Author Topic: Téma číslo 2084 (10. 1. 2018) - Kdo je tvůj taťka?  (Read 735 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Reality show na Foxu, kde hodili jednoho dospělého adoptovaného člověka mezi pětadvacet chlapů a na konci se ho zeptali Kdo je tvůj taťka?, si vysloužila taky svůj díl kontroverze a byla zrušena hned po odvysílání prvního speciálu.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Zombie Unicorn

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Nepodstatný otec
« Reply #1 on: 09. Jan 2018, 15:00 »
Nepodstatný otec (+-1985?)

Anabelle čas od času uvažovala o tom, zda byli Theron a Tamarah opravdu její praví rodiče. Netušila kde je pravda. Ono to totiž bylo děsně zamotaný, a jediný, kdo se v tom celém vyznal, byla asi její mrtvá babička. No a od mrtvoly těžko požadovat vysvětlení, že. A tak se rozhodla. Do háje s tátama, stejně byli oba mrtví, takže to vlastně vůbec nemusela řešit. Byla prostě čistokrevná Anabelle, ať už byl její tatík kdokoliv. No a to vlastně ani nevěděla, že té mudle se narodila tak jako tak, a na otci nezáleželo ani náhodou. Ale neříkejte jí o tom.

Fandom: Felix Felicis
Unicorn Zombie apocalypse! :*

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Důležitá otázka
« Reply #2 on: 10. Jan 2018, 00:20 »
Důležitý otázka

Wynonna stále nemohla uvěřit tomu, že je těhotná, i když se tomu divit vlastně ani  nemohla. Pila, bavila se, pila.. jen si nikdy nepomyslela, že by to došlo až takhle daleko. Nejhorší na tom asi bylo to, že si ani nebyla jistá, čí to je, naštěstí kandidáti byli jen dva. Démon a chlap, který díky kouzlům žil už několik tisíc let.
"Kdopak je asi tvůj taťka, co?"
Ptát se na to v přecpané hospodě plné opilých chlapů rozhodně nebylo to nejchytřejší, ale štěstí bylo, že dát někomu do držky jí šlo pořád době, takže to těhotenství zase tak špatné nebylo.

Fandom: Wynonna Earp
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
Z historie jedné nechtěné holky
« Reply #3 on: 10. Jan 2018, 14:56 »
Z historie jedné nechtěné holky

Angie dokázala většinu svého života žít bez otce. Říkala, že když o ní táta nemá zájem, tak proč by se měla zajímat ona? Jenže ten malý červíček v mozku hlodal a hlodal, až konečně kousl do měkkého a Angie změnila svůj názor. Pátrání jí zabralo nějaký čas, ale vyplatilo se. Otec byl na světe. Obrovským překvapením bylo, že se jedná o čistokrevného kouzelníka z vlivné rodiny. Angiin život se obrátil vzhůru nohama. Měla se lépe, otec se o ní staral, už nestrádala. I tak nikdy nepoznala, co je to rodina, protože otec byl jediný Howells, který jí měl rád.

Fandom: Felix Felicis

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Trable s taťuldou
« Reply #4 on: 10. Jan 2018, 15:35 »
Trable s taťuldou (5 BBY+)

O tom, že byla druhá Algernnon de Bray divná, vědělo víc lidí, než kolik jich znalo její matku. Přesto se našli tací, kteří toho o její ujetosti věděli víc než zdrávo, například Sien, se kterým pravidelně trénovala.
To samotné mu až tak nevadilo, protože nemohl vědět, že je její poloviční bratr. Ale to, jak po něm chtěla, aby se jí neustále ptal, kdo je její taťka, ho přivádělo na temnou stranu snáz než vzpomínky na rodiče. Kdyby aspoň neopakovala jméno toho špinavého hipíka!
Vždycky při tom málem přišel o erekci, ale něco mu říkalo, že by si radši neměl stěžovat.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Podivná příbuznost
« Reply #5 on: 10. Jan 2018, 16:04 »
Podivná příbuznost (1 ABY)

Jak Banana pokračovala ve výcviku, začal si i zabedněný kapitán Křupka všímat, že s ní něco není tak docela v pořádku. Ne že by to bylo přímo špatně, ale její zrak, játra a další znaky prostě nasvědčovaly tomu, že je následkem nějakého bizarního křížení. Simbacca nejdřív respektoval její soukromí, ale pak už to nevydržel.
[„Kdo byl tvůj táta?“] zeptal se v nestřeženou chvíli a když zamumlala, že neví, nechal jí na ošetřovně udělat důkladný krevní test s analýzou DNA.
Ten ukázal částečnou shodu s jiným členem posádky, ještě v dobách akademie. Se Sagwen.
To ale musela být nějaká chyba, ne?

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Nedorozumění
« Reply #6 on: 10. Jan 2018, 16:38 »
Nedorozumění (1982)

„Ty jsi syn svého otce,“ poplácala Nessa svého staršího bratra po rameni a široce se zazubila.
Charlie se zašklebil. „Ani bych neřekl,“ opáčil poměrně dost sarkasticky. „Můj táta byl kurevník a pořádná svině.“ Schytal pořádnou facku a chvíli mu trvalo, než mu došlo, v čem se stala chyba.
„Jak to o Everettovi mluvíš, ty blboune?“ prskala Nessa notně pohoršeně, protože neměla tušení, v čem je zakopaný pes.
„Já ale nemluvím o něm,“ opáčil Charlie otráveně.
„A o kom teda? Kdo si myslíš, že je tvůj táta?“ Vrhla po něm vražedným pohledem.
„Já si nemyslím, já to vím – Romulus Tremlett, bohužel.“

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Blbý balič
« Reply #7 on: 10. Jan 2018, 17:10 »
Blbý balič (25 BBY)

Jít s Jessicou do temných coruscantských uliček v době, kdy dospívala a hlavně dorůstala na těch zajímavějších místech, bylo místy o hubu. Většinou jí ty tamní živly jenom věnovaly zálibné pohledy, ale tu a tam byl někdo aktivnější…
„No teda,“ mlasknul, div se neposlintal, a pohledem se zastavil v jejím výstřihu, jako by tam našel smysl existence, „taková nádhera se tady dole jen tak nevidí, pojď blíž. Kdopak je tvůj taťka, kotě?“
Naštěstí šlo o Jessicu, která si uměla poradit a pána obratem setřela tak, že ani nebylo třeba vytahovat meč.
„Nějakej zfetovanej šlusák z Nar Shaddaa, proč se ptáte?“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Chytáček
« Reply #8 on: 10. Jan 2018, 17:15 »
Chytáček (1982)

Zkoušky byly minulostí, ve sborovně panoval klid a profesor věštění si tam se singapurským profesorem přeměňování vyměňovali zkušenosti.
„...ale nakonec se mi to, myslím, povedlo,“ zakončil Wei-Ding svou přednášku o tom, jak dlouho balancoval správnou obtížnost testu, zkracoval jeho délku a tak všelijak podobně.
„Já to mam jednodušší,“ opáčil černoch, „prostě je nechám věštit nějakou osobní věc, třeba kdo je jejich táta, a je to.“
„Takovou otázku bych bral,“ usmál se Číňan, „lehčí jsem snad za celé studium nedostal.“
„No jasně,“ rozchechtal se Nick, poplácal Wei-Dinga po rameni a odcházel, takže pokud ho někdo nezachránil, sedí tam zmateně ještě dneska.

Fandom: Felix Felicis!
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Otázka původu
« Reply #9 on: 10. Jan 2018, 22:11 »
Otázka původu

Malý Nicky se do Bradavic moc těšil. Hodně toho o kouzelnické škole už slyšel, hlavně od babičky a od tatínka, a nemohl se dočkat, až tam sám pojede. Učarovalo mu hlavně povídání o velké bradavické knihovně – byl si totiž jistý, že tam někdo bude vědět, jaký je rozdíl mezi poddruhy pampelišek.
Navíc, tatínek ve škole pracoval, takže se s ním nemusel na celý dlouhý rok loučit!
Moudrý klobouk Nicholase zařadil do Mrzimoru, kde všichni vypadali přátelsky.
„Támhle sedí můj taťka – ahój!“ dodal Nicky v zápalu hovoru a zamával Gabrielovi u učitelského stolu.
Pak se s ním bavit přestali. Profesorskej synáček…

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: