Author Topic: Téma číslo 2557 (1. 5. 2019) - To je moje maminka  (Read 354 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Vidíte přilétat nové téma? Kdepak, To je moje maminka!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Balíček od maminky
« Reply #1 on: 30. Apr 2019, 16:15 »
Balíček od maminky

Bartimeus byl sice už pár let oficiálně dospělý, ale jeho maminka patřila k těm matkám, které se s touto skutečností odmítaly smířit – Bartík byl pořád její malé roztomilé sluníčko.
On si to rozhodně nemyslel, naopak se po jisté události hnusil sám sobě, ale maminka ho zvládla pronásledovat všude, i v domku jeho mistra. Sice tam nebyla fyzicky, ale... „Přišel ti balík od matky,“ oznámil svému učni Lennarteus, „Bylo v něm kuře. Bylo moc dobrý.“
Kromě kuřete ovšem balíček obsahoval ještě domácí cukrátka a vynikající maminčinu bábovku. „No jo, to je prostě moje maminka...,“ pokrčil mladý čaroděj smířeně s povzdechem rameny.

Fandom: Zaklínač rpg

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Zákeřní příbuzní
« Reply #2 on: 01. May 2019, 18:16 »
Zákeřní příbuzní

„Jéé, maminka je doma!“ ozval se nadšený dětský výskot. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby chodbou neprosvištěl malý klučina a neovinul se kolem nohy Terese, vedle níž stál Alaric, kterého chtěla představit rodičům. V Terese hrklo a těžko říct, jestli zbělala zděšením anebo vztekem. Než ale mohla Rickymu cokoliv vysvětlit, nahrnulo se do chodby dalších několik dětí a začaly se přes sebe překřikovat.
„Migueli, tys to zkazil! To jsem měla říct já!“
„Nene, vždyť jsem to měl bejt já!“
„Lžeš, já jsem si to zabral!“
Teresa si povzdechla a podívala se na Rickyho s odevzdaným výrazem. Já tě varovala.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Podezřelá pozorovatelka
« Reply #3 on: 01. May 2019, 19:47 »
Podezřelá pozorovatelka (0 ABY)

Simbaccovi bylo sice skoro třicet, ale v oboru romance ho do kapsy hravě strčil i Frodirr, kterému bylo jedenáct. S Fosh se moc daleko nedostal a pak měl spoustu jiných starostí, prostě žádný div, že když začal konečně oficiálně chodit s Merumeccu, hodlal si to užít.
Užíval si to i onoho večera v téměř prázdné Koktavé školnici, kde se nerušeně cicmali v rohu místnosti až do chvíle, kdy si všiml něčeho moc divného.
[„Ehm, ta ženská u protější stěny nás upřeně sleduje, nevíš proč?“]
[„To nevím, “] odtušila jeho drahá, [„ale je to moje mamka, tak se půjdu zeptat, jo?“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Poznej paní
« Reply #4 on: 01. May 2019, 20:17 »
Poznej paní

Bespin se nikdy neřadil k místům s nejmorálnějším obyvatelstvem v galaxii, ale když tam neznámý autor během jedné noci vylepil přes sedm set reklamních letáků na erotické služby přes Holonet, byl z toho stejně oheň na střeše.
Ne že by lidem vadila ta služba jako taková, to vůbec, ta naopak vzkvétala. Ale jakkoliv byli konzervativní plynaři ochotni tolerovat něco takhle zvrhlého, nebyli prostě připraveni vídat letáky s detailními fotkami všech nabízených pracovnic u místní základní školy, protože ani tamní inzertní plochy jich nezůstaly ušetřeny.
Dost špatné bylo taky to, že v těch paních dost školou povinných dítek poznalo svoje maminky.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Fousaté fotky
« Reply #5 on: 01. May 2019, 20:36 »
Fousaté fotky

Prohlížet si staré fotky je vždycky sranda, hlavně tedy pokud si prohlížíte fotky někoho, kdo o tom nemá ani tušení. Nanuq takhle našel krabici staré fotodokumentace, kterou si ze sentimentálních důvodů schovával Bruno, a moc se bavil. Dokud mu na to trpaslík nepřišel.
„Dej to sem, ty kundo, pracky pryč!“ hulákal a lachtanodlak uznal, že přestřelil. Taky ale myslel, že to zachrání.
„Klid, kámo, vždyť ti to tam hrozně sekne!“
„Neser a naval!“
„Hlavně na tý fotce s Hagridem, tys byl v Bradavicích?“
„Ne a urvu ti hlavu, jestli mi ty fotky okamžitě nevrátíš.“
„To byla tvoje máma, co?“
„Jo.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: