Author Topic: Téma číslo 60 (29. 6. 2012) - Esa v oblacích  (Read 2765 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 60 (29. 6. 2012) - Esa v oblacích
« on: 28. Jun 2012, 13:08 »
Už jsem se skoro bál, že se na mou oblíbenou nedostane. Jsou to samozřejmě Aces High, překlad Esa v oblacích obsahuje notnou dávku umělecké licence, ale nemusíte se ho držet nijak pevně. Klidně pište o zhulených kartách.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Karbonitový karban
« Reply #1 on: 28. Jun 2012, 16:20 »
Karbonitový karban (20 BBY)

„Mám dvanáct,“ složil Rahm ruku a i při odkládání stále se zaujetím sledoval Královnu vzduchu a temnoty. Karty, se kterými teď hráli, byly lehce umělecké.
„Já jednadvacet,“ trumfnul ho s přehledem Vooj-tae, který ostatně celou tuhle hru vyhecoval. Když prý jsou jednou na školním výletě na Bespin, tak si prostě místní verzi sabaccu musí aspoň zkusit.
„Tak mi podejte ten klobouk,“ natáhla se pro bank trpasličí pracka mistra Habiliho, „protože já mám třiadvacet čistých.“
[„A mě tahle hra fakt nebaví,“] uzavřel to Simbacca a svá tři esa za rovných pětačtyřicet, což bylo pořád jeho nejlepší dnešní skóre, vyhodil otevřeným oknem.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vyhlídkový let
« Reply #2 on: 29. Jun 2012, 12:41 »
Vyhlídkový let (22 BBY)

Siréna spustila varovný zpěv a piloti naskákali do kokpitů. Zelené stíhačky letky Nova bleskově opustily hangár a proletěly jezerem, aby čelily nepříteli.
Piloti byli rovněž čtyři a žádná béčka. Joya v Nově 4 si i při ostrých přestřelkách zvládala lakovat nehty, Mia z Novy 3 znala stíhačky do nejposlednějšího šroubku a Neva dokázal s Novou 2 rozprášit letku nepřátel rychleji, než přečíst vinný lístek akademického baru. Chlupatý velitel pak byl známý tím, že už zamlada ničil bitevní lodě zevnitř, mnohem dřív, než to bylo cool.
Všichni se teď účastnili třetího poplachu v historii a úspěšně předstírali, že vůbec není cvičný.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Lítat v kartách
« Reply #3 on: 29. Jun 2012, 16:59 »
Lítat v kartách

Puko Val byl šarmantní, usměvavý floutek, který lámal dívčí srdce lépe, než hydraulické kleště zápalky, a který měl takovou vyřídilku, že dokázal vykecat díru do stromu.
Jeho největší um se však skrýval v hraní hazardních, karetních her jako sabacc a pazaak. Byl tak dobrý, že byl pozván do luxusní mafiánské vzducholodě, na které se měl odehrávat turnaj turnajů. Puko nemohl odmítnout ať už kvůli své pověsti, tak kvůli lákavému volání miliónů kreditů, které byly v banku.
Turnaj začal a atmosféra se dala krájet. Pak se ukázalo, že má Puko pár es v rukávě, tak jej za odměnu vyfoukly z lodi.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: