Author Topic: Téma číslo 2193 (29. 4. 2018) - Sofoniáš 2.12  (Read 414 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
"Také i vy, Mouřenínové, mečem mým zbiti budete."
Toto se líbí uživateli Tomio Okamura.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Totální temnota
« Reply #1 on: 29. Apr 2018, 17:41 »
Totální temnota (18 BBY)

Inkvizitor Hazzar vpadl do komuny korunských válečných uprchlíků na Coruscantu jako velká voda. Aby taky ne, když mu sám lord Vader kladl na srdce, aby s jejich likvidací neotálel, neboť je to jeho zkouška oddanosti temné straně.
„Špíny cizácké,“ oslovil je s despektem, co by šel krájet, a nebozí emigranti mezitím marně hledali únikovou cestu, „měli jste zůstat na domovské planetě a bojovat, tady vás čeká jen má čepel a rychlá smrt.“
A jak zahřímal, tak udělal, načež komunu latentních uživatelů Síly během několika málo minut dočista vyhladil.
O rasismus přitom nešlo ani trochu, neboť inkvizitor Hazzar byl rovněž černoch.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Černoch a černokněžník
« Reply #2 on: 29. Apr 2018, 18:15 »
Černoch a černokněžník (1981)

V temných uličkách nedaleko Obrtlé bylo zase jednou veselo.
„Šmucky negerský,“ prskal jeden z méně důležitých smrtijedů, když si po stejné ulici s ním dovolil jít i hlouček afroameričanů. „Jen co budeme hotoví s mudlama, dojde i na vás, to si pamatujte.“
výhružně na ně ukázal hůlkou a nejspíš očekával, že se tam strachy rozbrečí, případně že mu padnou k nohám.
„Pojď mi to zašeptat do ouška, hňupe,“ ucedil místo toho jeden z nich a smrtijed se zle zasmál a šel. A protože to nebyl jen tak obyčejný černoch, nýbrž profesor Winnfield, bylo to naposledy, co to zvládl bez berlí.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Stereotypizující sadista
« Reply #3 on: 29. Apr 2018, 18:43 »
Stereotypizující sadista

„Holoto líná!“ spílal jeden z méně flegmatických otrokářů, jemuž právě přišly výsledky analýzy a na luxusní dovolenou to moc nevypadalo. „Tak já jsem na vás jako na vlastní a vy se mi podobnou zahálkou odvděčujete? A dost!“
Zahodil bič a šel kamsi do zázemí, odkud se vrátil s… obouručním mečem.
„Odteď nejen že nedostanete do jídla ani trochu pilin na přilepšenou, ještě vás budu místo bičem mrskat tadyhle panem Claymorem.“
Vypadal dost hrozivě, přesto se pár Ubese v druhé cele ušklíblo.
„A vy moc nečumte,“ obořil se na ně, „protože jestli nezjistím, kdo mi v kuchyni krade melouny, dostanete taky!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Pouliční střet
« Reply #4 on: 29. Apr 2018, 23:01 »
Pouliční střet

Bouřné hávy měli hlavní centrum ve Větrném žlebu. Jejich malé tábory a základny ukryté v ostatních državách bylo zpravidla těžké vystopovat, protože se jednalo o snadno přesouvatelná polní ležení, ale v tomto starobylém městě byli vzbouřenci jako na podnosu. Nebylo divu, že se do města infiltrovala jedna skupina císařského vojska. Infiltrovali se postupně, v přestrojení, a jejich cíl byl jasný. Atentát už bohužel nestihli realizovat. V krvavém pouličním střetu byli bez milosti pobyti.
Naneštěstí se pouliční incident odehrál v dunmerského ghettu a měl hodně svědků.
„Kapitáne, co s nimi?“
Kapitán si prohlédl tmavé elfské tváře, a bylo rozhodnuto. „Taky, taky.“

Fandom: Skyrim

 

Další pískoviště: