Author Topic: Téma číslo 2277 (25. 7. 2018) - Accra  (Read 402 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 2277 (25. 7. 2018) - Accra
« on: 24. Jul 2018, 10:10 »
Padám do Budapešti, budou vás tu za mě hlídat Mravenci.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Móresy mocných
« Reply #1 on: 25. Jul 2018, 11:09 »
Móresy mocných

Byl to příběh starý jako sama předaleká galaxie: nevybouřený mladík spatřil mraveniště, jeho organizovaný a vesměs mírumilovný rej v něm vydráždil latentní agresivitu a než se královna nadála, byla skrz lupu a další rafinované nástroje chudší o několik dělníků.
Výjimkou nebyl ani jeden ze sarininských princů. Vědomí, že nemá velkou šanci získat trůn právě pro sebe, ho při ubližování živým tvorům vybičovávalo k záviděníhodné kreativitě a on je záhy nejen pálil zvětšovacími skly, ale taky je házel dravým šelmám, topil je v kyselinách a samozřejmě si neodpustil ani hrátky s elektrickým proudem.
Jenom tak tedy nemučil mravence, ale rovnou lidi.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Motycca, miláček mravenců
« Reply #2 on: 25. Jul 2018, 16:12 »
Motycca, miláček mravenců (0 ABY)

Wookiové jsou na blechy možná celkem zvyklí, ale to, co soustavně kousalo Motyccu, rozhodně nebyla blecha. Odmítalo to totiž chcípnout i poté, co byla po záchraně z Tábora 52 na odbojářské základně v mlhovině Tyyyn vykoupána v osvědčeném odblešovacím preparátu. Nedalo se tedy svítit, ona si začala srst probírat manuálně, s čímž jí hned pět zachráněných samců ochotně nabídlo pomoc, a po hodině pečlivé práce tu potvoru chytila a zahodila na zem.
Chtěla ji zašlápnout, ale Simbacca byl rychlejší, poznal v tom královnu mravenců woora a měl strašnou radost, protože tak získal poslední ingredienci do Rahmovy omáčky k pečenému masu.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Posrané přestupáky (podruhé?)
« Reply #3 on: 25. Jul 2018, 16:18 »
Posrané přestupáky (podruhé?)

„Tak tihle to asi taky nejsou,“ mrmlal jeden z dobrodruhů, kteří se probíjeli podzemními chodbami obrovského mraveniště už tak dlouho, že bylo to konečné „kurva“ docela pochopitelné.
„To ti ten trpaslík fakt neřekl, z jakýho druhu že ty věci padaj?“ zkoušel to znovu čaroděj, ač už byl třikrát ujištěn, že ne.
„Co jsem se tak ptala jinejch hrdinů,“ říkala trpaslice a rovnou se vrhala na další hordu mravenců, „měli by to bejt tihle, ale možná mi kecali.“
„Mě už to tu fakt ale jako dost sere, ještě chvíli a–“
Ding!
„Jo, mám to! Padáme pryč, než to tu rozbiju.“

Fandom: Lineage 2
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: