Author Topic: Téma číslo 2405 (30. 11. 2018) - Schůzka naslepo  (Read 491 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Schůzka naslepo, ideální to závěr listopadu.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Podvojné překvápko
« Reply #1 on: 29. Nov 2018, 18:18 »
Podvojné překvápko (0 ABY)

Valery Feleri se škodolibě chichotala, protože se jí povedl husarský kousek – na jedné holonetové seznamce našla chlapáka, co tvrdil, že ovládá Sílu. Nemyslela si, že by to byl nějaký hloupý přeživší Jedi, ale jako rekrut by možná nebyl k zahození, a tak si s ním dohodla schůzku.
Dobrodružně, pěkně naslepo, což jí vyhovovalo – nemusela tak nijak skrývat fakt, že už jí není dvacet, jak tvrdila ve svém profilu, a že se vlivem temné strany tak trochu rozpadá. Stačilo domluvit místo, trochu se upravit a těšit se, jak bude chlapec čumět.
Něco podobného si říkal i Lazslo na druhé straně linky.

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Carolinin kanadský kumšt
« Reply #2 on: 29. Nov 2018, 18:35 »
Carolinin kanadský kumšt (1984)

Pozvat Caroline na rande do sklepení byl jeden z Fróðiho lepších nápadů – byla tam tma a dost soukromí na to, aby se nemuseli bát či zdržovat zbytečnostmi.
Poslat tam místo sebe někoho jiného byl zase jeden z lepších nápadů Caroline – vyžadovalo to sice malou lest a bluffování, že tam dole ve skutečnosti čeká někdo jiný, ale pak stačilo sehnat popcorn a těšit se na kopec švandy.
Schůzka jako taková probíhala podle představ obou zúčastněných – nepadlo jediné slovo, zato spadlo docela dost oblečení a jisté pochybnosti se vyskytly až ve chvíli, kdy si on odkašlal a ona poznala hlas.
„Fróði?!“
„Angie!?!“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rada z Raxusu
« Reply #3 on: 29. Nov 2018, 18:47 »
Rada z Raxusu (11 BBY)

<„Víš, ty morousi, nesmíš se na ten život dívat tak pesimisticky,“> básnil Anna-nana skoro až podezřele nadšeně, když vezmeme v potaz, že ještě před pár lety vynalézal pekelné stroje a chtěl vyhodit do vzduchu větší část vesmíru. <„Vezmi si příklad ze mě, já taky ještě před pár lety nevěděl, kam se vrtnout, a jakmile jsem si našel ženskou, najednou to šlo. A víš ty co? Já ti nějakou seženu. Rande, to ti pomůže, jo, rande… naslepo.“>
[„Ba dum tsss, ty kokote,“] ucedil Champbacca, urovnal si pásku přes oči a rychle do sebe kopnul panáka rezavé houbovice, aby ho nemusel zabít.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Slepá schůzka
« Reply #4 on: 29. Nov 2018, 19:14 »
Slepá schůzka (3896 BBY)

Ačkoliv se většina schůzek naslepo nevyznačuje přehnaným plánováním, dílem náhody zpravidla nebývají – ono je totiž jedna věc nevědět, jak vypadá člověk, se kterým se máte sejít, a úplně jiná ani netušit, že má k nějaké schůzce dojít, že?
Přesto k přinejmenším jednomu zcela nahodilému rande naslepo v předaleké galaxii fakt došlo, a to v roce 3896 BBY v Ittummi, kdy spolu jedna dvojice zašla na skleničku ke Dvěma ryyykům vysloveně z radosti, že se tak hezky potkali. A proč že se to dá brát jako rande naslepo?
Inu, těmi dvěma byli Aywen Aisling a vesmírný pilot, taky příslušník rasy Miraluka.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Vatoz

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Skvělá Světlana
« Reply #5 on: 30. Nov 2018, 11:53 »
Skvělá Světlana

Světlana shodou několika šílených okolností vyhrála poukaz na jedno nalíčení v nejluxusnějším salónu krásy, kde se čekací doby pohybovaly v řádu měsíců a jedno sezení stálo jak osobní vůz střední třídy.

S Tomášem si psala na líbimseti už několik měsíců a tohle považovala za vynikající podklad pro úspěch prvního rande.

Salon opustila se sebevědomím, vědoma si vlastní krásy podtržené pár drobnými leč účinnými zákroky, natěšená co život přinese.

Tomáš přichází, vypadá opravdu jako na tý fotce – kožená bunda, černý brejle, jedna náušnice, vodopád vlasů. Že nemá ženu a dítě si kontrolovala třikrát.

„⠠⠁⠓⠕⠚“, pozdravil jí.  Každý něco tají.

Fandom: Originální

Pozn. líbímseti počítám jako tři slova, Ahoj jako jedno
Když to vypadá jako blbý nápad, bude to blbý nápad.

 

Další pískoviště: