Author Topic: Téma číslo 2578 (22. 5. 2019) - Tělesný strážce  (Read 306 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Tělesný strážce se někdy může hodit, hlavně když zvládá psát drabbly.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Prospěšnější pozice
« Reply #1 on: 22. May 2019, 17:00 »
Prospěšnější pozice

Období, během nějž měla Panchah zálusk na post náčelnice Ittummi a potažmo královny celého Kashyyyku, nebylo dlouhé. Jednak jí ideálního manžela vyfoukla jistá změkčilá fuchtle, druhak nebyla zdaleka jediným přeživším čistokrevným Wookiem na palubě Jolly Jedie a do třetice nebylo po okupaci moc o co stát.
Žádný div, že spokojeně přijala místo, kde své rodné planetě pomohla víc než z nějakého nepohodlného křesla – post osobní strážkyně senátorky Fichurry, která svými činy slibovala brzký nástup další zlaté éry. Panchah tedy odložila vlastní ambice a bránila jiné.
Navíc k tomu měla ještě moc důležitý melouch, tak jí mohli všichni vlézt na hrb.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Špatný štít
« Reply #2 on: 22. May 2019, 17:16 »
Špatný štít (1 ABY)

„Ó spasiteli,“ pronášel obřadně jeden z akolytů nejnovější církve v předaleké galaxii, zatímco klečel před mírně opilým slepcem a klopil zrak, „dovolte mi vyjádřit svou oddanost vaší věci, a oddanost mých kolegů, bratrů a dětí, tím, že se nadosmrti stanu vaším tělesným strážcem. Můj meč, můj život i můj osud jsou ve vašich rukou.“
[„Hele, Peechpeere,“] povzdechl si Champbacca, kterého oddanost těch chadra-faních blázínků už pomalu ale jistě doháněla k šílenství, [„neber si to nějak osobně, ale i kdybych náhodou po bodyguardovi toužil, vyberu si spíš někoho, za koho schovám víc než kousek nohy, hm?“]
Což i myšákovi dávalo smysl.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Bourák bodyguardem
« Reply #3 on: 22. May 2019, 17:24 »
Bourák bodyguardem (1991)

„Já dělal bodyguarda jedný norský šlechtičny,“ přispěl Fróði do absolventské debaty o tom, kdo má za sebou divnější zaměstnání, a než pokračoval, měl docela velkou šanci vyhrát. Pak to ovšem trochu zabil. „Trvalo to teda jenom šest hodin, ale jako zábava na odpoledne, než holky dokončej opravy Sviňuchy, to bylo fajn.“
„Tos po těch šesti hodinách dal výpověď?“ podivoval se s úsměvem někdo, kdo byl se svým životním příběhem opět na koni.
„Ne, dokonce mě stihli vyrazit.“
„Nech mě hádat, ta šlechtična byla kus a ty ji zkusil krýt vlastním tělem, i když po ní nikdo nestřílel?“
„A ničeho nelituju.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Frajeřina
« Reply #4 on: 22. May 2019, 18:14 »
Frajeřina

Jak už bylo mnohokrát zmíněno, v prvním (druhém, třetím) ročníku byl Monty takové vyhublé nedochůdče, o hlavu nižší, než byli jeho vrstevníci. Prostě ideální materiál k šikanování.
„Martínez jde... dej nám svačinu,“ zastoupili mu jednoho dne cestu dva npc studenti Nebelvíru, kteří zjevně neměli v hlavě ani ty piliny.
Monty se nejprve zalekl, ale pak se zabejčil a probodl je nebojácným pohledem. „Ani nápad, pojďte si ji vzít,“ vybídl je drsňácky.
Vysmáli se mu, ale když se mu za zády vynořil urostlý Asbjorn, jeho osobní strážce, vzali Nebelvíráci nohy na ramena, nehledě na to, že jejich ctností měla být odvaha.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: