Author Topic: Téma číslo 2503 (8. 3. 2019) - Brácho, nemůžu  (Read 279 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Brácho, nemůžu, protože mám rýmu jak hovado, ale drabbly psát budu!

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Zdravotní krize
« Reply #1 on: 08. Mar 2019, 07:28 »
Zdravotní krize

Tento způsob zimy považovala Karamelka za poněkud nešťastný. Byla to samá rýmička, kašlíček, a zatímco ostatní kolem ní padali jak při morové epidemii, ona byla fit.
Říkala to, protože to tak je vždycky - že jakmile ostatní domarodí, padne ona. A tak se stalo; skolil ji kašlíček a rýmička tak šílená, že nezvládla ani psát drabbly. Prostě to nešlo a dnešní téma jí přišlo velmi příhodné k vystihnutí nastalé situace.
Chtěla si dokonce zavolat o neplacené volno, ale nemohla, neboť výpovědí nezvedeného kolegy vznikl v práci podstav a ona tam prostě musela, i kdyby byla na smrtelné posteli... A to chceš.

Fandom: Realita

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Ojedinělá odmítnutelnost
« Reply #2 on: 08. Mar 2019, 16:26 »
Ojedinělá odmítnutelnost

Ačkoliv to tak možná na první pohled nevypadalo, nebyli bouráci pouze skupinou nadržených puberťáků, co se snažili za každou cenu co nejrychleji zasunout a pak se tím před ostatními chlubit. Kdepak, bratrská sounáležitost pro ně pořád byla důležitější a nejen hulení, i holky musely v takové chvíli prostě stranou. Bros before hoes a tak.
Nestávalo se samozřejmě často, že by nějaký bourák pomoc potřeboval, protože byli zároveň hrozně drsní, ale když už na to došlo, byl požádaný bourák vesměs povinen pomoc poskytnout, i kdyby šlo o vyšívání.
Odmítnout šlo pouze v případě, že prosba zněla „kámo, nemůžeš mi ojet přítelkyni?“.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Propásnutá poslední příležitost
« Reply #3 on: 08. Mar 2019, 17:31 »
Propásnutá poslední příležitost (34 ABY)

Mít mladší sestru v senátu Nové republiky mělo svoje výhody a Simbacca toho, alespoň tedy dle jeho názoru, zneužíval mnohem kreativněji než jejich otec se strýčkem. Protože k čemu byly výjimky ze zákona a podobné kraviny, když vám sestřička mohla vozit laskominy ze všech těch planet, které navštěvovala v rámci diplomatických misí?
[„Fí, dovezeš mi z Hosnianu Prime ty jejich špekové placky, žejo?“] loudil takhle jednou přes Holonet.
[„Sorry, brácha,“] zaznělo z druhé strany, [„mě to tam začalo strašně srát, tak jsem si odskočila na Condular. Možná pozdějc, jo?“]
Jenže žádné později nebylo, protože celou soustavu mezitím zničil První řád…

Fandom: Star Wars (#sotazníčkem)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Sekundární svědek
« Reply #4 on: 08. Mar 2019, 23:41 »
Sekundární svědek

Vznik nové paralelní reality, to byla ve své podstatě náramně jednoduchá věc. Jeden si většinou ani nebyl vědom toho, že ji stvořil.
Přesně jako tenkrát Kanry, když za ním přišel jeho drahý bratr, že se konečně rozhodl do toho praštit a chce si vzít Harryshu. A jestli by mu nešel za svědka. A Kanry na to, že sorry brácha, to nejde. Žádný div, že vzal chudák Wyrrgy zavděk svědkem trochu horším, bratrancem, který si to později rozmyslel a celé to vyretconoval.
A jak že se tahle realita lišila od té, kde Kanry normálně jít mohl? Inu, to se teprve uvidí.

Fandom: Star Wars / realita
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: