Author Topic: Téma číslo 2371 (27. 10. 2018) - Srdcožrout  (Read 457 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6212
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 2371 (27. 10. 2018) - Srdcožrout
« on: 26. Oct 2018, 18:41 »
Srdcožrout. To zas bude drámo.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Hostina
« Reply #1 on: 27. Oct 2018, 13:37 »
Hostina

Vzhledem k tomu, že Skyrim byl poměrně rasistická země, nestávalo se často, že by si ork našel nějaké přátele mimo rodinu. Když se ale stal žoldákem, otevřelo mu to nevídané sociální možnosti. A i když jste nenávistný nord a ork vám zachrání krk v boji, no... To už je prostě něco.
A když vás váš noví kámoš ork pozve do rodné pevnosti na hostinu, je to pěkné, ale...
"A co vy vlastně jíte? Srdce?"
"Cože? Nejsme Dothraci, blboune!"
"Dothraci? Co?"
"Á, to nech plavat. Jdeme jíst."
Nord tedy sice nenašel na talíři srdce, ale mozek jo, takže nebyl tak daleko.

Fandom: Skyrim

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8434
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Chuť chrabrosti
« Reply #2 on: 27. Oct 2018, 21:22 »
Chuť chrabrosti (6 BBY)

Nestávalo se často, že by imperiální guvernérka a zároveň kapitánka lodi zavítala do vězeňského bloku, a tam vězněná ztrápená duše z planety tedy hodlala využít příležitosti a říct té čůze něco pěkně od plic.
„Přišla jste se chvástat svou mocí, netvore?“ zasyčela, když ji míjeli.
„Nic tak okázalého,“ odvětila oslovená, aniž by otočila hlavu. Nesnášela ty zmetky za to, jak i ve třech stech letech vypadali na dvacet. „Prostě hledám do kuchyně náhradu za toho darmožrouta Wellema.“
„Darmožrouta? Je to skvělý člověk a má dobré srdce!“
„Zas tak skvělé nebylo,“ odtušila lady Hyena pobaveně, „mnohem víc mi chutnala jeho játra.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4249
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zkažený zákusek
« Reply #3 on: 27. Oct 2018, 21:29 »
Zkažený zákusek

Cvr si tu chvíli, kdy táhl zmučené mrtvé tělo některé z otrokyň kolem mříží, za nimiž se tísnily její ještě živé kolegyně, většinou docela užíval. Ten strach, to zoufalství, prostě paráda. Dnes to bylo trochu jiné. Kromě hromady plaček se totiž našla taky jedna, co začala řvát, že je to nespravedlivé, že ta mrtvá měla srdce ze zlata a kdesi cosi.
To Colicoidovi dost zkazilo náladu, mrtvolu odtáhl a výjimečně jí ve své pracovně sežral jenom nohy a ruce. Normálně by si samozřejmě pochutnal i na hrudním koši, orgánech a hlavně tedy srdci, ale copak chtěl riskovat otravu těžkými kovy?

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
HP, honem!
« Reply #4 on: 27. Oct 2018, 21:48 »
HP, honem!

V jednom z rychlých občerstvení na okraji města seděli tři gangsteři, cpali se hamburgery a vypadali nadmíru vesele.
„Hned je mi líp, sakra,“ pochvaloval si první.
„A tos ani nebyl postřelenej jako já,“ dodával druhý a odříhl si.
„Jó, to za mejch mladejch let,“ přisadil si třetí, nejstarší, „to bylo složitější. Doteď si pamatuju, jak jsem jednou krvácel jako svině, ale šli po mně fízlové, takže nemocnice ani šlapky nepřipadaly v úvahu. Ale naštěstí jsem věděl o pár volnejch srdcích v okolí, rychle jsem je našel a měl vyhráno.“
„To Liberty City bylo dobrý peklo, koukám, zlatý San Andreas, fakt.“

Fandom: GTA
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6212
  • The Progeny
    • View Profile
Pumpa a perník
« Reply #5 on: 27. Oct 2018, 22:10 »
Pumpa a perník (20 BBY)

Lekcí biologie neměli žáci enklávy na Miu Leptonis mnoho, ale o to víc se na ně těšili. Zejména proto, že šlo většinou o praktické věci, například o pitvy nejrůznějších breberek z jezera.
„A tohle je srdce,“ přednášel Lempix, šťouchaje do zmíněného orgánu ukazovátkem, takže se na něj rázem koukal celý kroužek posluchačů, „poznají ho tak, že...“
Fosh neposlouchala. Místo toho podrážděně otočila hlavu doleva, kde stál Simbacca a poněkud netaktně a hlavně nahlas chroupal srdíčka perníková. Vrhla na něj káravý pohled, ale asi zapomněla, s kým má tu čest.
[„Chceš taky?“] zeptal se bezelstně a děsně se divil, že ne.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: