Author Topic: Téma číslo 2354 (10. 10. 2018) - Lištička  (Read 486 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 2354 (10. 10. 2018) - Lištička
« on: 09. Oct 2018, 12:25 »
Kogitsune-maru, děsně kawai ^-^
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Motorizace mrtvol
« Reply #1 on: 09. Oct 2018, 12:50 »
Motorizace mrtvol

Když jistému anonymnímu obyvateli blanického kapitolu umřela kočka, nešel za čarodějnicemi, kterými pohrdal, nýbrž za nekromantem, o němž se dozvěděl na jednom diskusním fóru. Ten však, jakmile spatřil návštěvu s pytlem, z nějž čouhal ocas, nevypadal ani trochu nadšeně.
„Pomůžete mi?“ žadonil žalem zdrcený zoufalec. „Můžu vám slušně zaplatit.“
„Ééé, to bude asi nějaký omyl,“ vypadlo z, pravda, trochu bledého chlapíka, jenž však působil spíš dojmem ajťáka než mistra okultních věd, „já žádné oživovací praktiky neumím, pane.“
„A proč vám tedy říkají nekromant?“
Ten samolibý, hrdý úsměv stál za to.
„Povedlo se mi rozchodit Seznam Lištičku na firmwaru sonické pračky.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Bradavický Budulínek
« Reply #2 on: 09. Oct 2018, 13:31 »
Bradavický Budulínek

Ačkoliv jistou téměř patologickou posedlost zrzkami měli tak nějak všichni druidi z Flannova příbuzenstva, většina z nich to v dospělosti zvládala docela dobře potlačit. Ne tak Fróði, který s tím měl problémy už v rané adolescenci.
Na jeho obhajobu nutno poznamenat, že v Bradavicích prostě souběžně s ním studovalo zrzek fakt požehnaně a že jedna byla hezčí než druhá. A většina z nich byla i docela chytrá, čímž si dotvářely image elegantní, všemi mastmi mazané šelmy, která mu svým způsobem imponovala, zejména poté, co se začal zajímat o zvěromagii.
Ovšem povozit na ocásku chtěl spíš on je, to je pravda...

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
Když už ani ta liška nebere
« Reply #3 on: 10. Oct 2018, 15:13 »
Když už ani ta liška nebere

Dante po škole tápal v mnoha směrech. Ať už se jednalo o práci, kterou stále neměl, tak i po stránce osobnosti to měl dost nahnutý.  Aby úplně nezapomněl na kouzelnický svět, sem tam si zašel na Příčnou.
Zrovna když se procházel kolem obchůdků, uviděl krásnou dívku. Rusé kudrnaté vlasy, pihovatý obličej, roztomilý úsměv. Dante si byl jistý, že tuhle holku na škole nikdy neviděl. Dantem projel náznak naděje.
"Ahoj."
Dívka se otočila a úsměv na její tváři byl ta tam.
"Ahoj, Foglionni. Promiň, ale já mám přítele."
Dante zůstal stát s otevřenou pusou. Jeho pověst už přesáhla i hranice Bradavic.

Fandom: Felix Felicis

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Krystalická kktina
« Reply #4 on: 10. Oct 2018, 17:26 »
Krystalická kktina

Když se nejmenovanému sarininskému otrokáři dostal do pracek pravý Vulptex z Craitu, zamnul si ruce. Byl totiž přesvědčen o tom, že takovou pěknou lištičku bude chtít každý a on na ní trhne nehorázné prachy.
Nebylo to až tak horké. Liška první dva zájemce kousla a když do ní napral dost elektřiny, aby ji to odnaučil, akorát ležela v koutku kotce a nepůsobila jako dobrá investice. Zkoušel všechno. Dát ji do aukce, nakrmit ji něčím ne přímo odpadním, dokonce sehnal speciální lak na všechny ty blyštivé chlupy. Všechno marně, nikdo ji nechtěl.
Takže ji nakonec rozmlátil kladivem a krystaly prodal šperkařům.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Hrdinské přízvisko
« Reply #5 on: 10. Oct 2018, 21:19 »
Hrdinské přízvisko

Mezi Družiníky bylo poměrně obtížné se začlenit. Proces to byl věru dlouhodobý, a nijak jednoduchý. Jen pokud jste s nimi scedili krev, byli jste rodina.
"První boj, kamaráde, ten se s tebou potáhne až do toho posledního," říkal ostřílený bojovník, breton zvaný Lištička, jednomu z nováčků.
"Takže v prvním boji všichni berou přezdívky?"
"Jo, často jo."
"A proč seš teda vlastně Lištička?" Ostatní kolem stolu se zachechtali. Stará historka.
"Před prvním bojem jsem totiž padl do řeky a než jsme se zase vrátili do Jorrvaskru, měl jsem zbroj rezavou jak liška pod ocasem, kamaráde."
Ne každá přezdívka indikuje epické hrdinství.

Fandom: Skyrim

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Zakamuflovaná pravda
« Reply #6 on: 10. Oct 2018, 21:25 »
Zakamuflovaná pravda

Teresa nebyla členem Fénixova řádu dlouho, ale i za pár týdnů si stihla většinu členů oblíbit. I když speciální pro ni vždycky byl Alaric.
„Tyjo, to musí bejt hustý – že se kámošíš s bývalým hledaným zločincem, ze kterýho je teď vlastně národní hrdina, co?“ kulila oči Teresina kamarádka z Portugalska, co se za ní přijela podívat, když už to v Británii tak nevřelo.
„A to ještě nevíš, jaký zvíře dokáže občas bejt v posteli,“ rozhodla se Resa trochu si z kamarádky vystřelit. Ve skutečnosti měla na mysli, že občas Rickyho našla schouleného v liščí podobě, ale to kamarádka nemusela vědět.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: