Author Topic: Bonus číslo 329 (20. 6. 2019) - Vládce přání  (Read 337 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dneska budeme psát drabble pro Vládce přání: dopis adresovaný nějaké nadpřirozené vyšší moci, ať už Ježíškovi nebo Belzebubovi.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Poslední psaní
« Reply #1 on: 18. Jun 2019, 17:17 »
Poslední psaní (0 BBY)

Drahý Srando Clawsi,

dřív jsem ti psával o koblihy, marmeládu a křupky, ale z toho už jsem vyrostl a navíc prý možná neexistuješ. Nechci kýble zmrzliny, teda ne víc než jindy, nechci hračky a nechci ani sourozence, protože o to se očividně postarali mamka s taťkou. Přesto je tu jedna věc, co by mi udělala hroznou radost, tak se zeptám, protože za to přece nic nedám, žejo: nemohl bys, jakožto nejmocnější bytost všech dob, zatočit s tím mizerou Císařem a vrátit do galaxie mír? To by, myslím, byl fakt super dárek, a ne jenom pro mě.

Díky, s pozdravem
Simbacca

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dopis dobrodinci
« Reply #2 on: 19. Jun 2019, 16:47 »
Dopis dobrodinci (1 BBY)

Tě pic, Srando.
Nebo pane Clawsi? Měl jsem se toho Wookie zeptat.
Nevadí, k věci! Doneslo se ke mně, že jsi možná moje jediná naděje, jak ještě v tomhle století získat peníze na to moje plážové letovisko, tak jsem si řekl, že to zkusím. Bratránek mi půjčit nechce, škrt, těžbou v tomhle zatraceným asteroidovým pásu si vydělám sotva na palivo pro loď a není tu ANI JEDNA pěkná pláž, kde bych mohl pocucávat koktejl a bejt v klidu. Hrůza, co?
Věřím, že nedopustíš, aby to pokračovalo, když tak rád plníš přání a jsi takovej borec.

Pac a pusu,
tvůj Graballa

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Seznam od ségry
« Reply #3 on: 19. Jun 2019, 17:08 »
Seznam od ségry

Podívej se, Vídare, já vím, že toho máš hodně, ale my taky a už ty věci fakt potřebujeme. Tak ti to připomínám, ne že tenhle email zase hodíš do spamu.
Potřebujeme:
Povolení na cestu k Urdině zřídlu v roce 1993.
Půjčit si tátovo kladivo. Ať se ti zas s Edvinem nemusíme vloupávat do pokladnice a půjčovat si ho jako někdo cizí.
Psa krve anglické, devátého z vrhu, jehož matku sežral žralok krve islandské. Na tom trvala ta čarodějnice, co jsem ti o ní říkala, takovou blbost bych si sama fakt nevymyslela.
Seriózně, brácha, závisí na tom životy.

S pozdravem,
Thrúðr

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: