Author Topic: Téma číslo 1429 (26. 3. 2016) - Vyhánění čerta ďáblem  (Read 1246 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4361
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vyhánění čerta ďáblem je druhá nejlepší zábava na sobotní odpoledne, hned po psaní drabblů.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6286
  • The Progeny
    • View Profile
Řácký řetězec
« Reply #1 on: 25. Mar 2016, 13:06 »
Řácký řetězec (1978)

„Zkurvený mšice,“ ulevil si Flann, sotva vlezl do společenské místnosti, a to klení kupodivu upoutalo pozornost přítomného Garricka. Ne dost na to, aby se zeptal, ale hlavu otočil a příchozí cestou do svého pokoje pokračoval.
„Žraly mi bylinky, tak jsem nasadil denivky, že z nich pak uvaříme mnoholičňák. Ale ty čubky se přemnožily, ničily květy a musel jsem nasadit vosy, jenže ty se přemnožily taky a než jsem sehnal sršně, sežraly skoro celej zbytek úrody. Naštěstí měl Hagrid pár netopejrů, jenže těch už je taky moc.“
„Nech mě hádat, jdeš sehnat něco, co žere netopýry...“
„Ne, jdu si pro kečup.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4361
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Z bláta do krve
« Reply #2 on: 25. Mar 2016, 16:45 »
Z bláta do krve

Když se tři sestry v jedné moc pohodlné klícce dostaly na Sarinin, trochu paradoxně je to naplnilo dosud nepoznanou nadějí. Už během prvního dne na největším tržišti s bílým masem totiž byly svědky jakéhosi rituálního souboje mezi dvěma otrokáři, který skončil smrtí prvního a propadnutím veškerého majetku tomu druhému. A protože od ostatních trýzněných slyšely, že je to tu celkem běžnou součástí kultury, pochopitelně doufaly, že je podobným způsobem získá někdo trochu lepší.
Bohužel pro ně, Sarinin byl drsné místo plné drsných lidí a hodní tam nikdy nevyhráli, takže po dvou  změnách k horšímu byly veškeré naděje promptně zahnány bičem.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8543
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pekelné postupy
« Reply #3 on: 25. Mar 2016, 17:09 »
Pekelné postupy

S čerty nejsou žerty a ta pekelná mánička, co se usadila v pásu asteroidů kolem kolonie Sydland, to jenom potvrzovala. Bylo to vlastně docela jednoduché: místní tam chtěli rozjet těžbu drahých kovů, čert je hnal sviňským krokem pryč a došlo to tak daleko, že byl modlitbami povolán Edvin, aby jako správný pán nečasu situaci vyřešil. I to bylo docela jednoduché. Prostě na čerta poslal hloubkovou kontrolu, nadřízeného ďábla z pekla, a inspektor Azazel už se postaral o to, aby bylo nezvedné čertisko převeleno na Sachalinsk.
Ovšem doma to nezkoušejte, pokud se s dotyčným ďáblem osobně neznáte a nevíte, co pije...

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Samý ďábel
« Reply #4 on: 25. Mar 2016, 17:25 »
Samý ďábel

Kdysi dávno, tak dávno, že už si to nikdo nepamatuje a knihy sežrali moli, bylo v Lotyšsku dobře.
Všude spousta kamení na jurty, zemiaků na oběd a žen na milování, ráj na zemi! Však běda, přišla zima a hlad, všechno mrzlo, hynulo a halucinovalo a Lotyši nevěděli, jak z toho ven. Tu jeden robotník vzpomněl si, že v sousedním Sovětském svazu tajnou policii vynalezli a od té doby si nikdo na nic nemůže stěžovat. Hlasování bylo jasné a toho dne se zrodilo veliké politbyro, které brzy Lotyše bičem srovnalo a z krasivé země chudou pustinu zrobila. Škoda.
Taky zima zůstala.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Jeden za 18, druhý bez 2 za 20
« Reply #5 on: 26. Mar 2016, 19:44 »
Jeden za 18, druhý bez 2 za 20

Jango hlasitě zaklel když zjistil, že Boba právě sabotoval jejich misi na Tatooine. Zrovna spolu moc nevycházeli, ona totiž spartánská výchova ne vždycky stačila a Boba nyní procházel tou nejdivočejší fází puberty. Přesto si ale nenalhával, že by na Janga stačil sám a bez přípravy, takže se stáhl do svého útočiště a doufal, že ho tam Jango nebude hledat. A Jango pochopitelně věděl, kde Boba je, ale nechal mu velkoryse dost času na to, aby se sám vrátil k lodi.
Ne snad že by starší z obou Fettů byl ukázkovým rodičem, ale pamatoval si dost dobře na vlastní akční dospívání.

Fandom: Star Wars
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

 

Další pískoviště: