Author Topic: Téma číslo 82 (21. 7. 2012) - Psychoteror  (Read 1571 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6212
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 82 (21. 7. 2012) - Psychoteror
« on: 20. Jul 2012, 16:11 »
Nové téma, Psychoteror, je takovou vtipnou shodou okolností zároveň odpověď na otázku, co rozpoutám, pokud se někdo nenaučí počítat do sta.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6212
  • The Progeny
    • View Profile
Projekt: Psychoteror
« Reply #1 on: 20. Jul 2012, 16:24 »
Projekt: Psychoteror (130 ABY)

[„Tati, neštvi,“] začal Simbacca k modrému zjevení. [„Povznesl ses přeci, to mi neříkej, že teď nemáš přístup k nějaké špicové zbrani, se kterou rozstřílíme Kraytovu blokádu na cucky.“]
[„Moc koukáš na seriály,“] zněla skeptická odpověď strašidla.
[„Tak nám aspoň pomoz s výcvikem, je tu pár našich, co jsou lehce citliví na Sílu, když je naučíme vyrábět meče a metat blesky, můžeme to zkusit postaru.“]
[„A zhebnete, nic takového,“] řekl a zamyšleně sledoval letící ptáky v dálce.
[„I když,“] řekl nakonec, když se trochu probral, [„možná bych věděl, jak vám pomoct.“]
Zmizel a Darth Krayt se od té doby pořádně nevyspal.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8434
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Psychoteror v praxi
« Reply #2 on: 21. Jul 2012, 00:24 »
Psychoteror v praxi (130 ABY)

Darth Krayt neklidně přecházel po svém trůnním sále a sršely z něj blesky.
[„A vsadím se,“] pokračoval jsem já, důvod jeho neklidu, [„že se ti ve škole smáli. Co si budeme povídat, jsi docela zrůda.“]
Díval se na mě s pohrdáním, jaké by mu záviděli přední odpůrci Jediů, a zkusmo mým směrem střelil další elektrickou salvu. Samozřejmě prošla skrz, jak jsem říkal, být duchem má svoje výhody.
„Je ti jasné, že ublížit mi nemůžeš, ať už budeš plácat cokoliv, příšero?“ ucedil nakonec skrz to šeredné brnění a já to vzal, jak jinak, jako výzvu.
[„A la tuhuelpa legria macarena...“]
„Aaaaaargh!“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Možnost volby
« Reply #3 on: 21. Jul 2012, 15:56 »
Možnost volby

„Máš dvě možnosti,“ Jess mluvila pomalu, pořádně artikulovala a v rukou držela dva předměty. Simba ji nemohl rozumět. I tak mu však telepaticky nepomáhala. Už je na čase, aby se sebou začal něco dělat. „Musíš si zvolit jednu z nich. Tou první je tento datapad, ze kterého se při troše píle dokážeš naučit basic. Uděláš tím radost nejen mě, ale všem, s kým se potkáš. Rozumíš?“ Simba pokrčil rameny a souhlasně kývl. Nevěřila mu, bramboře.
„Nebo si vezmeš tento voňavý šampón a půjdeš se umýt,“ zrzavý partyzán se s odporem, ale začal natahovat po šampónu. „Výborně, zítra si to zopakujem.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: