Author Topic: Téma číslo 68 (7. 7. 2012) - Stesk  (Read 1288 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 68 (7. 7. 2012) - Stesk
« on: 06. Jul 2012, 16:31 »
Málo času.
Stesk

PS: Nedělní téma bude vyvěšeno v neděli, ale kdo chce, může si o něj napsat sms.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Slepci na útěku
« Reply #1 on: 06. Jul 2012, 16:31 »
Slepci na útěku (14 BBY)

[„Nalej mi další,“] poručil zdrceně vypadající Wookiee s páskou přes oči a demonstrativně mávl prázdnou sklenicí.
Barman se bleskově přitočil, dodal další, v pořadí už dvaadvacátý drink, a zavětřil příležitost poskytnout své schopnosti psychoterapeuta.
„Špatný den?“
Pijan do sebe otočil obsah sklenice. [„Galaxie jde do hoven, z Republiky je čím dál větší diktatura, zabili mi... dceru, já přežil jen náhodou a na Alaris je ještě daleko. Jo, špatný den.“]
Barman uznal, že na tohle nemá, a vystřídal ho drink na účet podniku.
„Majster?“ píplo ve dveřích odrostlé kuře s podobnou páskou a v retro oblečení, „trúchlenie sa odkládá, máme spoločnost.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Citlivka
« Reply #2 on: 06. Jul 2012, 16:32 »
Citlivka (2186)

I když to bylo jen pár hodin, byl v takové situaci, která by se dala srovnat s několika léty jeho života. Myšlenkami se musel stále vracet za Saphy, Sanife, Bon, Filiou… ty čtyři šmoulinky mu přirostly během života k srdci tak, že jeho samotného to trochu děsilo.
Ono i ti křehcí lidé by mu možná chyběli. S turiany to bylo už horší, ale z koho by si pak měl utahovat?
Ke kroganum tato emoce, rozpoložení mysli, nebo jak to nazvat, nesedělo. Ale co s tím, když je to pravda? Hlavně, že měl po boku svou bisexuální quariansku s rozpáleným omni-toolem.

Fandom: Mass Effect

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Ozvěna
« Reply #3 on: 06. Jul 2012, 16:32 »
Ozvěna (40 BBY)

[„Nalej mi další,“] poručil si zdrchaně vypadající Wookiee a demonstrativně mávl prázdnou sklenicí.
Barman se bleskově přitočil, dodal další, v pořadí už zhruba šestnáctý drink, a zavětřil příležitost poskytnout své schopnosti psychoterapeuta.
„Špatný den?“
Pijan do sebe otočil obsah sklenice. [„Galaxie jde do sraček, každý střídá strany častěji než ponožky, zabili mi tátu a já přežil jen díky klice jak z prdele. Jo, špatný den.“]
Barman uznal, že na tohle nemá, a vystřídal ho drink na účet podniku.
[„Na tebe je teda pohled,“] ozvalo se za troskou a když se otočil, stál tam jemu dost podobný chlupatec, jen v bleděmodrém.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: