Author Topic: Bonus číslo 269 (28. 2. 2018) - Tokání hudbou  (Read 429 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tokání hudbou je sice obraz, ale my si dáme bonus muzikálový, protože je to fajn. Ať už se vám v tomto drabblu bude vyskytovat kdokoliv, musí bezpodmínečně a výhradně zpívat, ať už cizí text nebo něco svého.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Trocha tokání
« Reply #1 on: 27. Feb 2018, 18:09 »
Trocha tokání (0 BBY)

„Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě,“ halekal Max a vypadal vlastně docela vtipně, nicméně Shavari, které byla píseň určena, se nesmála ani trochu.
„A dal jsem za ni celej hrudní plát. Ta dávno ještě byla ve výrobě a já už věděl, že ti budu hráát!“
S bubny to uměl, s kytarou nikoliv, ale ta byla bohužel pro jeho účely vhodnější. Myslel si.
„To ještě rostla v javorovém lese, a jenom vítr na to dřevo hrál, a já už trnul, jestli někdy snese žár, který ve mně denně narůstáááááááááááá...“
To nebyl epický závěr, to mu Shavari lámala ruku, aby držel hubu.

Fandom: Star Wars (#novej_kánon)
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
So many things to tell her...
« Reply #2 on: 27. Feb 2018, 18:37 »
So many things to tell her... (1985)

Fróði to měl vymyšlené úplně geniálně. Nachystal na břeh jezera magneťák s kazetou a vlastně pak ani moc nezáleželo na tom, koho tam pozval, protože to byla tutovka.
„Can you feel the love tonight?“ zkoušel si naposledy ve společenské místnosti, „the peace the evening brings. The world for once in perfect harmony with all its living things.“ Nepochyboval o tom, že z toho vytluče minimálně ploužák při měsíčku, v lepším případě něco trochu víc.
Netušil, že mu nejmenovaný vtipálek vymění kazetu a společně s kamarády spustí sborové „kdy tetřevi hon s lovci prohrají? Když tokají!“, čímž mu dost zkazí večer.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Teskné tokání
« Reply #3 on: 28. Feb 2018, 14:52 »
Teskné tokání

Když na Nanuqa přišlo jaro, a že na něj chodilo i čtyřikrát do roka, trpěli kolem něj úplně všichni. Ženy proto, že je balil, muži proto, že ty ženy balil zrovna takhle…
„Má drahá dej mi víc,“ halekal z paluby, ačkoliv bylo zjevné, že žádná taková drahá není přítomna, a hrál k tomu na banjo, „má drahá dej mi víc, má drahá dej mi víc své lásky a hůů… Já nechci skoro nic, já nechci skoro nic, já chci jen pohladit tvé vlásky haúúúú!“
Naštěstí ho dříve nebo později nějaká ta drahá hodila přes palubu a voda ho rychle zchladila.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Jak vydobýt srdce vlkodlaka
« Reply #4 on: 28. Feb 2018, 21:58 »
Jak vydobýt srdce vlkodlaka

Vilkas byl Družiník, a něčím tak zženštilým jako hudba zásadně opovrhoval. Když tedy zjistil, že právě to by mohla být cesta, jak si konečně, po letech zmaru, vydobýt srdce Aely Lovkyně, byl zdrcen. Ale co naplat? Cestoval do Samoty, div že koně neuštval, jen aby podstoupil rychlokurz barda amatéra. Hlas k tomu úplně neměl, rytmus používal leda při sekání hlav, a tak to taky vypadalo, když poté v Jorrvasru cvičil.
„Would you kill, kill, kill for me?“ zanotoval první falešné tóny a třikrát praštil do bubínku. „I love you enough to ask you again, would you kill- To je strašný!“

Fandom: Skyrim

 

Další pískoviště: