Author Topic: Téma číslo 2466 (30. 1. 2019) - Dokonale dokonalá  (Read 370 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Tak leží tu Dokonale dokonalá hromádka drabblů, nebo co?
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Perfektní partyzánka
« Reply #1 on: 29. Jan 2019, 18:12 »
Perfektní partyzánka (12 BBY)

Dnešek fakt stál za to. K obědu jsem měl sice jenom syrovou drůbež z pasti, ale pak jsem potkal skupinu dalších uprchlíků pod vedením svérázné Trandoshanky Hessky a přidal se k ní. Sympatická banda, ale rozhodně nejvíc nejsympatičtější mi je jedna z uprchlic, Turmalina. Neuvěřitelná kost, i s tím maskovacím blátem úplně dokonalá, dost mi připomíná Kachorru. I úsměv má stejný, jako by ji snad někdo zkoušel okopírovat, a zná prý recept na unikátní magické léčivo.
Navíc pak v přestřelce sundala víc otrokářů než já, a to měla místo pušky obyčejný luk.
U všech kober, jak já bych ji píchal...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Bouře chutí
« Reply #2 on: 30. Jan 2019, 18:37 »
Bouře chutí

Ležela tam osamělá v kuchyni, přitahovala ho... Byla svůdná a voněla tak úžasně, že měl co dělat, aby se na ni rovnou nevrhl. Byla tam, jen a pouze jeho, a nikdo jiný na ni neměl nárok.
Obdivoval její ladné křivky a to opálení, přesně takové, jaké se mu vždycky líbilo - ne do růžova, ale spíš do hněda, tak aby bylo vidět, jak se na ní leskne pot... totiž šťávička.
Derek přistoupil blíže nespouštěje z ní spustil pohled, a polkl, neboť se mu sbíhaly sliny a mozek přestával fungovat.
Jenže ta slanina byla tak dokonalá a on měl svoje měsíčkové dny!

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nádherný nález
« Reply #3 on: 30. Jan 2019, 21:43 »
Nádherný nález

Ne všichni Lenicové sloužili v armádě. Jeden rebel byl například lékařem a tuze si své povolání užíval, hlavně tedy oné vlahé noci, kdy přímo v nemocnici spatřil krásku svých snů.
Celý den strávil na sále a měl všeho po krk, ale jakmile ji spatřil, všechna únava z něj spadla a krev se nahrnula tam, kam se krev v podobných chvílích hrne. A to stačil jediný pohled na ty křivky a tu tvář. Žena, žádná emzačka. Plastiku rozhodně nepotřebovala, byla dokonalá od hlavy až k patě, což mohl docela dobře posoudit.
A navíc ji ještě nestihli otevřít kvůli pitvě, prostě bomba!

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Kwookrrrské kremrole
« Reply #4 on: 30. Jan 2019, 22:18 »
Kwookrrrské kremrole

Zhlababba nebyl žádný hezoun, měl trochu předkus a vzhledem k jeho původu nebylo úplně příjemné ani slyšet ho mluvit nebo nedej Bacca zpívat, ale jedno uměl fakt znamenitě: péct kwookrrrské kremrole. Říkal jim tedy krrremrrrole, ale to byla samozřejmě blbost.
Ta nejlepší, a že to už něco znamenalo, se mu povedla roku 307 BBY a pamatoval si to do konce života. Už před naplněním byla prostě perfektní, a to ve všech směrech, kterých mají kremrole mnohem víc, než může běžný smrtelník vůbec pochopit.
Žádný div, že když do ní nacpal krém a bylo dokonáno, klofl na ni svou budoucí ženu.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: