Author Topic: Téma číslo 1438 (4. 4. 2016) - 1. Nefi 13.7  (Read 866 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8432
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 1438 (4. 4. 2016) - 1. Nefi 13.7
« on: 03. Apr 2016, 00:20 »
"A také jsem viděl zlato a stříbro a hedvábí a šarlat a jemně tkané plátno a všeliké drahocenné šatstvo; a viděl jsem mnoho nevěstek."

Ptáte se, co že za bordel to Lehi viděl? Žádný, odpovídám, nýbrž novou církev, dle některých názorů tu křesťanskou...
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Nebezpečí úspěchu
« Reply #1 on: 03. Apr 2016, 19:34 »
Nebezpečí úspěchu

Bohatství dělalo s lidmi i nelidmi vždycky zvláštní věci. Obzvlášť s těmi, kteří s ním ještě nedávno rozhodně nemohli počítat. Lovcem odměn se nejspíš nikdo nestal ze sportu nebo z nudy, naopak si tuhle cestu volili ti, kdo neměli zrovna moc co ztratit a lákal je rychlý zisk. A kromě smrti je nejvíc ohrožoval právě brzký úspěch.
Jango viděl už tolik lovců, kteří si za své rychlé bohatství pořídili v lepším případě panděro a cukrovku, v horším vraždící milenky nebo neléčitelnou závislost na drogách, že se svého spartánského stylu života držel neochvějně a vlastní vášně před světem celkem důsledně tajil.

Fandom: Star Wars
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4248
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Táta roku
« Reply #2 on: 03. Apr 2016, 20:23 »
Táta roku

V těch vzácných chvílích, kdy si byl papá Brannigan vědom toho, že má nějaké dcery, se těmito až překvapivě rád chlubil prakticky komukoliv v doslechu. Ať už šlo o prodavače v trafice nebo dalšího exekutora, zpravidla si vyslechli jednu a tu samou písničku. „Podívejte,“ povídal, „já jsem za nima v tom jejich paláci byl a nemaj to tam vůbec špatně zařízený. Žijou si ve velkým luxusu, všude samý barevný a určitě děsně drahý hadry a taky je to tam samá kurva.“
To, že na to Yaeta, Becky i Nolla koukají ze špatné strany klece, už si samozřejmě nechával pro sebe.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8432
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Hnízdo hříchu
« Reply #3 on: 03. Apr 2016, 20:45 »
Hnízdo hříchu (3666)

Výprava za nalezením a zničením Algernnon de Bray, jinak celkem oblíbená kratochvíle jistých dvou chlupatých alkoholiků z předaleké galaxie, se nevyhla ani Edvinovi a novým Chcípákům. I oni po zlé hraběnce pásli v zájmu všeobecného blaha, ale místo vyptávání se sáhli po lepší lokalizační metodě – povolali telepatku. Ta se do hledané čůzy vcítila natolik, že chvíli viděla svět jejíma očima, a najednou bylo po záhadě. Viděla totiž přepychové domy zdobené zlatem a stříbrem, lidi v obskurních módních výstřelcích a na ulicích desítky prostitutek.
O pět minut později vyrážela Alenka na Tangar Tau a Edvin nechápal, proč ho to nenapadlo hned.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6211
  • The Progeny
    • View Profile
Ráno v Rune
« Reply #4 on: 03. Apr 2016, 21:05 »
Ráno v Rune

„Kdes byl celou noc?“ spustil jeden žoldák na druhého, který se vrávoravou chůzí vracel do tábora v hnusné bažině, a vypadal nazlobeně.
„To mi neuvěříš,“ odvětil druhý, „večer jsem zapadl do hospody v Rune a ráno se probudil v cizí posteli.“
„Počkej, cizí? Tos tam sbalil nějakou babu?“
„No, ani ne. Když jsem se konečně probudil, neměl jsem u sebe ani adenu, ta místnost byla vyzdobená rudejma závěsama, na zemi leželo jakési černé prádlo a kolem postele postávaly dvě drówky, jestli mi rozumíš.“
„U Einhasad, to tě obraly o celý žold? Neměl bys to hlásit strážím?“
„Blbneš? Bylo to super!“

Fandom: Lineage
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Oční orgasmus
« Reply #5 on: 04. Apr 2016, 12:19 »
Oční orgasmus (1982)

Sven se jako začínající módní návrhář na mnoho VIP akcí nedostal. Tahle byla jeho první a lístky sehnal jen náhodou, takže seděl kdesi vzadu a musel se natahovat, aby na molo, po kterém se procházela spousta modelek, vůbec viděl.
Uchváceně sledoval všechny ty oblečky a materiály, jež se na tělech spoře oděných slečen svůdně vlnily a vlály, nebo naopak dost přiléhaly. Svenovi z toho bylo horko - z těch materiálů, nikoliv z modelek. Hezké dívky vnímal jen jako figuríny nesoucí na sobě mistrovská díla...
Viděl tolik barev a střihů, tolik rozličných materiálů! Široce se usmíval a oči mu zářily jako reflektory.

Fandom: Felix Felicis!

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Voňavý sen
« Reply #6 on: 04. Apr 2016, 21:17 »
Voňavý sen

V rytmu exotické indické hudby se nevlnily jenom kobry v koších vedle vchodu k Buclaté dámě, ale i mladé a divoké nebelvírky na stolech. Raghu ležel v křesle před krbem, jednu nohu v sandálu ležérně přehozenou přes opěrku, a se zakloněnou hlavou nechal Grace, aby ho krmila hrozny. Elizavetha stojící vedle ho čile ovívala velkým vějířem a Olivka vpředu mávala barevnými šátky a kroutila boky. Ve vzduchu se nesla spousta vůní, které Reggiemu připomínaly rodnou zem – tak exotické, a některé možná i trochu ero…
Raghu se náhle probudil, kompletně zbrocený potem. Někdo mu určitě musel večer nalít něco do pití.

Fandom: Felix Felicis!

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Vizionář
« Reply #7 on: 04. Apr 2016, 23:49 »
Vizionář

Lotyš plakal dojetím. Viděl jenom malý záblesk, než upadl do bezvědomí, ale to, co spatřil, se mu tuze líbilo – Lotyšsko již nebyla pustina bez naděje na krásnou budoucnost, leč prosperující stát překypující zlatem, stříbrem, drahými kameny, látkami a zemiaky. I těch žen tam bylo tak nějak víc a ne všechny zvládala znásilňovat tajná policie, takže něco zbylo i na obyčejný lid, v té vizi bohatý a hrdý. Další slza dopadla na hlínu.
Lotyš měl před sebou těžký, smutný výběr – najíst se, nebo zemřít hlady. V každém případě o halucinace z hladu přijde a světlé zítřky již neuvidí. Takový je život.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: