Author Topic: Téma číslo 47 (16. 6. 2012) - Duch navigátora  (Read 1353 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Duch navigátora přímo vybízí ke ztřeštěným strašidelnostem, takže to tu pěkně nechám ležet a jdu se chystat na piknik.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Zvyk je železná košile
« Reply #1 on: 15. Jun 2012, 22:08 »
Zvyk je železná košile (noční můra pronásledující Madoxxese od 2182 do 2183)

„Řekl bych, že letíme špatně,“ kuňkl Ex-kapitán z navigátorského křesla, ale po tom všem, čím posádku Vesny protáhl, mu pozornost věnoval málokdo. Ono taky vlastně nebyl nikdo, kdo by jej poslouchal. Narva na můstku nebyla. Nezbavila se svých obvyklých zvyků a právě se snažila spravit lávovou lampu, která přestala neznámo proč fungovat.
Grok se na můstku nacházej jen výjimečně a to většinou ve spojení s nějakým průšvihem. Ochranka hrála dole mariáš nebo poker.
„Opravdu se mi to nelíbí. Letíme špatně,“ rozhlédl se kolem sebe, a když zjistil, že se nikdo nedívá, přenastavil kurz. Bohužel přecenil své navigátorské schopnosti. Bourali. Zase.

Fandom: Mass Effect

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Reintrodukce
« Reply #2 on: 16. Jun 2012, 11:21 »
Reintrodukce

„Venku se něco děje,“ ozval se Alko a ostatní zbystřili. Když si totiž ALICE nerušeně plula vesmírem a najednou se něco stalo, nikdy to nebylo nic dobrého.
Tentokrát to bylo o to horší, že víc se z přístrojů prostě zjistit nepodařilo. Inženýr se tedy odhodlal k osvědčené metodě, vylezl po žebříku k východu, otevřel ho a pod krytem bublinového štítu se prostě podíval.
„Tak tohle už jsem dlouho neviděl,“ konstatoval prostě a nechal Edvina, ať se koukne sám. Ten neváhal a na bleděmodrou plachetnici, bloudící vesmírem od konce Země, zamával. Je čas najít Bludnému Holanďanovi nový, vystrašitelnějšími turisty navštěvovanější domov.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Bubušou
« Reply #3 on: 16. Jun 2012, 11:51 »
Bubušou

[„Takže ty jsi jako duch, jo?“] divil se Simbacca průsvitné bytosti před sebou a tvářil se dost skepticky. Tunel byl osvícený jenom učedníkovou svítilnou a záhadným panelem, který tam při hledání uprchlého zvířátka našel.
„Správně,“ přikývlo zjevení, „havaroval jsem na této planetě před pěti tisíci lety a ty jsi první, kdo se tu objevil.“
[„Jasně,“] zněla další, ještě skeptičtější odpověď, a její autor projížděl navigační záznamy. [„A koukám, že to byla tvoje chyba.“]
„Dlouho jsem zpytoval svědomí,“ pokrčilo strašidlo zkroušeně rameny a Simbacca, kterého už ta šaráda fakt nebavila, vypnul holoprojektor, který Vooj-tae šikovně ukryl do podlahy vedle hromady šrotu.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: