Author Topic: Bonus číslo 175 (15. 8. 2016) - No-Wai-Waiki  (Read 763 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bonus číslo 175 (15. 8. 2016) - No-Wai-Waiki
« on: 13. Aug 2016, 17:03 »
Když je ten víkend a mně ještě nezačala melouchová sezóna, oprášíme bezdrátové klávesnice, notebooky a podobná zařízení a budeme si užívat fakt, že jsme všichni Kupa líných kostí. Tenhle bonus musíte bezpodmínečně napsat v posteli, na gauči nebo tak někde, kde se obvykle jenom spí. Nebo tak něco.

Hardcore verze tentokrát není, to by bylo moc akční.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Ohlodaný hlodavec
« Reply #1 on: 15. Aug 2016, 20:30 »
Ohlodaný hlodavec

Morčátko se rozhodlo, že je na čase vyběhnout z kolečka v klícce ven do světa. Jít si zaběhat do přírody. Jenže bez motivace v podobě jídla vedle domácího kolečka to hlodavec hrubě nedával. Naštěstí i hlodavci znají chytré telefony a Google Play.
S aplikací „Zombies, run!“ vyběhlo Morče lesu vstříc. Strašně profesionálně se protáhlo, ale než se fakticky rozběhlo, polovina mise byla pryč. Poslouchalo písničky a nemělo tušení, co se chystá. Když ho začali zombíci opravdu honit, líný hlodavec to neudýchal. Byl ohlodán a zbyla po něm jen kupka líných kostiček. Kupka, která mimochodem nesplnila misi a musela ji opakovat.

Fandom: realita, tseh

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Motivační hra
« Reply #2 on: 15. Aug 2016, 20:41 »
Motivační hra

Přijímání nových otroků do stáda je vždycky velká legrace, tedy pokud máte to štěstí a jste bachař. Gamorreán Tonda si to náramně užíval už od prvního dne ve funkci, ale teprve s věkem vypiloval ten rituál k dokonalosti. Nestačilo totiž jenom pouštět hrůzu, ty hezčí samičky plácat po zadku a opakovat jim, že útěk je zbytečný, chtělo to ještě projít po nádvoří, kde se v jednom rohu válela hromada podivně složených kostí.
„Co to je?“ podivil se vždycky alespoň jeden vězeň a nahrál tak Tondovi na smeč.
„Lenoši, co nechtěli makat, tak s nima od tý doby aspoň hrajeme mikádo.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Křišťálové kosti
« Reply #3 on: 15. Aug 2016, 20:55 »
Křišťálové kosti (1974)

Profesor Fury učil děti věštit ze všeho možného a kosti zdaleka nebyly to nejdivnější, ale rozhodně Flanna nejméně poslouchaly. Zatímco ostatním žákům se hromádka vrhaná na pentagram a zakletá jakýmsi kouzlem úslužně uspořádala do nových obrazců, v nichž mohli ti nadanější číst budoucnost jistou i potenciální, ta jeho zůstávala pořád zatvrzelou hromádkou kostí. Flann nejdřív zvažoval, že jim pomůže kouzlem jiným, ale pak je jako správný zmijozel prostě a jednoduše nabonzoval.
„Sím, ty moje nic nedělaj,“ zahlásil a přemáhal chuť je po medojedím rozkousat a sníst.
„Sis asi vybral nějakýho línýho negra,“ pronesl profesor a nikdo nechápal, proč uraženě odchází.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pekelná pláž
« Reply #4 on: 15. Aug 2016, 21:08 »
Pekelná pláž

„Tak jsem dneska viděl svý osobní peklo,“ spustil Nanuq na Bruna a ten, i když měl práci, vypadal zaujatě.
„Zkoušels tu nepovedenou dávku LSD, jo?“
„Jo,“ přiznával lachtanodlak, „a už to nikdy neudělám, bylo to hrozný. Ocitl jsem se na strašně horký pláži někde v tropech, ve vodě ani ryba a na tý pláži se válela hromada snad padesáti ženskejch, jedna větší kost než druhá.“
„Nech mě hádat, byly to lesby a vůbec jsi je nezajímal?“
„To jsem si myslel taky, ale ani to by nebylo tak zlý. Ony byly všechny prostě jenom strašně líný a chtěly si maximálně povídat!“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: