Author Topic: Téma číslo 2622 (5. 7. 2019) - Návrat mezi živé  (Read 394 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Takhle po ránu je ideální čas na Návrat mezi živé, nemyslíte?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rázná recyklace
« Reply #1 on: 04. Jul 2019, 12:49 »
Rázná recyklace

V té kajutě Palpatinova palce, co byla vyhrazena hydroponice, stála ještě taková větší modrá budka. Ale nebyla to obyčejná budka! Byla to kadibudka.
A to kadibudka vysloveně kouzelná. Každý den v ní totiž díky kolonii maličkých, ale neuvěřitelně šikovných bakterií probíhal zázrak znovuzrození. Mrtvá hmota tam byla rozkládána na jednodušší látky a ty pak zcela automaticky putovaly do nedalekých záhonů, kde si na nich pochutnaly celé kultury živých a dobře živených rostlin. Dokonalý koloběh života, to všechno jen s minimální spotřebou vlastní energie.
Byl to rozhodně nález století a Champbacca litoval jen toho, že si v ní nemůže číst noviny.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Vyléčen volbami
« Reply #2 on: 04. Jul 2019, 14:27 »
Vyléčen volbami (0 ABY)

Napětí v Koktavé školnici se dalo krájet. Už tak dost hutná smuteční atmosféra totiž zhoustla ještě očekáváním výsledků finišujících voleb nového kapitána a kdo nemusel, ten nemluvil. Všichni vlastně jen tak koukali, vzpomínali na skutky zesnulého Simbaccy a přemýšleli, jak a kdo po něm asi převezme jeho žezlo.
Nepochybovali o tom, že je na palubě dost vhodných kandidátů, ale přesto tušili, že to nebude ono. Kéž by tak existoval způsob, jak ho oživit, říkali si dokonce někteří.
Nelze se tedy divit jejich radosti, když v tu chvíli vjel dovnitř, na vozíku ale prokazatelně živý, a řekl si o pár koblih.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Únik úmrtím
« Reply #3 on: 04. Jul 2019, 16:08 »
Únik úmrtím

Geniální nápad, jak se jednoduše vymanit ze služby pro Hutta Zorbo, dostal snad každý z jeho otroků. Jen někteří ho však zkusili i implementovat.
Ono takové předstírání smrti není žádná sranda, ani když je jeden na hranici svých fyzických sil. Nestačí sebou prostě fláknout, je třeba taky zadržovat dech, nehnout ani brvou a spoléhat na to, že jsou otroci personálu paláce úplně lhostejní.
Otrokům sice hrálo do karet, že bachaři nepoužívali žádné detektory známek života, ale stejně se každý z herců probudil nejpozději ve chvíli, kdy ho pověřený pracovník začal porcovat rancorovi, načež se vrátil do práce o končetinu chudší.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Plebejův pomníček
« Reply #4 on: 04. Jul 2019, 18:14 »
Plebejův pomníček

Z pohledu FF jsem mrtvej už docela dlouho, ale nedávno jsem našel ve skříni to červený tričko, co jsem od Flanna dostal za roční drabblení. Nostalgie mi div nervyrazila zuby, takže jsem se šel namátkou podívat, jestli starý dobrý efefko ještě vůbec funguje.
Nedá se říct, že by mě překvapilo, že první zmínka na chatu zahrnovala drabbly, ale docela mě pobavilo, když jsem se pak kouknul sem a viděl to téma. Přirozeně jsem i po tý věčnosti zase nažhavil klávesnici a pustil se do psaní.
To abych si mohl napsat tenhle pomníček a zase poklidně na dalších pár let umřít.

Fandom: Paranormální realita
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Nesmrtelné koťátko
« Reply #5 on: 04. Jul 2019, 20:09 »
Nesmrtelné koťátko

Kolem panovala hustá černočerná tma, bylo tu chladno a vzduch podivně voněl - byl čerstvý, ale zároveň na něm bylo něco podivného.
Nádivka se protáhl, ale prakticky necítil pohyb svalů a kloubů, necítil vlastně vůbec nic. Měkce seskočil z kostlivce, s nímž zápasil, a na zem dopadl naprosto neslyšně, aniž by se zvedlo jediné zrnko prachu. Zamňoukal. Bezhlasně.
Tlapkou sekl po kolem pádící myši, avšak drápy prošly tělíčkem, jako by byly z mlhy. Nádivka pochopil.
Světa mrtvých si ale dlouho neužil, protože mu na krku začal pableskovat obojek s krystalem a než se nadál, byl zpátky mezi živými.
Byl nesmrtelné koťátko.

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: