Author Topic: Bonus číslo 161 (8. 5. 2016) - Černá huba  (Read 763 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Bonus číslo 161 (8. 5. 2016) - Černá huba
« on: 06. May 2016, 12:10 »
Ještě před pár lety bylo pražské metro samá Černá huba, teď už je jako vlaky nevyhovující buď modernizovali, nebo sešrotovali, ale drabble si o nich napsat můžeme. A bude to drabble naprosto politicky korektní, v případě zájmu až hyperkorektní.

Pokud se to někomu nezdá dost hardcore, může si k psaní dát meloun nebo kuřecí křidýlka z KFC.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Děsivá detektivka
« Reply #1 on: 08. May 2016, 21:08 »
Děsivá detektivka (21 BBY)

Když Simbacca vešel do pokoje, vypadal neobyčejně zasmušile, čehož si Fosh samozřejmě nemohla nevšimnout.
„Stalo se něco?“ vyzvídala opatrně a očekávala, že mu umřelo některé z jeho oblíbených zvířátek.
[„Jessica mě seřvala, že nemám užírat uhlí. Vůbec nevím, co to do ní vjelo, a hlavně jak na to přišla. Byl jsem fakt úplně nenápadnej, nikdo mě neviděl a nezanechal jsem tam vůbec žádný stopy.“]
Fosh ho sjela kritickým pohledem a viditelně se jí ulevilo.
„To víš, asi si při vyšetřování pomáhá Silou,“ řekla, zadržujíc smích.
[„Ach jo. Jdu si lehnout, ráno je moudřejší večera.“]
„Hlavně si předtím umej pusu, jo?“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tmavošedá tlama
« Reply #2 on: 08. May 2016, 22:23 »
Tmavošedá tlama (88 ABY)

Zasedání kashyyycké planetární rady byly občas docela sranda, hlavně když jste duch a nepotřebujete k jejich návštěvě pozvánku. Ze všeho nejvíc jsem pak miloval chvíle, kdy byl přítomen nějaký delegát neznalý zdejších poměrů, jako například teď.
„...a proto navrhuji přesměrovat veškerý náš export právě přes Kashyyyk, čímž by nám výrazně klesly náklady na dopravu a bezpečnost a část produktů by bylo možno prodávat zdejší populaci. Nějaké otázky?“
Přihlásilo se hned několik Wookiů a já věděl, že teď přijde ta nejzábavnější část. Jako prvního si totiž vybral toho s tmavým flekem přes pusu a než ho slušně popsal, docela se zapotil.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Rtíky
« Reply #3 on: 08. May 2016, 22:54 »
Rtíky

Ačkoliv bylo sklepení pod Zorbovým palácem plné diskriminace všeho druhu, té rasové by tam člověk našel překvapivě málo. Ostatně v celém tomhle vesmíru bylo tolik inteligentních forem života, že pohrdat někým jen na základě původu bylo nejen nelogické, ale v polních podmínkách vězení i nepraktické. Tedy alespoň do doby, než se moci nechopili lidé a celé se to poněkud nepoštvalo.
Takže jakkoliv byli bachaři hnusní na sestry Branniganovy a jejich kolegyně, téměř nikdy to nebylo na základě barvy pleti nebo jiných částí těla.
Ošklivě říkali snad jen té slečně se zčernalými rty, ale to byla nekróza, tu to dlouho netrápilo.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Borůvkové rty
« Reply #4 on: 08. May 2016, 23:42 »
Borůvkové rty

Arya nezažívala po cestě z Králova přístaviště směrem na Zeď zrovna snadnou životní etapu. Jen shodou okolností, které by z pochopitelných důvodů ona sotva označila za šťastné, neviděla smrt vlastního otce. Ale rozhodně ji slyšela. Stejně tak po cestě směrem na sever musela vyslechnout nemálo komentářů ohledně vlastních velmi nahrubo zkrácených vlasů, shrbené chůze, chabých ramen a dalších věcí, které mohla za dané situace minimálně ovlivnit.
Myšlenky na budoucnost ji trápily víc než dřív a jedinou útěchu nacházela v borůvčí. Za několik málo dní se z ní stal talent v nacházení a otrhávání borůvkových keříků... A vysloužila si novou přezdívku.

Fandom: Game of Thrones
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

 

Další pískoviště: