Author Topic: Téma číslo 2148 (15. 3. 2018) - Cizí lidé mají nejlepší sladkosti  (Read 368 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6215
  • The Progeny
    • View Profile
Strangers Have the Best Candy.
Na tom něco bude.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4252
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Cizí cukrátko
« Reply #1 on: 15. Mar 2018, 16:40 »
Cizí cukrátko

O cizincích toho Yaeta Brannigan slyšela hodně, a to už jako mladá. Nebyla to však varování, ať s nimi nikam nechodí a ať si od nich nic nebere, nýbrž naopak doporučení, že by přesně to udělat měla.
Jistá zvrácená logika v tom byla: její rodiče prostě věděli o existenci nenulová šance, že by s nějakým takovým cizincem mohla přijít k lepší budoucnosti plné sladkostí, z nichž by třeba něco káplo i jim, a chtěli tomu pomoct.
Yaeta bohužel jako první narazila na špatný druh cizinců, kteří sice nabízeli hory doly, ale pak nejen že nic nedostala, ještě jim musela dát.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6215
  • The Progeny
    • View Profile
Nevolnost a návnada
« Reply #2 on: 15. Mar 2018, 17:14 »
Nevolnost a návnada (22 BBY)

Simbaccovi sice při první cestě z Kashyyyku nebylo moc dobře a preventivně držel jeden z pytlíků na zvracení, ale stejně myslel na svou zářnou budoucnost.
Vždyť to bylo hrozně super, nehledě na vesmírnou nemoc. Nejen že po letech vyptávání konečně poznal tátu a zachránili spolu vesnici, mámu i dědečka, taky se možná naučí, jak hýbat věcmi na dálku, jak šermovat se světelným mečem a jak chránit všechny ty nebohé tvory, co je dospělí akorát utlačují. Bude z něj prostě superhrdina se vším všudy, ou jé!
A hlavně bude moct ochutnat všechny možné cizokrajné dobroty, které jsou určitě lepší než domácí.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Co stačí k amoku
« Reply #3 on: 15. Mar 2018, 19:23 »
Co stačí k amoku

Donald nebyl závistivý – jenom trochu obdivoval věci ostatních. Nešlo mu ani tak o to sám se zviditelnit, ale prostě mu ty věci vážně připadaly lepší. Dlužno dodat, na jeho obranu, že tehdy byl ještě malý. Bylo mu přece deset, a ne jedenáct, jako teď!
„Mami, já chci takový kolo, já má David!“
„A proč, Donnie?“
„Protože je lepší, než to moje!“ rozčiloval se Donald na hřišti.
„Tak to mi teda ukaž, to Davidovo kolo.“
„Tam!“ ukázal Donnie ochotně. „A tu jeho sušenku chci taky.“
„Marsku? Těch doma máme…“
„Já chci tu jeho!“
„Proč?“
„Protože jeho je lepší!“
A šup – amok!

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8440
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Záhadný zdroj
« Reply #4 on: 15. Mar 2018, 20:54 »
Záhadný zdroj (2029)

Neznámý vojín v řadách GDI měl v životě jedinou radost: pravidelné dávky drogy s roztomilým názvem Eye Candy. Nejdřív mu jenom pomáhalo udržet se v chodu na dlouhých hlídkách kolem města, pak objevil jeho další účinky a než se nadál, byl na něm závislý. Ovšem pochopitelně toho nelitoval, bylo totiž děsně super a rozhodně vyšlo levněji než pravidelné návštěvy Starbucks. Nevěděl, odkud droga pochází, ale o to to bylo lepší – kromě eufórie z ní tak měl ještě jakýsi mrazivý pocit neznáma, tajemna a exotična.
Ve chvíli, kdy zjistil, že ji vyrábí a distribuuje nechvalně známý generál Vega, mu jaksi zhořkla.

Fandom: Command & Conquer
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: