Author Topic: Téma číslo 2463 (27. 1. 2019) - Jen se vztekej  (Read 303 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Jen se vztekej, stejně ten drabble napíšu.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Tlumočené ticho
« Reply #1 on: 26. Jan 2019, 22:45 »
Tlumočené ticho (19 BBY)

Champbacca věděl, že jeho syn zvládá bez větších obtíží konverzovat se zvířaty, ale tak nějak automaticky počítal, že to má své limity. Když tedy jednu takovou dost divnou konverzaci vyslechl jako svědek, byl poněkud nesvůj.
[„Kamaráde, klidně se vztekej, jestli ti to pomůže, ale já ti tu ránu prostě musím ošetřit, chápeš?“] hudroval Simbacca na břehu jezera a chvíli to skoro vypadalo, že se sám vzteká. Pak ale přišel obrat. [„To víš že jo, vyřvi se, jací jsou ti lovci mizerové, to ti pomůže, hodný Nefi.“]
Čím že byla ta konverzace divnější než kterákoliv jiná? Inu, tentokrát byla protistranou ryba.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Mazánek na zabití
« Reply #2 on: 27. Jan 2019, 13:52 »
Mazánek na zabití

Karamelka si myslela, že práci s lidmi nemůže zvládnout, protože ty kretény nenávidí, ale nakonec se ukázalo, že to nějak půjde. Jistá si však byla tím, že pracovat třeba v hračkářství by nezvládla - uřvaní parchantíci dožadující se hraček byli na její nervy zkrátka moc.
Ono prodávat v papírnictví, kde měli i nějaké hračky, bylo občas taky dost vyčerpávající. Občas přišla třeba taková Majda, která se zpravidla s brekem dožadovala toho nejdražšího. Jednou se jí babička pokusila odtáhnout a Karamelka s pocitem zadostiučinění sledovala, jak smrádě hysterčí... ale když se později pro tu pannu za osm kilo vrátili, spadla jí brada.

Fandom: realita

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Volné vztekání
« Reply #3 on: 27. Jan 2019, 15:52 »
Volné vztekání

„Veškerý odpor je zbytečný,“ oznamoval znuděný droid námezdnímu lovci poté, co ho připoutal k zubařskému křeslu a začal zkoušet vrtačky. Lovce najednou zub zázračně bolet přestal, ale… odpor byl zbytečný, víme?
„Hele, já jsem si to vlastně rozmyslel,“ zkusil to a zacloumal popruhy.
„Pozdě.“
„Jak jako kurva pozdě? Já chci pryč, okamžitě mě pusť, ty hromado šrotu!“ Droid nebyl uražen, vlastně se na něj ani neotočil.
„V kontraktu, který jste podepsal, je jasně napsáno, že vám v případě odporování můžu vyrvat až sedm zubů navíc.“ Pak se otočil a ve fotoreceptorech mu nebezpečně zablýsklo. „Takže, prosím, vztekejte se ještě chviličku.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vzteklý Weequay
« Reply #4 on: 27. Jan 2019, 22:06 »
Vzteklý Weequay

Na‘rek byl už odmalička poněkud vzteklý, ale protože se jeho výchovy v raném věku chytila parta temných Jediů, neviděl v tom problém. Vlastně naopak.
„Správně, použij svůj vztek, dává ti sílu,“ říkávala mu během lekcí Rhek Tei a později i Sev‘rance Tann, před níž se jednou vytočil natolik, že ho začala učit osobně. Dokonce směl to správné použití vzteku předvádět ostatním!
Jenže v souboji s tím chlupatým narušitelem mu to vůbec nepomohlo, byl jím omráčen a skončil v base. A nepomohlo mu to ani o rok později, když ve věznici propukla vzpoura a jemu ukousl hlavu jeden z karkarodonských spoluvězňů.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: