Author Topic: Téma číslo 2508 (13. 3. 2019) - Porazils mi strom  (Read 302 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Porazils mi strom.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Padlá rozhledna
« Reply #1 on: 13. Mar 2019, 16:26 »
Padlá rozhledna

Život zbojníka nebyl vůbec jednoduchý, ale Cyrriel byl přesto hrdým členem hnutí Scoia'tael a měl svůj život rád; obzvlášť když jeho většinu mohl trávit v lese.
Rád sedával na mohutných dubech nad cestami a sledoval obchodníky, co projížděli tam dole se svými povozy, ale i obyčejné vesničany. Občas tudy projeli vojáci, občas honosnější výprava. Měl odtud každopádně dobrý výhled.
Avšak jednoho dne přišla rána pod pás.
„Ty debile!“ ječel nasraný Veverák na dřevorubce, když se k němu hnal. „Porazils mi strom! Tenhle!“ ukazoval na pokácený dub, svou vyhlídkovou věž.
Dřevorubec moc nechápal, ale radši si sbalil svoje nářadíčko a vypadnul.

Fandom: Zaklínač rpg

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Nechytrý nápad
« Reply #2 on: 13. Mar 2019, 17:47 »
Nechytrý nápad

O tom, že je druidská zvěromagie pevně provázaná s jejich stromy, se přinejmenším v Irsku vědělo a stromy jako takové se občas staly terčem útoků nejrůznějších živlů. Byly totiž mnohem zranitelnější než druidi a jejich pokácení tak mohlo vypadat jako dobrý nápad, pokud jste potřebovali nějakého druida náležitě oslabit.
„Ha!“ hihňal se jeden takový lotr, sotva utichl zvuk motorové pily a na scéně se objevil majitel nyní pokáceného stromu. „Teď už se v medvěda neproměníš, sráči, co?“ provokoval, protože měl pocit, že má díky motorové pile nad bezbranným hipíkem navrch.
Jenže tu pilu zase docela spolehlivě trumfovala druidova dvouhlavňová brokovnice.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Poražený pařez
« Reply #3 on: 13. Mar 2019, 18:12 »
Poražený pařez (1 ABY)

[„Ahoj, můžu na slovíčko?“] spustil jednou Simbacca na Fatayyra a ten, přirozeně, neodporoval. Jednou byl kapitán a možná budoucí manžel jeho neteře, tak bylo třeba ho poslouchat.
[„Já vím, že máš rád šachy a válíš v nich, ale mohl bys mi přestat porážet členy posádky?“]
Fatayyr chvíli váhal, kdo si asi tak mohl stěžovat, a brzy mu to došlo.
[„Mluvíš o té Neti?“]
[„Jo, o V‘r. Je z toho chudák nějaká špatná a já bych potřeboval, aby byla v pohodě, co kdyby ji máma potřebovala.“]
[„Tak já ji nechám párkrát vyhrát, co ty na to?“]
[„To by bylo super, díky.“]

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kurruchichova kláda
« Reply #4 on: 13. Mar 2019, 21:41 »
Kurruchichova kláda (3999)

Jistý gundark z Alaris Prime se měl jako prase v žitě – byl vrcholový predátor, jídla měl dost, nic mu nechybělo. Naopak mu spíš něco překáželo, konkrétně skupina divných stromů, které v jeho domovině ještě před pár lety nerostly. Nelíbily se mu.
Přirozeně udělal to, co každý zbytečně silný a ne moc chytrý tvor: do jednoho se opřel, vyvrátil ho a spokojeně si své dílo prohlížel.
[„To si děláš srandu, ty ušatej zkurvysyne?“] ozvalo se za ním a v následujících vteřinách ho Kurruchich zmydlil tak, že se z toho gundark do smrti smrťoucí nevzpamatoval a další wroshyry tak byly v bezpečí.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: