Author Topic: Téma číslo 2520 (25. 3. 2019) - Ukradl jsem klíč  (Read 367 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Ukradl jsem klíč, to jsem ale hajzl, co?

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vojtův vylepšovák
« Reply #1 on: 24. Mar 2019, 20:54 »
Vojtův vylepšovák (20 BBY)

„Panstvo,“ oslovil spolužáky v jídelně Vojta poté, co se důkladně přesvědčil, že u žádného ze stolů nesedí nikdo z profesorů, zejména školnice, „přišel čas rozjet operaci na získání zabavených věcí z kabinetu té, jejíž jméno se neříká.“
„Konsensus byl, že je to nesmysl, ne?“ zaváhala Fosh.
„Kdepak, že je to nebezpečné,“ bzučel Peelo. „Museli bychom vy víte koho nejdřív dostat z planety, pak překonat bezpečnostní opatření, proříznout dveře do její ubikace a kdo ví, co nás čeká tam. O to se prostě pokoušet nemůžeme.“
Vojta se samolibě usmál a opravil ho.
„Nemohli jsme, než se mi povedlo jí šlohnout klíč.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zamčený za zločin
« Reply #2 on: 24. Mar 2019, 21:25 »
Zamčený za zločin

„A za co jsi tu ty?“ ozvalo se ze tmavého koutu vězeňské cely pod Zorbovým palácem a nový přírůstek, bývalý strážce, začal odpovídat ještě ve chvíli, kdy ležel obličejem v čemsi vlhkém.
„Ukradl jsem Zorbovu majordomovi klíč od harému,“ ucedil, jak se zvedal a kontroloval si kosti, což šlo po tmě výrazně snáz než kontrola modřin. „Nedostal jsem žádný prémie, tak jsem si říkal, že půjčit si na pár minut některou z těch jeho luxusních koček by mohla bejt docela fajn kompenzace.“
„Ty kráso,“ hvízdl služebně starší vězeň. „Ale jak to, že tě starouš nechal žít?“
„Nestihl jsem ho použít.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Francouzská finta
« Reply #3 on: 24. Mar 2019, 22:51 »
Francouzská finta (1983)

Fróði se sice do mrzimorské společenské místnosti vracel až po večerce celkem pravidelně, ale většinou měl jenom dobrou náladu. Tentokrát si nesl i nástroj, který většina dětí z kouzelnických rodin nikdy neviděla.
„Co to je?“ zeptalo se jedno takové dítko a Fróði, jenž byl ve skrytu duše pedagogem, začal vysvětlovat.
„To je, prosím pěkně, francouzský klíč neboli francouzák. Zítra mám rande s Caroline, tak jsem jí ho štípnul a vrátím jí ho pěkně při svíčkách.“
„A co si od toho jako slibuješ?“
„No, samozřejmě jí řeknu, že jsem ho našel, a budu chtít nálezný. Jestlipak uhodneš jaký?“
Uhodl, hned napoprvé.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Společné večery
« Reply #4 on: 25. Mar 2019, 19:41 »
Společné večery

Věkový rozdíl není vždycky překážkou, ale někdy to všechno zatraceně ztěžuje. Mít o deset let mladší sestru, do které jste blázen, totiž rozhodně není nic jednoduchého. Nejen, že jste incestní úchyl, ale ještě vypadáte jako pedofil.
Dost možná se tak na Morwaina dívali i ve chvíli, kdy šlohnul klíč od sestřina pokoje a zamknul se s ní uvnitř. Kupodivu ale na žádné úchylnosti nedošlo, jen se jí nasáčkoval do postele a dlouho do noci si s ní povídal. Ke štěstí mu prozatím bohatě stačilo to, že jí byl nablízku a ona nijak výrazně neprotestovala.
Přece nemohl být hned hrrr, ne?

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: