Author Topic: Téma číslo 2544 (18. 4. 2019) - Hávamál 100  (Read 316 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2544 (18. 4. 2019) - Hávamál 100
« on: 17. Apr 2019, 17:03 »
Když jsem pak přišel,
družina celá
na stráži stála.
Planoucí oheň
pochodně noční
k milé mi cestu překazil.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Návrat nežádoucí
« Reply #1 on: 17. Apr 2019, 17:41 »
Návrat nežádoucí (100 BBY)

Když se Sarkafarcca vrátil do Rraholce, byl jakožto zdroj aktuálních informací o okolním světě často zpovídán. Často však předmětem zpovídání vůbec nebyla politická ani jiná situace, nýbrž to, co tam loupežník zkoumal nejvíc.
[„A kdes našel nejhezčí babu?“] vyzvídal lotr kolega, ne snad že by plánoval někam cestovat.
[„V Rybytwee,“] odvětil Sarkafarcca bez váhání, [„nepředstavitelně nádherná ženská, s fantazií na rozdávání, v posteli bohyně a dokonce mi uklohnila večeři.“]
[„A přesto ses k ní na druhou noc už nevrátil, co?“]
[„Hele, na moji obhajobu, já chtěl. To její manžel tam druhýho dne postavil šestičlennou hlídku, přes kterou jsem se nedostal.“]

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Poblouzněný sameček
« Reply #2 on: 17. Apr 2019, 19:59 »
Poblouzněný sameček

Henrymu trvalo opravdu dlouho, než mu došlo, že je do něj Sophie zamilovaná až po uši, a že on sám k ní něco taktéž cítí. Ale když si to uvědomil, bylo to jako blesk z čistého nebe a on usoudil, že za ní musí vyrazit.
Nemohl tušit, že se dívčin otec na něco takového dávno připravil; že opevnil celý dům, vybudoval střílny a ochozy a nasadil na ně speciální jednotku, která pečlivě sledovala nejbližší okolí a zabraňovala komukoliv mužského pohlaví, aby se k Sophii přiblížil.
Když Henryho navíc odhalila hlídka s pochodněmi, nezbývalo mu, než se stáhnout.
Prozatím. Plánoval návrat.

Fandom: Zaklínač rpg

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Kompromitovaný kocour
« Reply #3 on: 18. Apr 2019, 15:35 »
Kompromitovaný kocour

„Co ten smutnej kukuč?“ podivoval se jeden zloděj z cechu druhému, když se potkali v podzemní knajpě. „Neříkals včera, že se konečně uvidíš s tou kočkou od stráží, co si tak dlouho dopisujete?“
Oslovený zkroušeně přikývl a pokrčil rameny.
„Nedopadlo to. Čekala sice o půlnoci na stanovišti hlídky za městem, jak bylo domluveno, ale...“
„...nech mě hádat, byla to nějaká jednooká příšera z bažiny?“
„Nebyla, naopak, plameny jí krásně dobarvovaly tvář, ale...“
„...hlídka tě poznala a hnala pryč, co?“
„Jo, no,“ zavrčel zloděj. „A na její přání. Vyšlo totiž najevo, že se v těch dopisech zapomněl zmínit, že je Khajiit.“

Fandom: Skyrim
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Laskavá lapačka
« Reply #4 on: 18. Apr 2019, 16:13 »
Laskavá lapačka (9 BBY)

Heparrinovi bylo teprve deset, ale stejně měl pocit, že našel smysl života. Holku.
Byla sice pouhou otrokyní, kterou potkal při slídění městem, ale on taky nebyl žádná velká výhra, tak tomu věřil. Celý ten první večer, kdy se potkali, jí pomáhal se zametáním a byl fakt rád, že ji nikdo výrazněji nehlídá. Odešel jenom proto, že musel donést zásoby svým lidem v lesích, a slíbil jí, že se vrátí.
Jenže při dalším pokusu o návštěvu ho do ksichtu praštila záře reflektoru, ještěráci ho hodili do klece a měl po lásce i svobodě.
Netřeba snad dodávat, že Chauchescu už nikdy neviděl.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: