Author Topic: Téma číslo 2513 (18. 3. 2019) - A jestli ztratím mapu  (Read 309 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
A jestli ztratím mapu, tak mi nezbude nic jinýho, než napsat o tom drabble.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Slepcova schovka
« Reply #1 on: 18. Mar 2019, 13:46 »
Slepcova schovka (14 BBY)

Champbacca toho měl v posledních dnech fungování enklávy hodně, ale navzdory čerstvé slepotě, zdrcujícím ztrátám a hrozivým vyhlídkám se snažil zůstat funkční, aby plánovanou evakuaci neposral nějakou zbrklostí.
Když tedy od Joyce dostal mapu k místům, kde společně s Fosh ukryla holocrony, přemýšlel, co s ní. Sám si ji nepřečetl, ale něco mu říkalo, že by ji neměl ztratit, protože by se jednou mohla hodit budoucím generacím a dost možná i jemu samotnému.
A jak tak ležel na podlaze své zašívárny za skříní a civěl do stropu, napadlo ho jedno fakt luxusní místo, kde by mapu určitě nikdo nepovolaný nehledal.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Banana bez batohu
« Reply #2 on: 18. Mar 2019, 21:46 »
Banana bez batohu (0 ABY)

Byl to její první pořádný výlet do přírody a Banana tedy přípravu nezanedbala. Naopak, nacpala si batoh důležitými věcmi a její nový mistr tak mohl už z dálky koulet očima. Tedy nemohl, ale rád by, víme…
[„Nechybí ti náhodou něco?“] ucedil na uvítanou sarkasticky.
„Spíš ne, vzala jsem toho radši víc, kdybychom se ztratili. Což se ve zdejších bažinách stává často, třeba jestli ztratíme mapu...“
[„Macože?“] zhrozil se Champbacca, skoro jako kdyby si lokl Starrrobrrrna. [„Slunce je támhle, jdeme na sever a jestli zabloudíme, bude to jen proto, že s sebou taháš zbytečný krámy.“]
Tak ho poslechla a dobře udělala.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Pohřešovaný papír
« Reply #3 on: 18. Mar 2019, 22:42 »
Pohřešovaný papír (19 BBY)

[„Jess?“] ozvalo se ode dveří pokoje renomované akademické odbornice na vykrádání hrobek a ta v předtuše maléru zbystřila.
„Jo?“
[„Pamatuješ, jak jsi mi dala tu mapu a říkala, že ji nesmím ztratit?“]
„Pamatuju,“ přikývla a začínala tušit, kam celá tahle konverzace povede, ale přesto mu dala kousek náskok, než ho zabije.
[„Co jsi říkala, že mi to uděláš, kdyby se mi to čistě náhodou povedlo?“]
„No, pro začátek vytáhnu ten extra štípavý šampón proti blechám, pak svůj oblíbený kartáč, nějaké ty třpytky a pak tě začnu mučit. Proč se ptáš?“
[„Jen tak,“] pokrčil rameny a upaloval tu zatracenou věc najít.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Inteligenti na cestách
« Reply #4 on: 19. Mar 2019, 07:42 »
Inteligenti na cestách (nedělní žolík)

Nejmenovaný šlechtic brzy zjistil, že najmout si Osskara a Kalleho jako eskortu do dalekého Toussaintu nebylo zrovna to nejšťastnější rozhodnutí. A ani zdaleka to nebylo rozhodnutí nejmoudřejší.
Sotva totiž přejeli hranice Redanie, hoši se zastavili na prvním rozcestí, zírali do kraje a váhali.
„No a teď si vem, kdybych tu mapu ztratil, to by bylo v hajzlu,“ říkal Kalle důležitě.
Odměnou mu byl Osskarův sarkastický škleb. „Podle mě bychom na tom byli úplně stejně, protože v mapách stejně neumíš číst.“
„Vole, já jí nemám,“ ozvalo se po chvíli, když Kalle prohledal svoje věci.
Vážně ji ztratil, takže se raději vrátili...

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: