Author Topic: Téma číslo 2612 (25. 6. 2019) - Je mým hříchem  (Read 299 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Je mým hříchem, že občas postnu téma dost pozdě, ale ještě je to furt v limitu!

(v originále je to She's my sin, ale ženský rod není nutností)
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Hanebná hříšnice
« Reply #1 on: 25. Jun 2019, 16:40 »
Hanebná hříšnice (1 ABY)

[„Slyšela jsem, dcero, že se chceš vyzpovídat,“] spustila Sarmarra na Tattarcu a trochu kecala. Ve skutečnosti toho totiž slyšela mnohem víc a byla zhrozena, že ji jen o něco starší spolubojovnice nevyhledala mnohem dřív.
[„Chci,“] připustila oslovená a sklopila hlavu. [„Víte, zhřešila jsem.“] Sarmarra věděla, přesto se musela zeptat.
[„Jakpak, dcero?“]
[„Víte, já… se dopustila pomluvy. V afektu, ale stejně mě to hrozně mrzí.“]
[„A to je všechno?“] podivila se kněžka skoro až rozhořčeně.
[„Jistě. Co jiného jste čekala?“]
No, spíš to natáčení necudných materiálů, pořádání orgií a občasnou účast na bukkake, ale to přece svatá žena nemohla vyslovit nahlas…

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Sisina slabost
« Reply #2 on: 25. Jun 2019, 16:51 »
Sisina slabost

Věděla, že by to neměla dělat, ale nemohla si pomoct: tak nějak cítila, že ji od toho úžasného prožitku zrazuje jen a jenom okolní pokrytecká společnost. Taky věděla, že podobný boj už v minulosti několikrát prohrála a že je to prostě očividně silnější než ona. A nemohla být přeci pořád dokonalá, no ne? Když už jednou vykrádá hrobky, střílí netvory, rozhání temné kulty a odhaluje ztracená tajemství, tak si přece může dovolit sem tam trochu uklouznout a zahřešit si.
A tak si sedla a to kilo cligové zmrzliny prostě na posezení sežrala, protože si to prostě zasloužila, tak jaképak copak.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Pěkná prasárna
« Reply #3 on: 25. Jun 2019, 18:13 »
Pěkná prasárna (24 BBY)

„Povídej mi nějaké nemravnosti,“ žadonil jeden z těch opilejších zákazníků Barev duhy a Joya za barem tušila, že pánovi se právě splní životní přání. Ta holka, co ji nabaloval, byla totiž největší profík, jakého kdy v téhle branži viděla, a to už něco znamenalo.
„Copak bys rád slyšel, hm?“ zacukrovala zpátky, napila se a dávala dobrý pozor, aby jí kapka ze sklenice kápla do výstřihu.
„Určitě nejsi svatoušek, že ne?“
„Nejsem,“ zavrněla. „Někdy, když je v noci úplná tma a já jsem sama...“
„Ano?“
„...si dám skleničku červeného, zapálím svíčky...“
„Pokračuj!“
„...a programuju v PHP.“
„I ty je– co prosím?“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Zrzavý hřích
« Reply #4 on: 25. Jun 2019, 20:33 »
Zrzavý hřích

„Jsi pořád někde v trapu, Barte, tak jsem si nemyslel, že bys chtěl nějak hýbat se svou výukou...,“ mumlal Lennarteus, Bartimeův mistr, když se mladík ozval s prosbou, zda by se v jeho výuce magie mohli posunout o kousek dál. „Skoro jsem si začal myslet, že je v tom nějaké děvče.“
Mladý čaroděj se zarazil a ušklíbl se mistrovým směrem. „Děvče, mistře?“ prohodil, načež vyrukoval s přiznáním, i když tušil, že mistr tuší. „Víte, mistře, já jsem tak trochu hříšník... já... na ty holky moc nejsem,“ pokrčil rameny.
Lennarteus se zatvářil pobaveně. „A jak se ten tvůj hřích jmenuje?“
„Paolo.“

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: