Author Topic: Téma číslo 2424 (19. 12. 2018) - Toto malé děťátko  (Read 501 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6170
  • The Progeny
    • View Profile
I Toto malé děťátko by zvládlo napsat drabble, jaká je vaše výmluva?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4207
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Sviňská selekce
« Reply #1 on: 18. Dec 2018, 16:28 »
Sviňská selekce

Na některých lidech je to, že z nich rostou kardinální zmrdi, poznat už v raném dětství, a o Zygerrianech to platí dvojnásob. Dokonalým příkladem byl Gatto, jenž se ve svých sotva deseti letech účastnil pravidelné kontroly přírůstků v jednom z otcových otrockých slumů a užíval si to mnohem víc než by měl.
„Tohle si necháme,“ ukazoval na jedno ze špinavých nemluvňat, „to by mohlo vyrůst ve statného nosiče, toto ani náhodou, hoďte to do drtičky, tohle taky, toto… nevím, střihneme si, co vy na to, maminko?“
Nejspíš to tedy bylo vůlí vesmíru, že umřel dřív, než se sám stihl rozmnožit.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6170
  • The Progeny
    • View Profile
Nadané nedochůdče
« Reply #2 on: 18. Dec 2018, 16:41 »
Nadané nedochůdče (28 BBY)

[„Ten je sladký, táto, podívej!“] rozplývala se novopečená babička nad kolébkou se svým vnukem a její choť jenom cosi nerudně zavrčel. Nejspíš to vyjadřovalo jeho zklamání, že ve vnukovi nespatřuje žádné povědomé rysy, takže pořád neví, koho za zneuctění své dcery strašně zmlátit, ale těžko říct.
[„Bude to úctyhodný nástupce trůnu, cítím to v kostech,“] zaprorokovala si babička, pohoupala kolébku a těmi slovy konečně přiměla náčelníka promluvit a odejít. Respektive ucedit pár kritických slov a odejít.
[„Na to je trochu podměrečný.“]
Simbacca to ale slyšel a nejspíš i pochopil, protože už za pouhé dva měsíce byl větší než leckteří předškoláci.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8363
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Podivný předpoklad
« Reply #3 on: 18. Dec 2018, 17:10 »
Podivný předpoklad (70 BBY)

„Domluvili jsme se, že to zvládneme sami, ne?“ obořil se Mowty na svou chlupatou společnici, jakmile Champbacca zmizel na záchodech, a vypadal dost podrážděně.
[„Copak, žárlíš?“] uculila se Zuccazama, viditelně nerozladěná.
„Jo,“ přiznal Mowty. „Neměl bych snad? Celé ty měsíce tvrdé dřiny jsem ti byl dobrý, ale jakmile se k nám přimotalo tohle nedochůdče, hned jsi ho začala balit. Copak má ten prcek něco, co já nemám?“
[„No, přinejmenším určitě pořádný péro.“]
„To přece nemůžeš vědět!“
[„Pravda,“] uznala, ale radovat se nemohl. Než se totiž nadál, dopila flašku, zvedla se a se slovy [„hlídej, hned jsem zpátky“] mířila k záchodům.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Politická pediatrie
« Reply #4 on: 19. Dec 2018, 15:14 »
Politická pediatrie

Úředník politbyra z Rigy měl té špinavé vesnice tak akorát dost. Copak neměl na práci důležitější věci, obranu státu a tak, než vyšetřovat nález osmi mrtvých dětí? Bylo však třeba věc zaprotokolovat a koroner dorazil teprve před chvílí.
„Výborně, začneme,“ zamnul si ruce, aby zahnal chlad a pocit, že po něm lezou štěnice, „jak zemřelo toto dítě?“
„Které?“ otázal se koroner.
„Tohle.“
„Tohle?“
„Ne, to vedle!“
„To malé, nebo to větší?“
„To malé.“
„To umrzlo.“
„Výborně, píši si. A to větší?“
„To taky.“
„Dobře, dobře, co tamto?“
„Tohle?“
„Ano, právě tohle.“
„To taky umrzlo.“
Asi tušíte, jak konverzace pokračovala, že?

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: