Author Topic: Téma číslo 102 (10. 8. 2012) - Zombice  (Read 1450 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 102 (10. 8. 2012) - Zombice
« on: 09. Aug 2012, 14:02 »
Přítulné téma Zombice

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nemrtvý správce
« Reply #1 on: 09. Aug 2012, 14:28 »
Nemrtvý správce

„Ku*va! To si ze mě děláš klokaní kapsu! Takhle mě vyděsit!“ Jess se jen těžko uklidňovala a nemluvila, spíš křičela. Vyděšená byla pěkně a to jí jednou honili kanály Raghulové.
„Komu tykáte?“ školnice se tvářila jako vždy nečitelně, ale hlas měla ostrý jako břitva.
„Netušila jsem, že to s tou strašidelnou maskou tak přeženeš. Sakra, vždyť jsi mi málem přivodila smrt. Tos na sebe nemohla hodit nějaké prostěradlo, nebo já nevím, špičaté zuby?“ i když by školnice vyhrála cenu za nejlepší masku, stejně by bylo lepší, kdyby měla něco, prokouknutelnějšího. „Nech mě hádat. Jsi oživlá mrtvola.“
„Já nemám masku!“
„Kecáš!“

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8440
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Šíleně smutná mrtvola
« Reply #2 on: 09. Aug 2012, 16:07 »
Šíleně smutná mrtvola

Od doby, kdy objevila kouzlo na ochranu před hnilobným rozpadem, ji stíhala jedna katastrofa za druhou.
Sama se sice ze Země na Pop II přestěhovat stihla, ale většinu jejích následníků pohltilo vybuchující Slunce. Navíc se planeta ukázala být dost nevhodnou pro lidskou kolonizaci, takže prvních pár století žrala mozky náhodných průzkumníků. Když přiletěli pořádní osadníci a přetvořili planetu ke svému životu, přišly díky nestabilním povětrnostním podmínkám pro změnu problémy s urychleným rozpadem jejích nemrtvých kolegů. A když všichni vzali zoufalým útokem jeden z krytých dómů, poštvali proti sobě Svatou inkvizici.
Helena Vondráčková to prostě ve světě jednačtyřicátého století neměla lehké.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6215
  • The Progeny
    • View Profile
Archivní arkanijská archivářka
« Reply #3 on: 09. Aug 2012, 16:49 »
Archivní arkanijská archivářka (22 BBY)

[„Pomóóóc!“] rozeznělo se prázdnými chodbami dosud opuštěné knihovny a Jessica, která doteď prohlížela sedm tisíc let starou kartotéku, automaticky aktivovala světelný meč.
Záhy nalezla zdroj řevu, Simbaccu, který právě v odlehlém koutě sváděl boj s hromadou zetlelého masa. Mělo to jen jednu ruku, takže to nepředstavovalo větší hrozbu, ale vyděšený vypadal dost.
„Bavíš se?“
[„Sápe se mi to po copánku,“] panikařil Wookiee a dal hromadě plesnivých svalů pěstí.
„Asi to bude samička.“
[„Tak zajděte k holiči,“] navrhl napadený a dostal taky ránu.
Jessica natáhla ruku a Silou hodila po zombii skříň plnou sedm tisíc let starých románů pro sithské ženy.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: