Author Topic: Téma číslo 1541 (16. 7. 2016) - Paranoidní  (Read 580 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 1541 (16. 7. 2016) - Paranoidní
« on: 15. Jul 2016, 12:21 »
Říkejte si, že jsem Paranoidní, ale přijde mi, že drabbly píše čím dál míň lidí, což je děsná škoda.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Obezřetnost se vyplácí
« Reply #1 on: 15. Jul 2016, 15:31 »
Obezřetnost se vyplácí

Rodina Branniganových se nevyznačovala přehnanou funkčností, ale jakkoliv to zatím může vypadat, že jim všechny dcery zotročili a dlouhé roky znásilňovali nejhorší kriminálníci planety, nebyla to tak docela pravda. Jedna dcera se dočkala svobodného, i když trochu nuzného stáří, a dokonce měla i pár vlastních dětí z legitimního manželství s obyčejným švecem z vedlejšího domu. Nebyla přitom vůbec ošklivá ani jí nechyběly končetiny nebo vnitřní orgány, jak se může nabízet, prostě jenom otrokářům nikdy nedala ani jedinou příležitost k obohacení rozsáhlé sbírky fialových krásek.
Pravda, vděčila za to paranoie, díky níž nikdy nevylezla z domu, ale i to se počítá.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Harringtonská hrozba
« Reply #2 on: 15. Jul 2016, 16:29 »
Harringtonská hrozba (1980)

Hillary měla sice na paranoidní schizofrenii papíry, ale většina dění v jejím okolí by prostě přišla nebezpečná i úplně normálnímu člověku.
Sotva pár kroků od jejich domu se každou chvíli mohla rozjet kouzelnická přestřelka mezi rebely a Smrtijedy, ve sklepe měli pořád nejednoho bubáka a dnem i nocí do ní šila matka, že v jejím věku už dávno byla v jiném stavu. Hillary přitom víc než ranní nevolnosti hrozilo, že jí manžel zdrhne za tím americkým hipíkem a ona se nebude umět ani oběsit.
Žádný div, že ze všeho toho stresu nemohla otěhotnět ani ve chvíli, kdy Ethana konečně ukecala.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tajemství taverny
« Reply #3 on: 15. Jul 2016, 16:42 »
Tajemství taverny (27 BBY)

„Jsi paranoidní,“ oznámila Jessica Champbaccovi, nevzrušeně se napila piva a moc dobře věděla, že ho tím neuklidní ani náhodou.
[„Paranoidní?“] zaburácel. [„Paranoidní? Tvoje máma je paranoidní, já jsem to viděl na vlastní oči a říkám ti, že nám oběma hrozí reálné nebezpečí kontaminace. A nevím jak ty, holčičko, ale já se s tím rozhodně smířit nehodlám!“] Občas u toho výhružně bouchl pěstí do stolu, ale hospodský přišel tak jako tak, s trochou starostí ve tváři a novým pivem.
„Děje se něco?“ sondoval opatrně.
„Myslí si, že jste mu zatajil přítomnost sudu vína,“ vysvětlovala rusovláska.
[„Nemyslí, já ho viděl, himbajz, jdeme!“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: