Author Topic: Téma číslo 2587 (31. 5. 2019) - Jak kočka dostala padáka  (Read 484 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6203
  • The Progeny
    • View Profile
Dnes se dozvíme, Jak kočka dostala padáka, a zítra načneme novou hromádku témat.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4240
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Promiskuitní pracovnice
« Reply #1 on: 30. May 2019, 17:31 »
Promiskuitní pracovnice (16 BBY)

Janja svou práci nesnášela, ale povinnost jí velela vydržet. Dnem i nocí rovnala zbraně ve skladišti tak velkém, že z jednoho konce neviděla na druhý, inventář často žádaných artiklů znala nazpaměť a místo přestávek na záchod si pořídila flašku. Přesto si nemohla pomoci a flirtovala se zákazníky i vysoce nad rámec pracovní přívětivosti, přičemž doufala, že sbalí nějakého toho fešáka od domobrany, co ji odvede někam daleko a změní jí život.
Jednoho dne si ji zavolal šéf a ona tušila průser.
„Nedělá mi to žádnou radost,“ spustil umrlčím hlasem, „ale budu tě muset vyhodit, dcero.“
Samou radostí toho mizeru objala.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8417
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Padák k přežvýkání
« Reply #2 on: 30. May 2019, 17:43 »
Padák k přežvýkání (0 ABY)

Vlastně nevěděl, co si od toho slibuje, ale hrabání se ve vysloužilé technice patřilo k oblíbeným volnočasovým aktivitám velké části posádky a on se nudil, tak to zkusil. Prošel odstrojenou LAAT, našel pár nezajímavých součástek a pak… padák.
Nepředpokládal, že ho bude potřebovat, ale stejně si ho nechal, otočil se a zjistil, že ho z necelých dvou metrů všema čtyřma očima upřeně sleduje pět metrů dlouhý nexu.
[„Copak, chtěla bys baťůžek, kočičko?“] zkusil to rozpačitě a instinktivně se za předmět doličný schoval.
Jasně že ho chtěla. A taky ho dostala, protože ho Memectal potřeboval výrazně méně než například své ruce.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6203
  • The Progeny
    • View Profile
Ponořené potíže
« Reply #3 on: 31. May 2019, 12:55 »
Ponořené potíže (1991)

„Tak co, jak vzdorujete ponorkové nemoci?“ tázal se Flann pokaždé, když jeho povedený bratranec trávil čas na souši a stavoval se u něj ve srubu pro dikobrazí maso na další cesty. Většinou ho odmávl, že v pohodě, tentokrát však zaváhal.
„Nic moc, budu asi muset vyhodit pomocnou spojovací důstojnici, protože se už druhej měsíc zkušební doby furt jenom hádá s ostatníma a morálka klesá.“
„A co že jsi ji nevyhodil už dřív, když je tak hrozná?“
„No ona vlastně zas tak hrozná není, naopak je to děsná kočka, jasná desítka s úplně luxusní...“
„Aha, už to chápu. Jsi prostě chudáček.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Mnoho myší
« Reply #4 on: 31. May 2019, 13:00 »
Mnoho myší

„Tak a dost,“ oznámil jednoho dne majitel sýpek, sotva vešel na vrátnici, a namířil si to rovnou k poněkud ospalé hlídačce. „Mně nevadí, že dvě třetiny pracovní doby prospíš. Dokonce mi nevadí ani to, že si sem občas taháš chlapy. Ale právě jsem si prošel sklad rejže a chytil tam šest myší za deset minut, a to jsem, ty vole, medvěd, co na to není adaptovanej. Takže se na mě fakt nezlob, ale máš padáka, já si jdu najmout někoho jiného.“ Načež práskl dveřmi a zmizel.
Ovšem onou právě propuštěnou hlídačkou byla kočka, takže jí to bylo dost u prdele.

Fandom: Mechanique
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Bojové koťátko
« Reply #5 on: 31. May 2019, 15:11 »
Bojové koťátko

Ve stodole na farmě jednoho prostého kníratého farmáře se konalo kočičí zasedání. „Meow,“ pozdravil všechny shromážděné starý huňatý kocour, pravděpodobně Nádivkův dávný praděd.
„Meow meow meow meow,“ pokračoval důležitě.
„Meow,“ souhlasily ostatní kočky.
„Meow meow meow!“ zamňoukal kocour a pohledy všech se obrátily k zrzavému koťátku.
„Meow?“ píplo tenkým hláskem.
„Meow,“ zněla rázná odpověď. „Meow meow!“ Stodolou se ozvalo nekompromisní souhlasné vrnění.
Nádivka chvíli všechny pozoroval a pak se sebral a odešel. A co, že neloví myši, takže má padáka! On jednou bude lovit klidně psy. Navíc, krátce po svém odchodu si našel člověčího otroka, takže to dopadlo docela dobře.

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: