Author Topic: Téma číslo 37 (6. 6. 2012) - Strach ze tmy  (Read 1881 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 37 (6. 6. 2012) - Strach ze tmy
« on: 05. Jun 2012, 18:09 »
Jsem klasik, hlavně v úterý.

Takže si dáme jednou, dvakrát Strach ze tmy a bude nám dobře.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Konec dětství
« Reply #1 on: 06. Jun 2012, 13:15 »
Konec dětství

Každé mládě, nezávisle na rase, má strach ze tmy. Bojí se neznáma, neuchopitelna, tajemna, a teprve s věkem se těchto obav zbavuje.
I Arya se bála. Zdálo se jí, že ve tmě žijí stíny, strašidla a příšery, které ji chtějí sežrat. Obě matky jí vysvětlovaly, že příšery nejsou skutečné, a ten srandovní kroganí kuchař trval na tom, aby do tmy naběhla a umlátila ty čubky čelem, jenže pochybnosti měla pořád. Zbavila se jich až sama, když jí to ve třech letech začalo připadat absurdní.
K její velké smůle ale přišla chvíle, kdy ty příšery tam ve tmě venku skutečné byly.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Malá motivace
« Reply #2 on: 06. Jun 2012, 13:35 »
Malá motivace

„Nesvítí zářivka v koupelně,“ oznámila Fosh svému chlupatému spolubydlícímu, když se vrátil z oběda. „Mám tu novou, opravíš to? Já se tam bojím.“
[„Proč? Já se mýt nepotřebuju,“] odvětil. Pravda ovšem byla taková, že se tmy bál ještě víc než ona a ani kavalírství mu v tomhle věku moc neříkalo.
„Ach jo,“ rezignovala Nautolanka, popadla zářivku a odešla do temné místnosti za pokojem.
„Áááááááá!“ vyjekla najednou, vyběhla a vyskočila na stůl. „Je tam strašně velký a strašně chlupatý pavouk!“
O dvě minuty později se již za světla sprchovala, Simbacca dodělával úkol z dějepisu a kochal se novým přírůstkem v teráriu.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Náhodný skok do neznáma
« Reply #3 on: 06. Jun 2012, 21:34 »
Náhodný skok do neznáma

„Tak šup, skákej,“ pobízela Jess svého chlupatého padawan a přitom hleděla do bezedné jámy.
[„Ani náhodou,“] ošíval se malý neplecha.
„Jinak se tam ale nemáme šanci dostat a kvůli tobě se skrz celou palácovou gardu prosekávat nehodlám,“ pokusila se mu rozmluvit jeho stanovisko.
[„Se mnou nepočítej. Nejsem jako taťka. S tvým štěstím tam číhá nějaké obrovské zubaté monstrum, které jen čeká, až mu skočíme do chřtánu.“]
„Nebuď takový posera,“ řekla, ale je pravda, že pohled do té černočerné tmy byl docela znepokojující. I tak se přichystala ke skoku. Poslední pohled ji však přesvědčil a raději se vydala najít hlavní vchod.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: