Author Topic: Téma číslo 2471 (4. 2. 2019) - Podmíněný příkaz  (Read 326 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Na zítra je tu jeden Podmíněný příkaz, já jdu trávit Brasileiro...
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Vzpurné mládí
« Reply #1 on: 04. Feb 2019, 08:24 »
Vzpurné mládí

„Já ten hnůj prostě kydat nebudu, nejsem žádnej tvůj sluha, rozumíš?“ prskal Kocour, přičemž slušně dostál svojí přezdívce.
„Řekl jsem, že námitky poslouchat nebudu, navíc ti nic jinýho nezbejvá, pokud se chceš vrátit do Novigradu, kamaráde - bylo jasně řečeno, že mi pomůžeš na farmě, a teprve potom se vrátíš do cechu...,“ kroutil hlavou odmítavě Reginald.
„Já ti seru na nějaký pomáhání na farmě, já jsem právoplatnej dědic majetků hraběte de Foix!“ Z Kocourových očí se svislými zorničkami šlehaly blesky.
„Ty jsi především zaklínač, milej zlatej,“ usadil ho farmář poněkud chladně, „takže žádnej hrabě. Tak vem ty vidle a začni makat.“

Fandom: Zaklínač rpg

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Přeprogramovaný parchant
« Reply #2 on: 04. Feb 2019, 17:11 »
Přeprogramovaný parchant (40 BBY)

Jak Neva Habili brzy zjistil, posílat mizery domů, aby se tam nad sebou zamysleli, nebylo pro jeho mistra dostatečně zajímavé. Kdepak, mistr Daroon byl vtipálek a programátor v jednom masivním těle, a tak to občas končilo komplikovaněji.
„Ty nám nechceš prodat smrtyčky,“ vysvětloval třeba jednomu bídákovi nedaleko Chrámu, „chceš jít domů a pokud tam na tebe někdo čeká, tak se s ním pobavit o změně kariéry. Pokud nikoho nemáš, běž do hospody a prober to tam se ženou, pokud jsi hetero, nebo s chlapem, pokud ne.“
„A co teď, mistře?“
„Teď ho vypustíme a uvidíme, jestli jsme ho naprogramovali dobře.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Příkaz s podmínkou
« Reply #3 on: 04. Feb 2019, 17:28 »
Příkaz s podmínkou (76 BBY)

[„Dobré ráno, tak jsem tady zas,“] culil se padawan Champbacca na strážního droida, který ho včera poslal pryč, přestože v tom skladišti za ním nejspíš docházelo k prodeji věcí mnohem horších než jsou levné drogy.
„Dobré ráno,“ odvětil droid, „opět budu potřebovat vaši identifi-“
[„Nebudeš, protože mám tady soudní příkaz k prohlídce, ha!“] zaradoval se Wookiee a ukázal robotovi datapad, kvůli kterému strávil mistr Cox celé odpoledne na úřadech.
„Ten je ovšem k ničemu, platí pouze v liché měsíce a po předchozím upozornění majitele nemovitosti.“
[„Co, kde to čteš?“]
„Přímo tady, malým písmem.“
...a pak neměl ty byrokratické šmejdy nenávidět.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Pokud pohneš prdelí
« Reply #4 on: 04. Feb 2019, 18:31 »
Pokud pohneš prdelí

Ne každý gauner ze Zorbova paláce na otrokyně řval, ať koukají udělat to či ono. Našlo se tam i pár takových, co zjevně chápali, že se těm nebožačkám do toho či onoho zrovna moc nechce, a dokázali je správně motivovat tím, že jim dali možnost volby.
„Pokud se chceš ještě někdy najíst, tak pohneš,“ říkali například jedni.
„Jestli nechceš, abych ti sežral nohy, tak to uděláš,“ zubili se jiní.
„Když se budeš chvíli tvářit, že se ti to líbí, bude to příjemnější pro nás oba,“ konstatovali další.
V porovnání s těmi prvními, co jenom řvali, pak byli vlastně za gentlemany.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: