveřmi a když Champbacca zvedl zrak od rozečteného manuálu k opravě krystalové rafinérie, spatřil kromě syna i obviněnou.
„Co to meleš? Pojď zpátky, musíme ozkoušet ten potápěčský oblek.“
[„Nepůjdu, když jsi taková,“] odsekl mladší Wookiee a velmistr je zarazil celkem pochopitelnou námitkou.
[„Můžete mi říct, co se sakra děje?“] zavrčel a Simbacca to tedy vyklopil.
[„Zkoušel jsem se nacpat do skafandru, nešlo to a když mi Fosh pomáhala, tak řekla, ať zhebnu.“]
„Zhubneš, ne zhebneš, ty blbečku!“
[„Dyť to je snad ještě horší!“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Armáda anorektiček
« Reply #3 on: 08. Feb 2016, 23:40 »
Armáda anorektiček

Nákaza přišla do Bradavic vlastně úplně nenápadně; prý to začalo Arianou a Darrelovou nelichotivou poznámkou ohledně její postavy, jisté ovšem bylo, že brzy to postihlo vlastně skoro všechna děvčata ve věku 12+ let. Pánové byli, zdá se, imunní - to bylo taky jediné štěstí, protože jinak by si skřítkovští obyvatelé hradu šli asi hodit mašli. Spotřeba jídla poklesla o třicet procent a zoufalí kuchaři byli nuceni zbytek delikates poskytnout nenažraným dorostencům, kteří se nacpávali, zatímco dívky téhož věku začínaly nebezpečně připomínat záchodové pavouky. Dokonce i v Mrzimoru se začínal trend anorexie nebezpečně uchytávat... ještě že tam byla Cherry, aby vyvážila statistiku.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Nedůstojná konverzace
« Reply #4 on: 08. Feb 2016, 23:55 »
Nedůstojná konverzace

Neviděla svoje sestřenice snad dva roky, a popravdě, nijak jí to nechybělo. Stačilo pár minut v jejich milé společnosti mimo doslech dospělých, aby si vzpomněla, kde ležel už posledně kámen úrazu. Ty slepice totiž mluvily jen o špecích. A samozřejmě hlavně o těch jejích. Evidentně je hrozně těšilo se do ní trefovat, protože měla větší břicho než ony, větší zadek než ony, větší zkrátka všechno. Párkrát se snažila nějak se jim slovně ubránit, obrátit celou trapnou situaci ve vtip, nadhodit něco zajímavého, ale všechny ty pokusy dopadly na zem podobně neslavně jako malovaní papíroví draci za bezvětří. Snila o čokoládě.

Fandom: Harry Potter
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Huttovo hubnutí
« Reply #5 on: 09. Feb 2016, 17:07 »
Huttovo hubnutí (nedělní žolík)

Joya Brannigan strávila vymýšlením plánu na záchranu svých sester skoro týden, ale nakonec zvolila oblíbenou metodu svého neoficiálního mistra, prostě a jednoduše zaklepala na bránu paláce a nechala se předvést před šéfa. Koukal na ni dost podezíravě a když mu doporučila, aby okamžitě propustil všechny otroky, málem se smíchy počůral.
<„Máš kuráž, děvenko!“> chechtal se a při pohledu na její výstřih mírně slintal, <„hned bych tě zaměstnal taky, ale radši se vrať domů a přijď znovu, až trochu zhubneš a budeš se chtít omluvit, ano?“>
Takže asi nikoho nepřekvapí, že to byl nakonec on, kdo zhubnul. Přibližně o půlku hlavy.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Grokovo garde
« Reply #6 on: 10. Feb 2016, 14:51 »
Grokovo garde (2186, nedělní žolík)

Thessia hořela v západu slunce, ale pro některé to zjevně představovalo nejromantičtější scenérii vesmíru. Zatímco Narva odváděla zachráněnou rodinu do relativního bezpečí Vesny, Groka venku čekalo dostaveníčko s jednou z místních.
Divoce se po něm vrhla a než se nadál, byl v jejím objetí.
„Hele, krásko, já mám sice vás modrý fakt rád a jiný bych za jinejch okolností možná i básničku složil,“ chroptěl, protože mu trochu drtila tři ze čtyř plic, „ale ty máš na můj vkus trochu moc velký panděro,“ dostal ze sebe nakonec, s maximálním vypětím zbývajících sil pohnul rukama a ustřelil Banshee přilehlou stranu těla brokovnicí.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Rázná reklama
« Reply #7 on: 19. Feb 2016, 00:15 »
Rázná reklama (měsíční žolík a zároveň post číslo 10000, fak jéa)

Máte dobrodružného ducha, nadváhu a amerikánskeje dolary? Pokud ano, věnujte pozornost následujícím řádkům, neb právě pro vás máme nabídku, jaká se neodmítá.
Navštivte Lotyšsko, zemi neomezených možností a tisíce gulagů! Naši odborníci už se postarají o to, abyste nabyli nezapomenutelných zážitků a pozbyli těch nepříjemných kil navíc. Statistiky nelžou: poslední občan s obezitou zahynul dávno před velkou vlasteneckou válkou a země má nejmenší spotřebu zemáků na světě. V Lotyšsku zhubne i ten, kdo nechce! Nabízíme i zkušební pobyty pro rodiny s dcerami. Až se vrátíte, bude z vás nový člověk.
Jestli se vrátíte. Občas to totiž nevyjde. Takový je život.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: