Author Topic: Téma číslo 1486 (22. 5. 2016) - Veselý tele  (Read 727 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 1486 (22. 5. 2016) - Veselý tele
« on: 21. May 2016, 21:16 »
Veselá kráva je pro máčky, my píšeme na Veselý tele.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Smíšek od sousedů
« Reply #1 on: 22. May 2016, 18:42 »
Smíšek od sousedů (1985)

O'Fearraighovi měli sousedů málo, ale s tím málem měl Flann jenom ty nejlepší vztahy. Tedy až na jednoho výtečníka, kterému neustále utíkaly krávy a podobně neustále se schovávaly v sousední ohradě mezi jednorožci. Což o to, Flann jim to nezazlíval, protože on svoje zvířata krmil podstatně lépe, ale stejně mu kolikrát zkazilo večer, když musel odchytit a vrátit nějakého toho uprchlíka.
Tedy až na jeden případ, kdy se zaběhlé telátko nejdřív rozhodlo trochu napást a sežvýkalo mu část úrody Zeleného zázraku, co pěstoval za barákem. Tam přeci jen počkal do rána, až přestane hopsat jako v kresleném seriálu pro děti...

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kapitánka a kujón
« Reply #2 on: 22. May 2016, 19:45 »
Kapitánka a kujón (2409)

Telepatie nebyla na palubě vesmírné lodi Gordon Shumway ničím výjimečným, ostatně většinu posádky tvořili Vulkánci a Remané a našlo se i pár Betazoidů a spojených Trillů, ale přesto ta cedulka kapitána T'Raavu poněkud zaskočila.
„Veselý telepat?“ přečetla ji ze své hrudi a očividně si od deltanského inženýra žádala vysvětlení.
„Víte, ten váš vtip s empatickou invariancí mě tak rozsekal, že jsem vám prostě musel vyrobit medaili,“ pokrčil rameny a byl docela překvapen, že to sežrala.
To, že z cedulky po přesně šesti minutách odpadla poslední tři písmena, považoval inženýr za super vtip.
Kapitánka v tom bohužel viděla pouze konstrukční vadu.

Fandom: Star Trek
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Na dobytčím trhu
« Reply #3 on: 22. May 2016, 20:34 »
Na dobytčím trhu

„Mně se líbí támhleto mládě,“ pravil jeden kovboj, opřel se o ohradu a se stéblem stále mezi zuby ukazoval na jeden výstavní kousek.
„Jo, vypadá dobře, ale stejně bych si ji bejt tebou nejdřív pořádně poplácal po zadku. Jednou jsem takhle jeden kousek koupil jen na základě letmýho pohledu na vemena a když jsem ji zaplatil a ocejchoval, zjistil jsem v pořádným světle, že ji snad měsíc před prodejem nekrmili.“
„Hmm, chápu, kupovat krávu v pytli se nevyplácí.“
Samozřejmě nekoukali na dobytek, nýbrž na ohradu plnou bílého, růžového a fialového masa, ale ono to v jejich očích vyšlo dost nastejno.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Telecí nuda
« Reply #4 on: 22. May 2016, 22:38 »
Telecí nuda

Ten kluk byl nezmar, pracoval do úmoru, vždycky měl na tváři úsměv od ucha k uchu a toužil akorát po troše chleba s vodou a po kousku místa, kde by mohl na noc složit hlavu. Protřelí vesmírní cestovatelé i místní burani ho proto považovali nejspíš za prosťáčka a když ho někde zahlédli, občas mu hodili pár drobných (buď aby si sami mohli připadat velkoryse, anebo pokud chtěli například odnést zavazadla).
Co ovšem netušili byla skutečnost, že tento prosťáček de facto vlastní několik planet s bohatými ložisky těch nejžádanějších nerostných surovin a že se již stačil poněkud unavit luxusním způsobem života.

Fandom: Star Wars
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

 

Další pískoviště: