Author Topic: Téma číslo 1383 (9. 2. 2016) - Doktor spánek  (Read 974 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 1383 (9. 2. 2016) - Doktor spánek
« on: 08. Feb 2016, 17:12 »
Doktor spánek doporučuje: pokud trpíte nespavostí, pište drabbly.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Písek pro pacienta
« Reply #1 on: 09. Feb 2016, 16:10 »
Písek pro pacienta

„Bylo to vážně peklo,“ sypal ze sebe značně rozrušený muž na pohodlném gauči a přihlížející psychoanalytička nestačila zapisovat, „nutili nás poslouchat příšernou hudbu, píchali nám nejrůznější drogy a snažili se, abychom vydrželi co nejdéle bez spánku. Ani nevím, jak dlouho jsem tam byl, než nás zachránili američtí mariňáci, ale když jsem se pak konečně dostal domů na Tullamore, žena už byla znovu vdaná. A ty experimenty zjevně zabraly, protože od té doby nemůžu spát a nefungují na mě ani sedativa pro koně.“
„Kdepak, na tohle potřebujeme většího odborníka,“ odvětila Sandra Sanders a došla si pro telefon, aby povolala svého otce.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Druhý doktor
« Reply #2 on: 09. Feb 2016, 17:07 »
Druhý doktor

Jak zjistil nejeden otrok nejen v předaleké galaxii, smrt nemusela být vždycky špatná. Mnozí ji viděli jako vykoupení z bídy a utrpení pozemského života, který za nic nestál, a to ani nemuseli věřit v kterýkoliv z mnoha konceptů nebe. Sestry Branniganovy se tak daleko sice nikdy nedostaly, ale je pravda, že si v některých obzvláště temných chvilkách přály, aby mohly nějak pomoci všem těm zbídačeným duším kolem sebe. Aby do sklepení a kobek aspoň občas zavítal někdo, kdo uleví umírajícím od bolesti a poskytne jim poslední rozhřešení.
Nebo aby aspoň čas od času přišel někdo jiný než rezidentní doktor Smrt.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Usvědčený uspávač
« Reply #3 on: 09. Feb 2016, 17:58 »
Usvědčený uspávač

Městečko Shennanigan na zapadlé planetě Pandora mělo, jak naznačují mnohé drabbly, celou řadu zajímavých obyvatel. Nebýt doktora Spánka, ten počet by byl zcela jiný.
Přistěhoval se krátce poté, co vypukla epidemie fialových spalniček, a mnozí ho vnímali jako spasitele, protože řádění nemoci nejen zpomalil, ale nakonec zastavil. Jeho ordinace, nejdřív polorozpadlá chajda na náměstí, byla čím dál luxusnější, dřevo nahradil vlnitý plech, pak jenom plech a nakonec skutečné cihly, ale nakonec ho stejně hnali.
Přišlo se totiž na to, že pracuje pro Hyperion a jím označeným pacientům předepisuje takové dávky prášků na spaní, že by měli levnější si prostřelit hlavu.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Pomatený převozník
« Reply #4 on: 09. Feb 2016, 18:11 »
Pomatený převozník

„Nemůžu, nemůžu, prostě nemůžu! I kdybych chtěl, následky jsou jednoduše nedozírné jak pro něj, tak pro mě, tak pro vás. Nevypadá jako někdo, kdo by chtěl přejít, dost možná si to ani nezaslouží. A já už prostě nemůžu, nemůžu vzít další kus duše za svůj, už teď mi z toho hrabe, vždyť jste to viděli, a co pak z toho, hm? HM! Co když bude pomoc potřebovat někdo z vás a mně v tu chvíli exploduje hlava, řeknete si, že to za to stálo, nebo budete spílat mojí vybuchlé hlavě?“
„Jdi s těma kecama do hajzlu a pomoz mu, Starku!“

Fandom: Farscape
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Noční boj
« Reply #5 on: 09. Feb 2016, 23:57 »
Noční boj

Jak už to tak bývá, když se opravdu, ale opravdu potřeboval vyspat, čučel místo toho do tmy jak sůva a napůl vztekle, napůl rezignovaně počítal minuty. Tělo měl bolavé, nadřel se dneska jak kůň a nejradši by se odměnil nějakým pořádným pitivem, ale zhulákat se večer před bitvou mu nepřipadalo zrovna nejchytřejší, nehledě na to, že jeho pán byl vždycky na panoše jako ras a udělat zrovna zítra chybu by se Roderyckovi mohlo opravdu hrubě nevyplatit. Křik z tábora nicméně napovídal, že zdaleka ne všichni zvolili podobný přístup.
Když se převalil na druhý bok, ocitl se najednou přímo na bojišti.

Fandom: Game of Thrones
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

 

Další pískoviště: