Author Topic: Téma číslo 2607 (20. 6. 2019) - Chci zpátky své slzy  (Read 357 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Chci zpátky své slzy.
Slzy a motýle.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Šamanova škoda
« Reply #1 on: 20. Jun 2019, 15:30 »
Šamanova škoda (1964 BBY)

Brruntaalský šaman se rozhlížel po náměstí a nestačil se divit.
Jinak spořádaní občané, kteří dnem i nocí těžili bahno, se kymáceli tam a zpátky, smáli se a hovořili o těch nejfantastičtějších věcech. Pryč byla nevrlost a strohost, s jakou se zdravili dřív, pryč byla únava po dlouhém pobytu v silážní jámě, pryč byla agresivita, s jakou o víkendech lovili březí laňomuty. Bylo to rozhodně jiné než dřív.
Ovšem nebylo to ani tak lepší, jako spíš pořádně divné a on začínal pociťovat výčitky.
Kdyby to tak mohl vzít zpátky a ty šamanovy slzy do vodního zdroje nepřidávat, určitě by to udělal.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Suché slzy
« Reply #2 on: 20. Jun 2019, 17:29 »
Suché slzy (5 ABY)

Když Banana vešla do mistrovy dílny, vysílání o tom, kterak se princezně Leie narodil syn a kterak se toho syna hodlá ujmout Luke Skywalker, zrovna končilo. Ona ho ale slyšela už prve, i s tou částí, kdy poslední ze starých a první z nových rytířů Jedi naznačoval obnovení Řádu, a předpokládala, že mistr taky.
[„Jsou chvíle, kdy bych chtěl zas mít oči,“] ucedil Champbacca ve chvíli, kdy ji za sebou zaznamenal, ale neotočil se.
„Proč?“ podivila se, neboť to bylo poprvé za celou tu dobu, co ho znala.
[„Protože bez slz nemá můj pláč nad neštěstím mladších generací takovou šťávu.“]

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vyplýtvaná voda
« Reply #3 on: 20. Jun 2019, 17:37 »
Vyplýtvaná voda

Každá otrokyně někdy brečela a měla k tomu dobrý důvod. Ani chlapům v téže situaci se nikdo nemohl divit. Byla to jedna z těch mála věcí, co měli od pánů dovolenou, tedy až na toho jednoho, jemuž se přímo před očima rozbrečel nový přírůstek. Jak tak na ni mířil důtkami a hřímal, rozklepala se a jedna kapka za druhou padaly do kanálu pod celou.
„To si děláš srandu?“ rozčílil se majitel. „Za tu vodu jsem zaplatil! Že jsi nová, tak ti to jenom strhnu z přídělů, ale příště, příště tě do těch kanálů pošlu to posbírat...“
Myslel to smrtelně vážně.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Likér nad likéry
« Reply #4 on: 20. Jun 2019, 18:14 »
Likér nad likéry

Bartimeus ještě nikdy neviděl svého mistra tak rozrušeného, dokonce ani ve chvíli, kdy se mu svěřil s tím, že na severu málem zemřel rukou Lovců čarodějnic. Teď ale Lennarteus pochodoval tam a zpátky, skoro si rval vlasy a zabíjel Barta pohledem. „Jak jsi mohl?!“
„Ale mistře,“ kňoural blonďáček, „já jsem to nevěděl! Bylo na tom napsáno ‚Slzy‘, tak jsem si myslel, že je to nějaká přísada do lektvaru... Jak jsem mohl vědět, že je to vzácný likér?“
„Na tom nesejde, já chci svoje Slzy zpátky - takže vyrazíš do Nilfgaardu a prostě mi je seženeš.“ Za tu cestu ten chlast stál.

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: