Author Topic: Téma číslo 1508 (13. 6. 2016) - Párování  (Read 854 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 1508 (13. 6. 2016) - Párování
« on: 12. Jun 2016, 15:15 »
Dneska zatím žádný drabble, to se jako všichni věnujete Párování?

(zajímavé kousky můžou vzniknout taky na původní název, Coupling)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Radši španělskou botu, dík
« Reply #1 on: 13. Jun 2016, 15:49 »
Radši španělskou botu, dík

Jak vidno z přehršle předchozích drabblů, otrokyně v Zorbově harému se fakt neměly moc dobře. Nejen že byly konstantně mučeny hladem, týrány a znásilňovány, ještě jim hrozila celá řada dalších trestů za sebemenší přestupky proti vězeňskému řádu, který si o přestoupení vyloženě říkal. Oblíbené bylo čištění latrín holýma rukama, odstraňování parazitů z tlamy neuspaného rancora a pak samozřejmě úloha živého plivátka v trůnním sále.
Ovšem úplně nejvíc nejpotupnější činností bylo něco jiného, něco tak naprosto zbytečného, že to na civilizovanějších planetách v jiném vesmíru už nedělali ani někteří lidé s OCD, protože na to byl život příliš krátký: párování ponožek.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
That ship has sailed
« Reply #2 on: 13. Jun 2016, 16:18 »
That ship has sailed

„Tak jako chápeš to? Vono to tři série směřuje k tomu, že ten týpek se bude muchlovat s tadytou fuchtlí, což se mi vůbec nelíbilo, protože to je kráva prvního kalibru, a radši bych ho viděla ochomejtat se kolem tý druhý kolegyně a ve čtvrtý řadě to vypadalo, že to mezi nima konečně pořádně zajiskří, což by bylo hrozně super, ale víš, co se stalo dál? Mě málem trefil šlak, protože ta, co s ním měla podle mě bejt, se odstěhovala někam do tramtárie, a ten týpek se dal dohromady s nějakou jinou. Se už na ty seriály nebudu koukat!“

Fandom: seriálová realita
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Šipovací šílenství
« Reply #3 on: 13. Jun 2016, 16:20 »
Šipovací šílenství (1979)

Do Bradavic přišlo jaro a všechno, všecičko se tam párovalo.
Flann zásoboval Auroru jídlem, aby koukala dohnat tu ztrátu z nemocnice, Matthiase bylo čím dál častěji vidět venku a v doprovodu Maeve, což jim všichni přáli, druhák Kiril opil a sbalil čtvrťačku Marion a folklór zamilovaných bláznů doplňoval ještě páreček retardů Montpellier & Queenová. Dokonce i slečna Carterová, ta těhotnější, si ke dvěma rozhádaným potenciálním otcům svého dítěte našla někoho třetího a hradem se šířily jisté neuvěřitelné drby o tom, že snad i Cassidy se, alespoň na nějakou chvíli, uchýlil k monogamii.
Jenom Leslie si holku ne a ne najít...

Fandom: Felix Felicis! (podle Bleskobrku)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Den dvojic
« Reply #4 on: 16. Jun 2016, 14:07 »
Den dvojic (29 BBY, nedělní žolík)

[„Tak to byla síla,“] zabručel zmožený Champbacca a sbíral se z chodníku, kde si ustlal po víceméně náhodné konzumaci jisté housenky. Jessica, která ho celou dobu hlídala, si konečně oddechla.
„To je dost, už jsem se bála, že tě budu muset prodat do cirkusu jako nejchlupatější houbu galaxie. Cos viděl?“
[„Hrozný věci. Anakin měl dvojčata s tou senátorkou z Naboo, Obi-Wan si našel babu na Mandalore a tys do toho taky praštila, taky s Mandalorianem. Jenom já zůstal single a děsně se vám smál. Myslíš, že to byla budoucnost?“]
„To sotva. A pohni, ať na ten Den života nepřijdeme pozdě.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: