Author Topic: Téma číslo 2124 (19. 2. 2018) - Holka v domě  (Read 439 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2124 (19. 2. 2018) - Holka v domě
« on: 18. Feb 2018, 20:33 »
Holka v domě.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Žárlivá ženská
« Reply #1 on: 19. Feb 2018, 12:05 »
Žárlivá ženská

Geralt dorazil na Kaer Morhen po několika měsících cestování, avšak s vědomím, že na něj zde čekají přátelé.
„Vlku!“ vítal ho vřelým objetím starý zaklínač Vesemir.
Geralt si nemohl nevšimnout, že je v tom notná dávka úlevy. „Děje se něco?“
„Ta tvoje čarodějka se děje. Dali jsme jí k dispozici nejlepší možný pokoj a víš co udělala? Vyhodila postel z okna!“
Geralt se ušklíbl. Nepochybně to byla ta postel, která pamatovala jedno z jeho a Trissiných společných dobrodružství.
„Rozkošné,“ zavrněl a vydal se Yennefer hledat, nechávaje za sebou Vesemira brblajícího cosi o tom, že (žárlivá) ženská v domě je zlo.

Fandom: Zaklínač

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Návrat, nebo návnada?
« Reply #2 on: 19. Feb 2018, 20:18 »
Návrat, nebo návnada? (1983)

„Hlavně nezapomeň,“ připomínal Flann ležérně Fróðimu, když tento po nějaké té konzultaci opouštěl jeho srub a mířil zpátky do hradu, „že zejtra tu budou holky.“
Smysl toho varování byl jasný: naznačit bratranci, aby při své další plánované návštěvě ohlásil svůj příchod jinak než řvaním na lesy, protože by to nemuselo být tolerováno tak jako poslední týden. Flann bohužel zapomněl, s kým mluví, a tak byl svědkem nejrychlejší otočky v dějinách, kterou následoval dotaz.
„To jako že tu budeš mít konečně pořádnou rozlučku se svobodou?“
„Ne, že mi konečně pustěj ženu a dceru z nemocnice, ty kokote nadrženej, pochodem v chod!“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dům dirigentky demolic
« Reply #3 on: 19. Feb 2018, 20:29 »
Dům dirigentky demolic

Když Becky v noci vzbudilo klepání na dveře, lekla se nejdřív, že ji našli otrokáři, ale rychlé nahlédnutí do kukátka odhalilo farmáře z nedalekého statku.
„Dobrý večer?“ pozdravila ho rozespale, jakmile otevřela, a byla docela zvědavá, co v tuhle dobu chce. On rozespalý nebyl a šel s tím ven bez průtahů.
„Před necelou půlhodinou mi zase záhadně explodoval kus kukuřičnýho pole, můžete mi říct, kde je ta vaše holka zatracená?“
„Doma přece, kde by byla?“ podivila se Becky, otevřela dveře do vedlejší místnosti a tam zjistila, že zavřené okno v prvním patře není pro dobrodružnou povahu její dcery žádnou překážkou.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Manželka
« Reply #4 on: 19. Feb 2018, 21:36 »
Manželka

„Upřímně, už toho mám plný zuby. Nebožka máti říkala, že se nemám hnát do chomoutu. V Hammerfellu to tak ani neděláme, víš? Ale ona pořád, Mara, Mara, patronka lásky, a ty mě nemiluješ, a buď upřímný, třesky plesky…“
Drakorozený brblal slušně. Hrbil se nad korbelem piva a byl vážně rozladěný. Bylo mu dokonce jedno, jestli ho hostinská poslouchá nebo ne. Spíš asi ne.
„Udělal jsem, co jsem jí na vočích viděl! Od jarla jsem vyhandloval parcelu, barák postavil a honím se po celým Skyrimu jak blbec, abych to zaplatil… A co ona?
Jsem doma pořád sama! Vždyť ten barák chtěla!“

Fandom: Skyrim

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Děda a dívky
« Reply #5 on: 19. Feb 2018, 21:58 »
Děda a dívky

[„A ne že si sem budeš tahat holky!“] burácel vždycky Churr, když musel někam na důležitou diplomatickou cestu a nechával malého Simbaccu doma s matkou a babičkou, které nepovažoval za dostatečně výchovně zodpovědné.
Myslel to víceméně jako žert, protože který čtyřletý Wookiee si domů holky tahá, že?
Jenže ono máloco z úst třímetrákového náčelníka znělo jako žert, a tak to Simbacca vždycky horlivě odkýval a dobře si rozmýšlel i zachraňování zvířátek ženského pohlaví. Nemilým následkem tohoto humoru pak bylo i to, že se v náčelnickém sídle s Merumeccu stavil radši až po svatbě, když už byla viditelně v jiném stavu.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: