Author Topic: Téma číslo 40 (9. 6. 2012) - Zabijáci  (Read 1658 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 40 (9. 6. 2012) - Zabijáci
« on: 08. Jun 2012, 00:19 »
Máme hotovo, tak to vyvěsím trochu dřív.

Zabijáci, předveďte se.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Setkání po letech
« Reply #1 on: 08. Jun 2012, 10:54 »
Setkání po letech (19 BBY)

Šlápnout šéfu celoplanetárního podsvětí na kuří oko může být velká legrace.
Rampa Hutt na mě tenkrát poslal partičku zabijáků. Jména nejsou podstatná a stejně byste je pod nimi nenašli, ale vrahouni to byli k pohledání. Byli.
Obří Gamorreán s obří vibrosekerou a inteligencí obřího kamene, trandoshanský zloděj speederů a výrobce prvotřídních trhavin, patrně němá twi’lecká ostřelovačka a rodiánští jednovaječní bratři pistolníci, podle všeho teplí. Šli na mě zvlášť, takže jsem to zkusil po dobrém a dal jim možnost dožít se důchodu.
Teď s nimi sedím u jednoho stolu, poslouchám, co posledních čtyřicet let dělali, dědkové plesniví, a nestačím se divit.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Vlezlí vrazi
« Reply #2 on: 08. Jun 2012, 11:15 »
Vlezlí vrazi

Nesnášel je. Takové mrňavé nic a jak to dokáže pokazit den.
Ani nevěděl, kde k těm bestiím přišel, ale asi s ním byly už od návštěvy stájí ve Fogsmeade, jen si jich nevšiml. Byly to proradné a krvelačné stvůry, které se uměly výborně schovávat a jakmile získaly dostatečnou přesilu, zbavit se jich bylo velmi obtížné. Nejhorší ale bylo, že proti němu poštvaly i jeho blízké, kteří s ním najednou nechtěli být ve stejné místnosti.
Každý Wookiee si tím prý v životě párkrát projde, ale Simbacca se zapřísáhl udělat vše pro to, aby ty totální zabijáky nálady, blechy, už nikdy nechytil.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Mrňavá legie
« Reply #3 on: 09. Jun 2012, 20:05 »
Mrňavá legie

[„Mám hlad,“] postěžoval si Simba a smutně zašilhal na svou mistryni.
„Abych řekla pravdu, tak já taky,“ odpověděla mu Jess a podívala se před sebe na ten holocaust, který před pár minutami rozpoutali. Vše bylo rozbořeno a rozryto. Po tělech nezůstal ani kousíček. Vzduchem se neozýval ani nářek matek, ani nadávky mužů. Jen vánek čechral její vlasy a jeho srst. Původně to byli nejhorší predátoři v okolí. Celý život si tam budovali svůj svět, tvrdou prací zajišťovali život sobě i své kolonii, až se objeví oni dva a vše zmaří.
To mraveniště nebylo nejmenší, ale pro dva jich bylo málo.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: