Author Topic: Téma číslo 1650 (2. 11. 2016) - Přenošené dítě  (Read 682 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Přenošené dítě je malér, ale mnohem horší je nenapsat o tom drabble.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Břicho plné zlata
« Reply #1 on: 02. Nov 2016, 09:21 »
Břicho plné zlata

Khajiit, zahalen do pláště a s kápí překrývající jeho ušiska, se plížil Riftenem směrem ke Krysí díře. Šel pomalu, trošičku vratce, ale přesto byl tiše jako myška. Když se před ním z ničeho nic objevila dvojice strážných, zastavil se.
Zpod jeho pláště vypadl zlaťák a zacinkal o dláždění.
„To bude asi velký kotě, až se to narodí, co?“ prohodil jeden z těch chytráků, maje na mysli, že khajiit určitě přenáší, protože si dobře všiml obřího břicha zakrytého pláštěm.
Kočičák se nejistě uchechtl a v tu chvíli se k zemi zřítil všechen jeho blýskavý lup. Hra na khajiitskou nastávající maminku nevyšla.

Fandom: Skyrim

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přerostlý přírůstek
« Reply #2 on: 02. Nov 2016, 13:55 »
Přerostlý přírůstek

Ačkoliv otrokáři proti těhotenství svého majetku bojovali preventivně i operativně, občas jejich pozornosti přeci jen uniklo. Své by o tom mohla vyprávět jedna z otrokyň na palubě extrémně levného a tedy extrémně pomalého transportéru, na jehož palubě zjistila, že se to předchozí znásilnění pěti různými piráty asi neobešlo bez následků. Zatla nicméně zuby, při těch pár inspekcích se v přeplněném prostoru snadno schovala a doufala, že se to narodí dřív, než dorazí do cíle.
Respektive by o tom vyprávět nemohla, protože ani po jedenácti měsících z ní nic nevylezlo a ona záhy zemřela. Nebylo to totiž dítě, byl to tumor.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zachráněná zátěž
« Reply #3 on: 02. Nov 2016, 14:27 »
Zachráněná zátěž (29 BBY)

Záchranná mise na Malastare byla úspěšná a my se bez jediného výstřelu plížili městem k lodi.
„Já už nemůžu,“ sykla na mě Jessica, ačkoliv jsem ji už dvakrát napomínal, ať udržuje ticho.
[„Je to součást výcviku,“] mručel jsem zpátky, rovněž potichu, [„jestli to neuneseš, budu ti před Winduem muset strhnout body.“]
„Na to ti seru,“ odsekla ta dvanáctiletá holčička nepadawansky, což byla vysloveně moje chyba, „víš, jak je těžkej?“
[„Jako žena jsi biologicky uzpůsobená...“]
„Nezájem, teď ho neseš ty a hlídám já,“ zavrčela, hodila mi zachráněné dítě na záda a já po pár kilometrech musel uznat, že se docela pronese.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Zpomalený zázrak
« Reply #4 on: 02. Nov 2016, 14:57 »
Zpomalený zázrak (1980)

Když se provalilo, že je Hillary v jiném stavu, napadla samozřejmě většinu lidí spousta možných komplikací. Optimističtější odhady počítaly s tím, že bude mít chudák dítě kratší nohu, ty méně optimistické se pak nemohly shodnout na tom, kolik že těch nohou bude a jestli matka porod takového incestního mutanta přežije, či jestli ho vůbec bude chtít přežít.
Pravda byla taková, že se malý Harrington na tenhle svět plný pomluv a závisti skutečně moc netěšil a dal si pár týdnů na čas.
Ovšem po drobném popohnání vhodnými drogami se narodil zdravý, i mentálně, a pojmenovával ho tatínek, takže všechno dobře dopadlo.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Nepochopená osobnost
« Reply #5 on: 02. Nov 2016, 15:12 »
Nepochopená osobnost

Posádka Bebopa se s podobným případem nesetkala poprvé, přesto však si setkání s Miminem vysloužilo v jejich vzpomínkách zvláštní místo. V galaxii nebyla nouze o geneticky upravované a emocionálně nevyzrálé zabijáky. Někteří měli velmi sugestivní styl vykonávání svého „povolání“. Často za to mohli jejich stvořitelé, kteří nevyvinutým osobnostem vsugerovali jakýsi kód jak se oblékat či jak se maniakálně smát, aby svým obětem naháněli patřičný strach. V případě Mimina šlo ale naopak o osobitou improvizaci. Nikdo z posádky nepochopil, proč se tento nadlidsky silný a olysalý starší muž cítil nejlépe v plenách, vyrobených z oblečení jeho obětí. Zabili ho však profesionálně.

Fandom: Cowboy Bebop
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Chudák Tyrion
« Reply #6 on: 02. Nov 2016, 21:59 »
Chudák Tyrion

Když jeho drahá lady žena znovu otěhotněla, Tywin Lannister byl jenom rád. Časy byly vždycky trochu horší, než mohly být, a v Západozemí to umíralo dítě za druhým. Jaimie sice rostl pěkně, ale jeden pád z koně a Skála mohla být bez dědice. To by Tywinovu vizi o odkazu trochu narušilo.
Co mu narušovalo relativně bezstarostný život teď byla chůva dvojčat. Pronásledovala jeho ženu s řečmi o tom, že přenáší, a že to není dobré. Vskutku otravné. Když se dítě narodilo, dala chůva sama sobě za pravdu.
Její poprava Tywinovi náladu trochu spravila, ale dítě, bohužel, zůstalo šeredné pořád stejně.

Fandom: Píseň ledu a ohně

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
S křížkem po funuse
« Reply #7 on: 13. Nov 2016, 20:05 »
S křížkem po funuse (nedělní žolík)

Být vynálezcem lektvarů není snadné povolání. Konkurence možná není veliká, ale je o to soutěživější, takže je potřeba si výtvory pečlivě chránit. Nemluvě o různých zraněních jako jsou popáleniny od výbuchů, otravy z jedovatých rostlin…
I proto si lektvaristé chtějí být dokonale jisti výsledkem, než s ním veřejně vystoupí. Glover Hipworth na tom nebyl jinak. Svůj lektvar, lék na obyčejnou rýmu, si hýčkal jako vlastní dítě, několik týdnů ho upravoval a vylepšoval. Nemínil udělat žádnou chybu. Nakonec nastal den D.
Na patentovém úřadě ho nicméně málem trefil infarkt, protože jeho Životabudič si před týdnem zaregistroval nějaký bláznivý čaroděj jménem Pepper.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: