Author Topic: Téma číslo 2507 (12. 3. 2019) - K mému překvapení  (Read 290 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
K mému překvapení píše drabbly hrozně málo lidí!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Pořádné překvápko
« Reply #1 on: 12. Mar 2019, 14:27 »
Pořádné překvápko (0 ABY)

Fabian Monetti byl zpočátku značně skeptický. Tedy úplně zpočátku byl dost nasraný, ale pak hned přišla ta skepse a zůstala výrazně déle.
Zůstala po celou dobu, co na lodní generátory gravitačních studen instaloval podivné zařízení, které navrhla nějaká patnáctiletá šmucka bez dodělané střední školy a které mělo vyhodit subprostorové vysílače ve značně velké oblasti, a byla to skepse zcela oprávněná. Pravděpodobnost, že se to celé sesype, přeci jen prakticky hraničila s jistotou.
Byl tedy přirozeně značně překvapen, když se zjistilo, že to fakt funguje, a pokorně se Bananě omlouval.
Ta však byla překvapená úplně stejně, takže mu neměla co vyčítat.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Nečekaný úspěch
« Reply #2 on: 12. Mar 2019, 20:26 »
Nečekaný úspěch (1983)

„Engorgio!“ znělo opakovaně jednou z odlehlých bradavických chodeb. „ENGORGIO!“ Ozval se výbuch a z chodby se vynořil poněkud pocuchaný pan Kenway, který si svým nezodpovědným chováním vysloužil důtku a přišel o kolejní body.
A musel si domů napsat o dalšího potkana, protože tenhle to zase nepřežil.
Ale když se to po letech konečně povedlo, překvapil Barry sám sebe. Překvapil i profesory, když kolem nich proběhl na mnohonásobně zvětšeném potkanovi. Trest nedostal, protože ho nebyli schopní chytit.
Musel však ještě hodně trénovat, aby si troufl kouzlo použít i na jisté lidské partie a mohl pak překvapovat třeba holky výsledkem své práce.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Krassus a kadidlo
« Reply #3 on: 12. Mar 2019, 21:39 »
Krassus a kadidlo (24. 12. 0 ABY)

Champbacca toho užvaněného Devaroniana sice fakt nemusel, ale když se sešli v hangáru Kompostárny, viděl ho vlastně docela rád. Když se totiž viděli naposledy, zadal mu děsně důležitý úkol a doufal, že ho nezklame.
[„Tak co, máš to?“] zeptal se ho tedy hned, jakmile vylezl z lodi, a vlastně nebyl zklamán.
„Kámo,“ začal ten zatracený ďábel, „nebudeš tomu věřit, protože jsem tomu skoro nevěřil ani já sám, ale mám! Fakt tam ještě jednu lahev měli, prý úplně poslední ve vesmíru.“
A podával mu flašku Starrrobrrrna, kterou tenhle moudrý Wookiee nutně potřeboval k přivítání malé Algernnon de Bray, třetí svého jména.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Bothanské bafnutí
« Reply #4 on: 12. Mar 2019, 22:21 »
Bothanské bafnutí (10 BBY)

„Jen co se ten týpek objevil v našem vzdušným prostoru, hned jsem na něj vlítnul, aby nestihl vzít kramle. Takovýhle typy já totiž znám, mám na ně úplnej šestej smysl: tváří se to jako obyčejnej popelář a pak je to děsně překvapený, že tomu na palubě najdu kontraband. Úplně to z něj táhlo a byl drzej jak vopice, což mimochodem vlastně byl, tak jsem si říkal, že ho mám, že jsem ho nachytal na švestkách, holomka jednoho, ale...“
„Pane Kay‘lya, my to všechno chápeme, ale zkraťte to, ano? Co jste tam našel?“
„No, to pro změnu trochu překvapilo mě – nic!“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: