Author Topic: Téma číslo 2511 (16. 3. 2019) - Myslím, že jsem přistál  (Read 322 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Myslím, že jsem přistál a jdu psát drabbly.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Neplánovaná gastroturistika
« Reply #1 on: 16. Mar 2019, 22:16 »
Neplánovaná gastroturistika

Bylo jasné, že když se sejde Karamelka, Bezzubka a Mia, bude to stát za to. Jasné to bylo už od pátečního večera, kdy vydatně pršelo, jako vždycky, když byl nějaký sraz, a osud jim chtěl naznačit, že ne, nepůjdou v sobotu na plánovaný pochod.
Krasojízda ovšem pokračovala, když se v sobotu vydaly na oběd a nemohly najít flek, kde by si alespoň na chvíli sedly a najedly se. A když jim v plzeňském podzemí následně sdělili, že poslední prohlídka už je vyprodaná, sorry jako.
„Tady zůstaneme,“ usoudila Karamelka, když nakonec přistály v Kafecu a daly si mošt s tatranským čajem.

Fandom: realita

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Odfláklý odhad
« Reply #2 on: 16. Mar 2019, 23:26 »
Odfláklý odhad (0 ABY)

Boj skončil. Nejmenovaný imperiální pilot si nepřipsal jediný sestřel, ale taky neumřel, jistě zásluhou oné záhadné síly, která mu radila, kam letět. Jak jinak si taky vysvětlit, že přežil ostrou přestřelku s dalšími imperiálními stíhačkami, ačkoliv mu nefungovala komunikace ani senzory, že?
Teď už mu ta neviditelná síla neradila, on musel přistávat po paměti a všechno to odhadovat. Myslel si, že jeho stroj dosedl na přistávací plochu, a vypnul motor.
Jenže myslet znamená hovno vědět, a tak mu ve skutečnosti chyběl metr a půl, on stíhačku rozflákal a byl nakonec jediným pilotem, co se po téhle akci dostal na marodku.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Probuzení po přistání
« Reply #3 on: 16. Mar 2019, 23:47 »
Probuzení po přistání (12 BBY)

Když se Simbacca probudil a spatřil divné věci kolem, nejdřív si myslel, že se mu to všechno jenom zdá. Ale pak na něj jeden z těch podivných tvorů promluvil.
„Vítal v Otoho Mandassa, velevážená návštěvnosti,“ uklonil se mu Gungan v doktorském plášti a prohlížel si ho, jako by čekal, že ho Simbacca co nevidět sežere. „Laskavě mi prominou doktorákovi tupá dotazí, ale co si tak naposledy pamatovákovali?“
[„No, nějak jsem přistával, myslím, a pak… tma?“]
Neměl srdce mu říct, že to s tím přistáním nebylo tak horké, a že to nebylo to nejhorší, ale on se za okamžik rozpomněl sám.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dělové dítě
« Reply #4 on: 16. Mar 2019, 23:53 »
Dělové dítě (1 ABY)

Vzhledem k tomu, kolik bylo na Jolly Jediovi schopných mláďat, bylo jen otázkou času, kdy sestrojí nějaký ten pořádně velký prak. A vzhledem k tomu, že tam byl Frodirr, bylo jen otázkou času, kdy se tím pořádně velkým prakem nechá vystřelit. Ten den nadešel krátce před svatbou kapitána s Merumeccu a malý Wookiee přistál se vší grácií v malém políčku kashyyycké koky, kterou v palubních zahradách pěstovali Warfarrin s Rafficem.
[„Co si jako myslíš, že děláš?“] zeptal se druhý jmenovaný, když lumpa vytáhl z hlíny.
Frodirr se tvářil zaskočeně.
[„Já myslim, že jsem přistál, a myslim, že docela hustě, ne?“]

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: