Author Topic: Bonus číslo 326 (29. 5. 2019) - Kouzelný prsten  (Read 382 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Bonusové drabble na téma Kouzelný prsten bude zase jedno z těch jednodušších, stačí aby se v něm kromě tématu objevilo taky úplně náhodně vybrané číslo, které se objeví kousek níž:

31
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Lehké levelování
« Reply #1 on: 28. May 2019, 16:52 »
Lehké levelování

Khajiit se hřál v teple u výhně, prohlížel si svůj poslední výrobek a hluboce přemýšlel.
Šlo o naprosto jednoduchý zlatý prsten, ve kterém se skrývala pořádná dávka magie. Už rudu na něj získal postupným přeměňováním železa na stříbro a pak na zlato, o tavení v očarovaných rukavicích a výrobě pod vlivem kovářského lektvaru ani nemluvě. Mohl ho prodat už teď, ale spíš se těšil, jak na něm natrénuje očarovávání a jak ho dá Ysoldě.
Úplně nejlepší na něm však byla ještě jiná věc: že pokud těch prstenů ukove ještě jednatřicet, bude si moct konečně vyrobit i brnění z dračích šupin!

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Málo magie
« Reply #2 on: 28. May 2019, 16:54 »
Málo magie (9. 12. 0 ABY)

Jastra byla většinou veselá, ale toho večera na ni padl splín. Seděla u okna, koukala na hvězdy a říkala si, jestli v životě přeci jen neudělala nějakou chybu. Bylo jí ostatně jednatřicet a ještě neměla jedinou vážnou známost, kdežto většina jejích spolužaček už se na sociálních sítích chlubila i několikátým dítětem. Nemajíc kouzelný prsten jako jiné princezny, vsadila aspoň na padající hvězdu a přála si, aby jí vesmír přihrál nějakého toho chlupatého mládence. Co má rád zvířata a ideálně vlastní loď.
Hned ráno jí na dveře zabouchal Champbacca, což jenom dokazuje, že padající hvězdy jsou oproti kouzelným prstenům fakt beznadějné.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Prstýnek pro princeznu
« Reply #3 on: 28. May 2019, 18:16 »
Prstýnek pro princeznu (40 BBY)

Joya nevěřila vlastním očím. Ještě jednou si prohlédla prsten, který jí podávali poddaní krále Ozze, a pro jistotu se štípla. Muselo se jednat o nějakou iluzi...
„Je… kouzelnej, děkuju,“ vypadlo z ní po chvíli a jeho veličenstvo to viditelně pobavilo.
„Své zachránkyni jsem dlužen víc, leč mé sklady jsou teď bohužel prázdné. Tohle je jeden z mála šperků, co mi zbyl, jeden z těch méně vzácných.“
„I tak bych si za něj asi mohla koupit celou rodnou čtvrť,“ oponovala, stále hypnotizována rubínem.
„Vždyť má jenom třicet jedna karátů.“
„To jo, jenže já jsem z hrozný prdele, víte?“
[„Ale pořád dáma...“]

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Kopa kouzelného kamení
« Reply #4 on: 29. May 2019, 23:29 »
Kopa kouzelného kamení

Lotyš slyšel, že se pod kamením jeho země občas nachází kouzelné předměty. Prsteny, co plní přání, a tak. I popadl krumpáč a šel na pole.
Kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen.
Jednatřicet kamenů. Žádný kouzelný prsten ani zemiak. Tak to zkoušel znovu.
Kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, kámen, smrt vyčerpáním.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: