Author Topic: Téma číslo 2009 (27. 10. 2017) - Spadlo to!  (Read 458 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2009 (27. 10. 2017) - Spadlo to!
« on: 26. Oct 2017, 11:30 »
Spadlo to!
Ideální předletové téma, dopíče.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Klídek v knihovně
« Reply #1 on: 26. Oct 2017, 12:54 »
Klídek v knihovně (22 BBY)

V knihovně byl klid, ani stopy po tom monzunu, co právě řádil na povrchu planety. Jen tiché cvakání kláves, jak si studenti vypracovávali domácí úkoly, Neva hrál solitér a Champbacca psal drabbly, a do toho Simbaccovo letmé usrkávání kakaa.
Když náhle obrazovky zmodraly a světla zhasla, osazenstvo se po sobě přeci jen podívalo poněkud neklidně.
[„Co je?“] podivil se jako první sám velmistr, jemuž chyběla poslední dvě slova, ale místní technomág už byl dávno na nohou a mířil do temné chodby a následně do nedaleké serverovny.
„Co asi, vole, já ti říkal, že je pitomost instalovat na akademický stroje Windowsy.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bouchlý bazmek
« Reply #2 on: 26. Oct 2017, 13:09 »
Bouchlý bazmek (0 ABY)

Získat tiskárnu imperiálních kódovacích cylindrů byla super věc, ale ten nový Sluissi ji prostě nedokázal rozběhnout.
„Není možné, že vám to cestou někde upadlo?“ zeptal se alibisticky po třech hodinách marného snažení.
Banana, která celou dobu vnímala jeho negativitu, to nevydržela.
„No jasně!“ rozhodila rukama a sarkasmus z ní přímo tryskal, „jak jsme to našly na tom Interdiktoru, co ho někdo rozflákal obřím asteroidem, utíkaly s tím po trupu před řezacími droidy a piráty a pak to skrz palbu dvou eskader stíhačů odvážely na palubě děravého transportéru, tak jo, mám pocit, že někde tam nám to možná fakt trošku spadlo.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pád při pohovoru
« Reply #3 on: 26. Oct 2017, 13:29 »
Pád při pohovoru (22 BBY)

Pro Keisell Swonn to byl velký den. Poprvé stanula na cizí planetě, ten chlupatý mimozemšťan ji pozval do hospody, aby si tam popovídali o její budoucnosti, a ani moc nepršelo.
Posadili se u zářivě zeleného stolu z materiálu, jaký v životě neviděla, on objednal pivo sobě a houbovou limonádu pro ni a nervozita pomalu opadala. Než však došlo na samotný rozhovor, mistr se zvedl, že si odskočí a že mu zatím aspoň spadne pěna.
Keisell v tom viděla jasnou příležitost se blýsknout svým intelektem. Ovšem když se vrátil a zjistil, jak přesně to padání urychlila, vůbec z toho radost neměl.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Jak všechno selhalo
« Reply #4 on: 27. Oct 2017, 22:23 »
Jak všechno selhalo

"Tyvole, já se na to fakt můžu vykašlat, mně to už zase spadlo, odhlásilo mě to a celej tři metry dlouhej post je totálně v hajzlu. Jako já to znovu psát nebudu, sorry, bude to děsně osekaný," rozčiloval se někdo nejmenovaný na chatu, když se ani poněkolikáté nenechal poučit, zatímco ti chytřejší se spokojeně usmívali, protože si posty dávno psali někde vedle a ne přímo v prohlížeči. Kde i tak měli pro všechny případy nainstalovaný Lazarus, co kdyby náhodou...
Pak se ovšem stalo, že někomu takovému spadl kompletně celý počítač, automatická obnova dokumentu nezafungovala a byl v háji úplně stejně.

Fandom: se občas stává
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
To samo
« Reply #5 on: 29. Oct 2017, 19:48 »
To samo (nedělní žolík)

Chodit na pedagogickou školu má určité výhody, i když si vyberete obor, který je v praxi naprosto k ničemu. Užijete si třeba hodiny dramaťáku, které jsou v podstatě úplně o ničem, protože místo výuky si učitelka radši zajde do kavárny. V jeho rámci se ale dělají i různé zajímavé projekty. Strašit v podzemí pod hradem, no neber to.
Sehnat elektrikářské kšandy bylo snadné, a tak mohl být oběšenec přidělán a viset od stropu. Ty kovové kruhy tam? Na přidělání karabiny deální!
Spadlo to. Holt, zub času je nemilosrdný, rzí ten kruh byl fakt prožraný… A pajdák za to určitě nemohl.

Fandom: realita

 

Další pískoviště: