Author Topic: Téma číslo 2415 (10. 12. 2018) - Copak je to za znamení  (Read 332 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Copak je to za znamení, že drabbly píše čím dál míň lidí?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Znamení zvěrokruhu
« Reply #1 on: 10. Dec 2018, 00:32 »
Znamení zvěrokruhu

„Páni, ty máš taky vytetovaný svoje astrologický znamení?“ podivoval se farmář, který (ne tak docela náhodou) viděl Becky poté, co si sundala tričko, a se zájmem si prohlížel její lopatku. Těžko se mu divit, jednak to byla fakt pěkná a nyní už i odhalená lopatka, druhak nebylo na konzervativním Sulonu tetování zdaleka ničím běžným.
„Já mám tady mailoca,“ kasal se a hrdě ukazoval kamsi na svou nohu, „ale to tvoje nepoznávám, co to je zač, snad ne drugon?“
„Velker,“ zalhala Becky okamžitě, protože říct mu pravdu, že jsou to jenom obyčejné huttské číslice, z toho by bylo zbytečně moc vysvětlování.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Zmatek ve znameních
« Reply #2 on: 10. Dec 2018, 18:27 »
Zmatek ve znameních (1985)

Fróði sice zdědil rodový odpor k věštění, ale protože na něj chodilo docela dost holek a protože tam mohl zadarmo získat pár bodů k dobru, chodil na něj taky. S vysloveně smíšenými pocity a rozhodně bez nějakého velkého nadšení. Což trochu paradoxně vedlo k tomu, že ho vyučující při každé možné příležitosti využíval jako pokusného králíka lomeno figuranta.
„Tak, teď ten čaj zamíchej, vypij – ale ne všechen! A řekni mi, co vidíš, nějaká znamení, hm?“ zněl například jeden takový pokyn při nácviku věštění z lístků a Fróði nezklamal.
„No,“ zamyslel se takřka expertně, „asi vidim znamení, že bych potřeboval dolejt?“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Znamení při zpátečce
« Reply #3 on: 10. Dec 2018, 18:36 »
Znamení při zpátečce (20 BBY)

Přistávat se stíhačkou N-1 byla většinou triviální operace, ostatně i lítat s ní zvládaly devítileté děti, ale občas se něco poštvalo, někdo vymontoval pár součástek, protože je potřeboval jinde, a hned to bylo zajímavější.
[„Potřebuju ukázat,“] hulákal Champbacca před jedním takovým přistáním do interkomu a už se těšil, jak po zacouvání bez přístrojů seřve toho kokota, že mu bez dovolení rozebral loď.
[„Jdu na to!“] ozval se z druhé strany Simbacca a šli na to. Ještě, mával menší Wookiiee, můžeš, jo, pojď… PRÁSK!
[„Kurva, co to bylo? Jsi značil, že můžu!“]
[„Kdepak, to já jenom odháněl komára, ‚můžeš‘ je takhle!“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: